{2017-2018} Liga 6 Timis – Seria 1 – Etapa 7

Liga 6 Promotie Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018

Progresul Iecea Mare – Spartak Gottlob 7-0

Steaua Rosie Bulgarus – Banatul Teremia Mare 0-1

CS Sinandrei Timis – Soimii Pesac 4-0

Meget Remetea Mare – Pindul Dudestii Noi 5-2

AS Gelu – CS Triplex Beba Veche 5-0

Avantul Bobda – Chinejana Chinezu 5-1

Fortuna Becicherecu Mic – Vointa Biled 5-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 9

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga a fotbalului judetean din Timis.

AS Seceani – Avantul Periam 1-1
Progresul Ciacova – Unirea Tomnatic 1-2
ASO Deta – CSO Faget 0-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 0-2
FC Bazosu Vechi – Progresul Gataia 1-1
Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravita 0-3
CSM Lugoj II – Vointa Biled 1-3
Vointa Masloc – ACS Murani 1-0
AS Peciu Nou – Cocosul Ortisoara 1-1

{2017-2018} Spania – Primera Division – Etapa 7

Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017 din Primera Division, prima liga a campionatului din Spania.

Celta Vigo – Girona 3-3
Deportivo – Getafe 2-1
Sevilla – Malaga 2-0
Levante – Alaves 0-2
Leganes – Atletico Madrid 0-0
Real Sociedad – Betis 4-4
Barcelona – Las Palmas 3-0
Valencia – Athletic Bilbao 3-2
Villareal – Eibar 3-0
Real Madrid – Espanyol 2-0

{2017-2018} Liga 4 Brasov – Etapa 7

Liga 4 Brasov – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 a primei ligi judetene de fotbal din Brasov

CSM Codlea – Precizia Sacele 1-2

Inter Cristian – Aripile Brasov 1-0

Inter Tarlungeni – Chimia Orasul Victoria 0-2

Olimpic Zarnesti – Vointa Hurez 14-1

Olimpic Voila – AS SR Brasov 1-2

Cetatea Homorod – Prietenii Rupea 2-1

Carpati Berivoi – Avantul Dumbravita 3-8

Coltea Brasov – Steagu Rosu Brasov 1-0

{2017-2018} Liga 4 Covasna – Etapa 6

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga din judetul Covasna

Venus Ozun – Harghita Aita Mare 0-4

Avantul Ilieni – CSO Baraolt 4-1

Nemere Ghelinta – Dozsa Dalnic 1-1

FC Papauti – Staruinta Zagon 1-1

Perko Sanzieni – FC Ojdula 5-1

BSE Belin – ASATSC Reci 0-1

AS Covasna – Prima Bradut 1-1

FC Bretcu – FC Cernat 3-2

{2017-2018} Liga 2 – Etapa 10

Liga 2 – rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018 din esalonul secund romanesc.

ASA Targu Mures – Academica Clinceni 1-1

Sportul Snagov – UTA Arad 0-0

Pandurii Targu Jiu – Olimpia Satu Mare 0-1

Stiinta Miroslava – CS Afumati 0-0

Foresta Suceava – CS Balotesti 2-1

Luceafarul Oradea – Hermannstadt 0-0

Ripensia Timisoara – CS Mioveni 0-1

Dacia Unirea Braila – Metaloglobus Bucuresti 2-1

FC Arges – Chindia Targoviste 0-0

ASU Poli Timisoara – Dunarea Calarasi 0-1

{2017-2018} Spania – Primera Division – Etapa 6

Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017 din Primera Division, prima liga a campionatului din Spania.

Atletico Madrid – Sevilla 2-0
Alaves – Real Madrid 1-2
Malaga – Athletic Bilbao 3-3
Girona – Barcelona 0-3
Espanyol – Deportivo 4-1
Getafe – Villareal 4-0
Las Palmas – Leganes 0-2
Eibas – Celta Vigo 0-4
Real Sociedad – Valencia 2-3
Betis – Levante 4-0

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 8

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa a opta a sezonului 2017-2018

Avantul Periam – AS Peciu Nou 0-1
Cocosul Ortisoara – Vointa Masloc 1-1
ACS Murani – CSM Lugoj II 1-4
Vointa Biled – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Dumbravita – FC Bazosu Vechi 8-1
Progresul Gataia – Pobeda Dudestii Vechi 1-1
Timisul Sag – ASO Deta 1-4
CSO Faget – Progresul Ciacova 1-0
Unirea Tomnatic – AS Seceani 3-4

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 7

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017

Unirea Tomnatic – Avantul Periam 1-2
AS Seceani – CSO Faget 1-0
Progresul Ciacova – Timisul Sag 0-4
ASO Deta – Progresul Gataia 1-1
Pobeda Dudestii Vechi – ACS Dumbravita 0-0
FC Bazosu Vechi – Vointa Biled 3-3
Unirea Sannicolau Mare – ACS Murani 9-0
CSM Lugoj II – Cocosul Ortisoara 2-7
Vointa Masloc – AS Peciu Nou 2-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017

Avantul Periam – Vointa Masloc 0-2
AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 2-4
Cocosul Ortisoara – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Murani – FC Bazosu Vechi 2-3
Vointa Biled – Pobeda Dudestii Vechi 0-0
ACS Dumbravita – ASO Deta 5-1
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 2-3
Timisul Sag – AS Seceani 5-1
CSO Faget – Unirea Tomnatic 4-2