Tag: Aripile Cleja

{2017-2018} Liga 4 Bacau – Etapa 17

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2017-2018

CSSM Bacau – Vointa Oituz 2-1

Viitorul Curita – Flamura Rosie Sascut 7-0

AS Negri – CS Dofteana 9-1

Aripile Cleja – UZU Darmanesti 2-5

Vointa Garleni – Viitorul Nicolae Balcescu 4-1

Magura Casin – Gauss Bacau 0-3

CSM Moinesti – Siretul Bacau 4-1

Dinamo Bacau – Vulturul Magiresti – amanat

Gloria Zemes – AS Filipesti – amanat

Clasament Liga 4 Bacau la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1ACS Gauss Bacau171610114-1349p+25
2AS Viitorul Curita17141288-1143p+16
3AS Vointa Garleni17111544-2834p+10
4CSSM Bacau16110558-1633p+6
5AS Vulturul Magiresti15101466-3631p+7
6ACS Gloria Zemes16101546-3231p+7
7CS UZU Darmanesti16100644-4330p+6
8ACS Viitorul Nicolae Balcescu1792639-2829p+5
9AS V. Oituz1482427-1826p+5
10F.C. Dinamo Bacau1681741-3425p+1
11CSM Moinesti1680840-4024p0
12AS Filipesti1461734-4019p-2
13AS Negri1643933-5215p-9
14AS Aripile Cleja17411232-7913p-14
15AS Magura Casin17321223-6211p-16
16CS Dofteana17221316-968p-16
17AS Siretul Bacau17211412-617p-17
18AS Fl. Rosie Sascut17001712-800p-24

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 16

Liga 5 Bacau  – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saisprezecea etape a sezonului 2013-2014

Vulturul Magiresti – AS Tescani 1-1

Viitorul Urechesti – Leon Bacau 3-1

Speranta Cotofanesti – Biruinta bacau 0-2

Aripile Cleja – Recolta Urechesti 3-3

Stejarul Buciumi – Bradul Asau 5-2

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 15

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a cincisprezecea etape a sezonului 2013-2014

AS Tescani – AS L. Marginei 7-2

Leon Bacau – Vulturul Magiresti 0-1

Biruinta Bacau – Viitorul Urechesti 0-0

Aripile Cleja – Speranta Cotofanesti 1-2

Recolta Urechesti – Bradul Asau 3-1

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 14

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a patrusprezecea etape a sezonului 2013-2014

AS L Margineni – Leon Bacau 6-2

Vulturul Magiresti – Biruinta Bacau 5-0

Viitorul Urechesti – Aripile Cleja 1-0

Speranta Cotofanesti – Bradul Asau 1-2

Manastirea Casin – Stejarul Buciumi 4-2

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 13

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Recolta Urechesti – Manastirea Casin 3-1

Bradul Asau – Viitorul Urechesti 4-2

Vulturul Magiresti – Aripile Cleja 9-0

AS L Margineni – Biruinta Bacau 4-2

AS Tescani – Leon Bacau 8-2

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 12

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Recolta Urechesti – Stejarul Buciumi 2-0

Manastirea Casin – Speranta Cotofanesti 5-1

Bradul Asau – Vulturul Magiresti 1-2

Aripile Cleja – AS L Margineni 0-1

Biruinta Bacau – AS Tescani 1-3

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 11

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Speranta Cotofanesti – Stejarul Buciumi 2-1

Viitorul Urechesti – Manastirea Casin 2-2

AS L Margineni – Bradul Asau 5-2

AS Tescani – Aripile Cleja 10-1

Leon Bacau – Biruinta Bacau 2-4

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 10

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2013-2014

Recolta Urechesti – Speranta Cotofanesti 5-2

Stejarul Buciumi – Viitorul Urechesti 2-2

Manastirea Casin – Vulturul Magiresti 1-3

Bradul Asau – AS Tescani 0-4

Aripile Cleja – Leon Bacau 0-3

{2013-2014} Liga 4 Bacau – Rezultate etapa 9

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2013-2014

Viitorul Urechesti – Recolta Urechesti 1-2

Vulturul Magiresti – Stejarul Buciumi 3-0

AS L Margineni – Manastirea Casin 3-2

Leon Bacau – Bradul Asau 8-4

Biruinta Bacau – Aripile Cleja 9-0

{2013-2014} Liga 5 Bacau – Rezultate etapa 8

Liga 5 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2013-2014

Speranta Cotofanesti – Viitorul Urechesti 0-4

Recolta Urechesti – Vulturul Magiresti 0-8

Stejarul Buciumi – AS L Margineni 0-8

Manastirea Casin – AS Tescani 2-2

Bradul Asau – Biruinta Bacau 1-1