Tag: AS Poiana Lacului

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 10

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistratea in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Victoria Buzoesti – Atletic Bradu II 2-1

Gloria Berevoiesti – AS Colibasi 0-0

AS Micesti – Unirea Bascov 1-7

AS Poiana Lacului – Olimpia Suseni 10-2

Basarabi Curtea de Arges – Inter Campulung

Real Bradu – CS Albota 2012 2-5

CS Mioveni III – Viitorul Stefanesti 4-3

DLR Pitesti – Sporting Pitesti 1-4

{2016-2017} Liga 4 Arges – Etapa 26

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 26 a sezonului 2016-2017

Vulturii Priboieni – Atletic Bradu II 3-2
CS Albota 2012 – AS Poiana Lacului 1-1
DLR Pitesti – Victoria Buzoesti 0-3
Basarabi Curtea de Arges – ACS Steaua Rosie Slobozia 2-2
AS Micesti – Young Boys Slobozia 3-0 (la masa verde)
Gloria Berevoiesti – CS Rucar 6-1
Unirea Bascov – Viitorul Stefanesti 4-2

#Nume echipaMVEIGPA
1A.C.S. UNIREA BASCOV262510128-1976p+37
2A.S. VIITORUL STEFANESTI 200726181772-3855p+16
3C.S. ATLETIC BRADU II26171876-5552p+13
4A.S. VICTORIA BUZOESTI26153869-3848p+9
5A.S. VULTURII PRIBOIENI26146680-6748p+9
6C.S. SPORTING PITESTI26145777-3447p+8
7A.S. POIANA LACULUI26143975-5545p+6
8C.S. ALBOTA 201226143988-6945p+6
9A.C.S. GLORIA BEREVOESTI261231162-5739p0
10A.C.S. STEAUA ROSIE SLOBOZIA261141173-5637p-2
11A.C.S. BASARABI CURTEA DE ARGES261011570-6331p-8
12C.S. DLR PITESTI26731663-9124p-15
13A.S. YOUNG BOYS SLOBOZIA26621830-6520p-19
14C.S. RUCAR26521951-11117p-22
15A.S. OLIMPIA SUSENI26402232-13512p-27
16A.S. MICESTI 200226222235-1288p-31

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Centru  2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – Atletic Bradu III 1-5

CS Mioveni III – Vulturii Priboieni 1-3

AS Cocu – Rapid Davidesti 4-0

AS Oarja 2011 – AS Poiana Lacului 5-2

Flacara Leordeni – AS Teiu 1-4

Unirea Calinesti – AS Colibasi 2-3

CS Albota – Vulturul Vulturesti 2-3

AS Ratesti – Stejarii Beleti Negresti 2-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optsprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Ratesti 3-1

Atletic Bradu III – CS Mioveni III 10-5

Vulturii Priboieni – AS Cocu 2-1

Rapid Davidesti – AS Oarja 2011 0-3

AS Poiana Lacului – Flacara Leordeni 3-4

AS Teiu – Unirea Calinesti 2-1

AS Colibasi – CS Albota 2012 2-1

Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – Nicolae Dobrin Pitesti 1-1

AS Cocu – Atletic Bradu III 4-1

AS Oarja 2011 – Vulturii Priboieni 1-4

Flacara Leordeni – Rapid Davidesti 1-0

Unirea Calinesti – AS Poiana Lacului 9-3

CS Albota 2012 – AS Teiu 2-8

Stejarii Beleti Negresti – AS Colibasi 1-2

Vulturul Vulturesti – AS Ratesti 3-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Ratesti – CS Mioveni III 1-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Cocu 0-0

Atletic Bradu III – AS Oarja 2011 6-3

Vulturii Priboieni – Flacara Leordeni 4-0

Rapid Davidesti – Unirea Calinesti 2-1

AS Poiana Lacului – CS Albota 2012 2-2

AS Teiu – Stejarii Beleti Negresti 3-3

AS Colibasi – Vulturul Vulturesti 4-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – AS Cocu 6-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Oarja 2011 2-3

Atletic Bradu III – Flacara Leordeni 6-2

Vulturii Priboieni – Unirea Calinesti 6-1

Rapid Davidesti – CS Albota 2012 2-4

AS Poiana Lacului – AS Stejari Beleti Negresti 1-2

AS Teiu – Vulturul Vulturesti 4-2

AS Ratesti – AS Colibasi 5-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 14

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Ratesti 2-1

AS Oarja 2011 – CS Mioveni III 4-9

Flacara Leordeni – Nicolae Dobrin Pitesti 2-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 3-0

CS Albota 2012 – Vulturii Priboieni 0-4

Stejarii Beleti Negresti – Rapid Daviesti 2-2

Vulturul Vulturesti – AS Poiana Lacului 4-3

AS Colibasi – AS Teiu 0-7

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Oarja 2011 6-3

CS Mioveni III – Flacara Leordeni 5-0

Nicolae Dobrin Pitesti – Unirea Calinesti 2-1

Atletic Bradu III – CS Albota 2012 5-3

Vulturii Priboieni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Rapid Davidesti – Vulturul Vulturesti 1-2

AS Poiana Lacului – AS Colibasi 4-3

AS Ratesti – AS Teiu 1-6