Tag: ACS Murani

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 26

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisisasea etapa a sezonului 2016-2017

Timisul Sag – CSM Lugoj II 2-4
Unirea Sannicolau Mare – Vointa Biled 1-2
AS Peciu Nou – AS Seceani 2-1
Unirea Banloc – ACS Dumbravita 1-5
Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 3-5
ACS Ghiroda – Cocosul Ortisoara 2-0
ACF Baban Marcel – Avantul Periam 0-3
ACS Murani – Vointa Masloc 3-4
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 3-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 25

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisicincea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

CSM Lugoj II – Unirea Sannicolau Mare 2-0
ACS Dumbravita – Arsenal Flacara Faget 6-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 2-0
Unirea Banloc – ACS Murani 2-3
Vointa Biled – AS Peciu Nou 1-2
Avantul Periam – ACS Ghiroda 0-5
AS Seceani – ACF Baban Marcel 3-0 (oaspetii s-au retras)
Progresul Ciacova – Vointa Masloc 0-3
Cocosul Ortisoara – Progresul Gataia 7-1

Clasament Liga 4 Timis dupa 25 de etape

#Nume echipaMVEIGPA
1Acs Ghiroda252032110-3063p24
2As Vointa Biled25162764-3650p11
3As Pobeda Dudestii Vechi25155548-2950p14
4Acs Vointa Masloc25152866-3647p8
5Acs Dumbravita25145656-3247p11
6Csm Lugoj Ii25162754-3247p11
7Cs Avantul Periam25133968-5442p3
8Acs Murani251321055-6041p5
9Cs Cocosul Ortisoara251211251-4237p-2
10Cs Unirea Sannicolau Mare251051043-3335p-1
11As Seceani251121243-4535p-4
12Cs Timisul Sag2588938-3732p-4
13As Progresul 1906 Ciacova25841329-5428p-11
14As Arsenal Flacara Faget25831454-6627p-9
15Cs Progresul Gataia25721651-8723p-16
16Acs Unirea Banloc25701843-6821p-15
17As Peciu Nou25611828-7619p-17
18Acf Baban Marcel25102416-1003p-33

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazecisipatru din Liga 4 Timis, sezonul 2016-2017

AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 3-0
ACF Marcel Baban – Vointa Biled 0-3
ACS Ghiroda – AS Seceani 3-0
Arsenal Flacara Faget – Unirea Banloc 4-0
Timisul Sag – ACS Dumbravita 1-3
Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 0-1
Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 5-0
Progresul Gataia – Avantul Periam 1-1
ACS Murani – Progresul Ciacova 4-3

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisitreia etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Dumbravita – Unirea Sannicolau Mare 3-0
Unirea Banloc – Timisul Sag 0-1
Arsenal Flacara Faget – ACS Murani 1-2
Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou
Vointa Biled – ACS Ghiroda 1-2
CSM Lugoj II – ACF Baban Marcel 3-0
AS Seceani – Progresul Gataia 1-0
Avantul Periam – Vointa Masloc 0-0
Cocosul Ortisoara – Progresul Ciacova 2-0

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 22

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisidoua etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – CSM Lugoj II 7-3
Progresul Gataia – Vointa Biled 3-7
Vointa Masloc – AS Seceani 1-4
Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 7-2
Unirea Sannicolau Mare – Unirea Banloc 5-3
AS Peciu Nou – ACS Dumbravita 1-1
ACF Baban Marcel – Pobeda Dudestii Vechi 0-3
ACS Murani – Cocosul Ortisoara 3-0
Progresul Ciacova – Avantul Periam 0-4

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si patra etapa a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – Marcel Baban Jimbolia 9-0

Ripensia Timisoara – ACS Poli II Timisoara 2-1

Timisul Sag – CFR Timisoara 7-1

Vointa Biled – ACS Murani 3-0

Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravitta 1-0

AS Peciu Nou – Progresul Gataia 1-2

Avantul Periam – Arsenal Flacara Faget 8-1

Pobeda Dudestii Vechi – Cocosul Ortisoara 0-1

Vointa Masloc sta.