Tag: AFC Odorheiu Secuiesc

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2016-2017} Liga 3 – Seria 1 – Etapa 15

Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 3, Seria 1.

Olimpia Ramnicu Sarat – Sporting Liesti 2-0

Aerostar Bacau – Olimpic Cetate Rasnov 3-1

CSM Roman – Avantul Valea Marului 4-3

Atletico Vaslui – Odorheiu Secuiesc 3-0

CSM Pascani – AFC Harman 0-1

SC Bacau – Metalosport Galati 2-2

Stiinta Miroslava – Csikszereda Miercurea Ciuc 2-1

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Roseal Odorheiu Secuiesc – MU Frumoasa 2-1

Csikszereda Miercurea Ciuc II – Szefite Sansimion 3-0

AFC Odorheiu Secuiesc – Harghita Carta 4-2

Viitorul Gheorgheni – Unirea Cristuru Secuiesc 3-2

CS Siculeni – Stiinta Sarmas Toplita 3-0

AS Lunca de Sus – Homorod Meresti 0-3

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Stiinta Sarmas Toplita – Roseal Odorheiu Secuiesc 2-1

MU Frumoasa – Csikszereda Miercurea Ciuc II 2-2

AS Lunca de Sus – Szefite Sansimion 2-2

Hargita Carta – Viitorul Gheorgheni 1-0

Homorod Meresti – AFC Odorheiu Secuiesc 1-4

Unirea Cristuru Secuiesc – CS Siculeni – amanat

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Roseal Odorheiu Secuiesc – Unirea Cristuru Secuiesc 2-3

Csikszereda Miercurea Ciuc II – Stiinta Sarmas Toplita – amanat

Szefite Sansimion – MU Frumoasa 3-0

Viitorul Gheorgheni – Homorod Meresti 2-1

CS Siculeni – Hargita Carta 0-2

AFC Odorheiu Secuiesc – AS Lunca de Sus 4-0

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Hargita Carta – Roseal Odorheiu Secuiesc 1-1

Unirea Cristuru Secuiesc – Csikszereda Miercurea Ciuc II 0-2

Stiinta Sarmas Toplita – Szefite Sansimion 8-3

AS Lunca de Sus – MU Frumoasa 2-0

Homorod Meresti – CS Siculeni 1-3

AFC Odorheiu Secuiesc – Viitorul Gheorgheni 5-1

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Harghita РRezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Roseal Odorheiu Secuiesc – Homorod Meresti 7-1

Csikszereda Miercurea Ciuc II – Hargita Carta 2-0

Szefite Sansimion – Unirea Cristuru Secuiesc 4-0

MU Frumoasa – Stiinta Sarmas Toplita 1-3

Viitorul Gheorgheni – AS Lunca de Sus 4-1

CS Siculeni – AFC Odorheiu Secuiesc 1-3

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

AFC Odorheiu Secuiesc – Roseal Odorheiu Secuiesc 0-0

Homorod Meresti – Csikszereda Miercurea Ciuc II 1-5

Hargita Carta – Szefite Sansimion 3-2

Unirea Cristuru Secuiesc – MU Frumoasa 5-0

AS Lunca de Sus – Stiinta Sarmas Toplita 7-1

Viitorul Gheorgheni – CS Siculeni 1-0

{2014-2015} Liga 4 Harghita – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Harghita – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Roseal Odorheiu Secuiesc – Viitorul Gheorghieni 0-3

Szefite Sansimion – Homorod Meresti 4-2

Stiinta Sarmas Toplita – Unirea Cristuru Secuiesc 4-1

CS Siculeni – AS Lunca de Sus – amanat pt 25.09.2014

MU Frumoasa – Hargita Carta – amanat pt 16.11.2014

Csikszereda Miercurea Ciuc II – AFC Odorheiu Secuiesc – amanat pt 25.11.2014