Tag: ACS Dumbravita

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 26

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisisasea etapa a sezonului 2016-2017

Timisul Sag – CSM Lugoj II 2-4
Unirea Sannicolau Mare – Vointa Biled 1-2
AS Peciu Nou – AS Seceani 2-1
Unirea Banloc – ACS Dumbravita 1-5
Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 3-5
ACS Ghiroda – Cocosul Ortisoara 2-0
ACF Baban Marcel – Avantul Periam 0-3
ACS Murani – Vointa Masloc 3-4
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 3-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 25

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisicincea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

CSM Lugoj II – Unirea Sannicolau Mare 2-0
ACS Dumbravita – Arsenal Flacara Faget 6-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 2-0
Unirea Banloc – ACS Murani 2-3
Vointa Biled – AS Peciu Nou 1-2
Avantul Periam – ACS Ghiroda 0-5
AS Seceani – ACF Baban Marcel 3-0 (oaspetii s-au retras)
Progresul Ciacova – Vointa Masloc 0-3
Cocosul Ortisoara – Progresul Gataia 7-1

Clasament Liga 4 Timis dupa 25 de etape

#Nume echipaMVEIGPA
1Acs Ghiroda252032110-3063p24
2As Vointa Biled25162764-3650p11
3As Pobeda Dudestii Vechi25155548-2950p14
4Acs Vointa Masloc25152866-3647p8
5Acs Dumbravita25145656-3247p11
6Csm Lugoj Ii25162754-3247p11
7Cs Avantul Periam25133968-5442p3
8Acs Murani251321055-6041p5
9Cs Cocosul Ortisoara251211251-4237p-2
10Cs Unirea Sannicolau Mare251051043-3335p-1
11As Seceani251121243-4535p-4
12Cs Timisul Sag2588938-3732p-4
13As Progresul 1906 Ciacova25841329-5428p-11
14As Arsenal Flacara Faget25831454-6627p-9
15Cs Progresul Gataia25721651-8723p-16
16Acs Unirea Banloc25701843-6821p-15
17As Peciu Nou25611828-7619p-17
18Acf Baban Marcel25102416-1003p-33

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazecisipatru din Liga 4 Timis, sezonul 2016-2017

AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 3-0
ACF Marcel Baban – Vointa Biled 0-3
ACS Ghiroda – AS Seceani 3-0
Arsenal Flacara Faget – Unirea Banloc 4-0
Timisul Sag – ACS Dumbravita 1-3
Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 0-1
Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 5-0
Progresul Gataia – Avantul Periam 1-1
ACS Murani – Progresul Ciacova 4-3

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisitreia etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Dumbravita – Unirea Sannicolau Mare 3-0
Unirea Banloc – Timisul Sag 0-1
Arsenal Flacara Faget – ACS Murani 1-2
Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou
Vointa Biled – ACS Ghiroda 1-2
CSM Lugoj II – ACF Baban Marcel 3-0
AS Seceani – Progresul Gataia 1-0
Avantul Periam – Vointa Masloc 0-0
Cocosul Ortisoara – Progresul Ciacova 2-0

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 22

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisidoua etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – CSM Lugoj II 7-3
Progresul Gataia – Vointa Biled 3-7
Vointa Masloc – AS Seceani 1-4
Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 7-2
Unirea Sannicolau Mare – Unirea Banloc 5-3
AS Peciu Nou – ACS Dumbravita 1-1
ACF Baban Marcel – Pobeda Dudestii Vechi 0-3
ACS Murani – Cocosul Ortisoara 3-0
Progresul Ciacova – Avantul Periam 0-4

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si patra etapa a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – Marcel Baban Jimbolia 9-0

Ripensia Timisoara – ACS Poli II Timisoara 2-1

Timisul Sag – CFR Timisoara 7-1

Vointa Biled – ACS Murani 3-0

Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravitta 1-0

AS Peciu Nou – Progresul Gataia 1-2

Avantul Periam – Arsenal Flacara Faget 8-1

Pobeda Dudestii Vechi – Cocosul Ortisoara 0-1

Vointa Masloc sta.

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 1

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2015-2016

AFC Marcel Baban Jimbolia – Progresul Gataia 2-0

ACS Poli Timisoara II – Pobeda Dudestii Vechi 9-1

Unirea Sannicolau Mare – ACS Ghiroda 0-0

Timisul Sag – Ripensia Timisoara 1-8

CFR Timisoara – Avantul Periam 1-2

ACS Dumbravita – Cocosul Ortisoara 1-0

Lorena Giarmata Vii – Arsenal Flacara Faget

Vointa Biled – Vointa Masloc

AS Murani – AS Peciu Nou

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 30

Mai sunt inca 4 etape pana la final, iar in urma acestei etape putem zice clar ca Auto Timisoara va juca in Liga 5 in sezonul urmator. Trupa din Freidorf a obtinut doar 7 puncte in acest sezon si este la 15 puncte de primul loc care nu retrogradeaza. Nici CS Giroc nu prea mai are multe sanse sa ramana in Liga 4 Timis, avand nevoie de 3 victorii in ultimele 4 etape. Ultimul loc retrogradabil se va decide probabil intre AS Peciu Nou si CFR Timisoara. AS Peciu Nou a reusit o victorie in aceasta etapa, reusind sa se apropie la un punct de CFR Timisoara, echipa care a pierdut, 2-9, impotriva locului 3 din Liga 4 Timis, ACS Ghiroda.

Cei de la Ghiroda sunt insa departe de Ripensia Timisoara (80 de puncte) si ASU Politehnica Timisoara (86 de puncte). Probabil ca cei de la ASU Politehnica Timisoara vor merge la barajul pentru promovare in Liga 3 in acest an, asta daca nu pierd doua meciuri din ultimele patru pe care le mai au ramase. Lucru putin probabil, tinand cont ca nu au pierdut nici un meci in acest sezon, cedand singurele puncte (doua egaluri) cu Cocosul Ortisoara (cu care se vor intalni in etapa urmatoare pe teren propriu) si Timisul Sag (acasa). Iar ultimele 4 meciuri le are impotriva celor de la Cocosul Ortisoara (locul 5), Vointa Masloc (locul 4), Arsenal Flacara Faget (locul 14) si AS Peciu Nou (locul 16).

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul treizeci a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – AS Murani 1-2

Auto Timisoara – Marcel Baban Jimbolia 0-4

Ripensia Timisoara – ACS Dumbravita 4-2

ACS Ghiroda – CFR Timisoara 9-2

AS Peciu Nou – Timisul Sag 1-0

Arsenal Flacara Faget – Progresul Racovita 5-4

Vointa Masloc – Pobeda Dudestii Vechi 5-0

Cocosul Ortisoara – CS Giroc 3-0

Unirea Sannicolau Mare – ASU Politehnica Timisoara 2-3