Premier League – Rezultatele inregistrate in Etapa 8 a sezonului 2016-2017 Chelsea – Leicester 3-0 Bournemouth – Hull 6-1 Arsenal – Swansea 3-2 Manchester City – Everton 1-1 Stoke – Sunderland 2-0 West Brom – Tottenham 1-1 Crystal Palace – West Ham 0-1 Middlesbrough – Watford 0-1 Southampton – Burnley 3-1 Liverpool – Manchester United

{2016-2017} Liga 4 Bacau – Etapa 7

Monday, 17 October 2016 by

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017 Magura Casin – Aripile Cleja 5-6 Biruinta Letea Veche Bacau – Viitorul Curita 0-3 AS Filipesti – Vointa Garleni 3-3 Vulturul Magiresti – AS Negri 6-4 Flamura Rosie Sascut – CS Dofteana 0-2 Viitorul Nicolae Balcescu – Gloria Zemes 13-1 Siretul

Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Bistrita-Nasaud Heniu Lesu – Academia Gloria Bistrita 0-1 Vointa Cetate – Minerul Rodna 10-2 Vointa Livezile – Hebe Singeorz Bai 9-1 ACS Dumitra – Progresul Nasaud 6-2 Atletico Monor – Progresul Taure 1-1 Luceafarul Sieu – Spicul Salva 3-1 Viitorul Lechinta –

Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2016-2016 din Liga 4 Constanta Victoria Mihai Viteazul – CSO Ovidiu 4-5 Gloria Albesti – CS Agigea 2-3 CS Mihail Kogalniceanu – Viitorul Fintanele 1-4 Vointa Valu lui Traian – CS Navodari 0-6 Unirea Topraisar – CS Eforie 0-3 Farul Tuzla – Farul Constanta 0-2 Stiinta

Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Valcea (Superliga) Unirea Tomsani – FC Babeni 2-5 Flacara Horezu – Pausesti Otasau 8-1 Lotru Brezoi – CS Madulari 0-4 Vointa Orlesti – Posada Perisani 1-3 Viitorul Daesti – Minerul Costesti 3-0 (neprezentare) Cozia Calimanesti sta.

{2016-2017} Liga 4 Arges – Etapa 8

Sunday, 16 October 2016 by

Liga 4 Arges – rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017 Unirea Bascov – Atletic Bradu II 6-1 Gloria Berevoiesti – AS Poiana Lacului 4-3 AS Micesti – Victoria Buzoesti 1-4 Vulturii Priboieni – DLR Pitesti 5-2 CS Albota 2012 – Steaua Rosie Slobozia 6-2 Sporting Pitesti – Young Boys Slobozia 5-0

Preliminariile campionatului mondial care se va desfasura in Rusia au ajuns la cea de-a treia etapa din cele 10, conturandu-se deja primele clasamente si favorite la calificare, chiar daca mai e ceva drum pana in Rusia. Romania a inceput aceste preliminarii fara infrangere, cu un egal cu Muntenegru si o victorie clara cu Armenia. A

{2016-2017} Liga 4 Braila – Etapa 8

Monday, 10 October 2016 by

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017 Victoria Traian – Dunarea Tichilesti 4-1 Gloria Movila Miresii – CS Faurei 1-7 Vointa Visani – Viitorul Insuratei 2-6 Viitorul Ianca – Victoria Cazasu 2-2 Pandurii Tudor Vladimirescu – Vointa Sutesti 1-4 Dacia Unirea Braila II sta.

{2016-2017} Liga 4 Covasna – Etapa 8

Monday, 10 October 2016 by

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017 CSO Baraolt – Harghita Aita Mare 0-3 KSE Targu Secuiesc – FC Cernat 5-1 ATSC Reci – FC Papauti 2-6 Avantul Ilieni – Nemere Ghelnita 1-3 AS Covasna – FC Ojdula 5-0 Venus Ozun – Oltul Chilieni 2-1 BSE Belin –

{2016-2017} Liga 4 Bacau – Etapa 6

Monday, 10 October 2016 by

Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Bacau CS Dofteana – CSM Moinesti 5-3 Vointa Oituz – Magura Casin 3-1 Aripile Cleja – Siretul Bacau 0-2 AS Targu Ocna – Biruinta Letea Veche Bacau 0-1 Viitorul Curita – AS Filipesti 3-1 Vointa Garleni – Viitorul Nicolae Balcescu 4-2 AS

TOP }