Tag: AS Colibasi

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 15

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Atletic Bradu II – AS Colibasi 2-0

Inter Campulung – Unirea Bascov 0-6

CS Albota – AS Poiana Lacului 4-1

Viitorul Stefanesti – AS Micesti 4-2

Sporting Pitesti – Gloria Berevoiesti 8-0

DLR Pitesti – Victoria Buzoesti 2-3

CS Mioveni III – Basarabi Curtea de Arges 3-1

Olimpia Suseni – Real Bradu 1-5

Clasament Liga 4 Arges la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A C S Unirea Bascov15150079-945p+21
2A S Poiana Lacului15111366-3034p+10
3C S Atletic Bradu 215101455-3431p+7
4A S Victoria Buzoesti1591531-2328p+4
5C S Albota 20121582542-2226p+5
6C S Sporting Pitesti1581662-3125p+4
7C S Mioveni 31581651-3825p+4
8A C S Gloria Berevoesti1565435-3023p-1
9C S DLR Pitesti1563639-4021p0
10A S Viitorul Stefanesti 20071562721-3020p-1
11A C S Inter Campulung1561820-4119p-2
12A S Colibasi1552833-4017p-7
13A S Micesti 20021551929-4216p-8
14A C S Basarabi Curtea de Arges15231018-479p-12
15A S Olimpia Suseni15201318-646p-18
16C S Real Bradu15101422-1003p-18

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 10

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistratea in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Victoria Buzoesti – Atletic Bradu II 2-1

Gloria Berevoiesti – AS Colibasi 0-0

AS Micesti – Unirea Bascov 1-7

AS Poiana Lacului – Olimpia Suseni 10-2

Basarabi Curtea de Arges – Inter Campulung

Real Bradu – CS Albota 2012 2-5

CS Mioveni III – Viitorul Stefanesti 4-3

DLR Pitesti – Sporting Pitesti 1-4

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 25

Rezultatele inregistrate in etapa 25 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
AS Musatesti – AS Draganu 0-2
Soimii Tigveni – Flacara Leordeni 1-1
AS Colibasi – Sporting Stanesti Corbi 4-0
Stejarii Beleti Negresti – Vointa Valea Iasului 2-0
CS Albota 2012 II – Unirea Calinesti 7-0
CS Domnesti – Vointa Budeasa 0-2
AS Cateasca – Edilul Pitesti 7-2
FC Danut Coman – AS Ciofrangeni 3-3
Deportivo Malureni – AS Oarja 2011 2-3

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 20

Rezultatele inregistrate in etapa 20 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.

AS Draganu – Edilul Pitesti 7-2
Vointa Budeasa – AS Ciofrangeni 4-1
Unirea Calinesti – AS Oarja 2011 2-3
Vointa Valea Iasului – Deportivo Malureni 0-1
Sporting Stanesti Corbi – FC Danut Coman 2-5
Flacara Leordeni – AS Cateasca 1-1
AS Musatesti – CS Domnesti 5-0
Soimii Tigveni – CS Albota 2012 II 3-0
AS Colibasi – Stejarii Beleti Negresti 10-2

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa 21 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru

AS Colibasi – AS Draganu 4-1
Stejarii Beleti Negresti – Soimii Tigveni 2-3
CS Albota 2012 II – AS Musatesti 4-1
CS Domnesti – Flacara Leordeni 3-0
AS Cateasca – Sporting Stanesti Corbi 4-1
FC Danut Coman – Vointa Valea Iasului 3-0
Deportivo Malureni – Unirea Calinesti 3-0
AS Oarja 2011 – Vointa Budeasa 3-2
AS Ciofrangeni – Edilul Pitesti 2-1

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 16

Rezultatele inregistrate in etapa 16 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
AS Draganu – Unirea Calinesti 2-0
Vointa Budeasa – Vointa Valea Iasului 1-0
Edilul Pitesti – Sporting Stanesti Corbi 2-4
AS Ciofrangeni – Flacara Leordeni 7-3
AS Oarja 2011 – AS Musatesti 7-2
Deportivo Malureni – Soimii Tigveni 2-2
FC Danut Coman – AS Colibasi 1-5
AS Cateasca – Stejarii Beleti Negresti 1-0
CS Domnesti – CS Albota 2012 II 1-3

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 15

Rezultatele inregistrate in etapa 15 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
CS Domnesti – AS Draganu 2-3
CS Albota 2012 II – AS Cateasca 10-3
Stejarii Beleti Negresti – FC Danut Coman 5-1
AS Colibasi – Deportivo Malureni 6-1
Soimii Tigveni – AS Oarja 2011 6-1
AS Musatesti – AS Ciofrangeni 1-4
Flacara Leordeni – Edilul Pitesti 3-0
Sporting Stanesti Corbi – Vointa Budeasa 2-0
Vointa Valea Iasului – Unirea Calinesti 0-2

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 14

Rezultatele inregistrate in cea de-a 14 etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
AS Draganu – Vointa Valea Iasului 6-1
Unirea Calinesti – Sporting Stanesti Corbi 5-1
Vointa Budeasa – Flacara Leordeni 5-5
Edilul Pitesti – AS Musatesti 2-4
AS Ciofrangeni – Soimii Tigveni 2-1
AS Oarja 2011 – AS Colibasi 1-4
Deportivo Malureni – Stejarii Beleti Negresti 1-0
FC Danut Coman – CS Albota 2012 II 3-8
AS Cateasca – CS Domnesti 4-1

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 12

Rezultatele inregistrate in cea de-a 12 etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
As Draganu – Sporting Stanesti Corbi 0-2
Vointa Valea Iasului – Flacara Leordeni 0-3
Unirea Calinesti – AS Musatesti 3-0
Vointa Budeasa – Soimii Tigveni 5-3
Edilul Pitesti – AS Colibasi 1-5
AS Ciofrangeni – Stejarii Beleti Negresti 2-3
AS Oarja 2011 – CS Albota 2012 II 2-2
Deportivo Malureni – CS Domnesti 2-4
FC Danut Coman – AS Cateasca 3-4

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 11

Rezultatele inregistrate in cea de-a 11 etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
FC Danut Coman – AS Draganu 2-1
AS Cateasca – Deportivo Malureni 3-0
CS Domnesti – AS Oarja 2011 6-3
CS Albota 2012 II – AS Ciofrangeni 8-3
Stejarii Beleti Negresti – Edilul Pitesti 5-1
AS Colibasi – Vointa Budeasa 5-0
Soimii Tigveni – Unirea Calinesti 6-3
AS Musatesti – Vointa Valea Iasului 2-0
Flacara Leordeni – Sporting Stanesti Corbi 2-2