Tag: AS Ratesti

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 17 a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ratesti 13-2

CS Domnesti – Stejarii Beleti Negresti 4-1

Edilul Pitesti – Soimii Tigveni 1-0

AS Ciofrangeni – Vulturii Priboieni 1-4

Deportivo Malureni – Flacara Leordeni 2-1

AS Musatesti – Unirea Calinesti 4-3

FC Danut Coman – AS Cateasca 6-8

AS Baiculesti – AS Oarja 2-1

AS Draganu – Vointa Budeasa 0-0

Clasament Liga 5 Arges Centru la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Oarja 201117150257-1445p+18
2A S Vointa Budeasa17142179-2244p+17
3A S Baiculesti17131355-2540p+16
4A S Cateasca17123273-3039p+12
5A S Vulturii Priboieni17130462-3839p+12
6A S Draganu17111548-2834p+7
7C S Domnesti17111551-3434p+10
8A S Ciofringeni1793540-3530p+6
9C S Edilul Pitesti1791745-4428p+4
10A S Soimii Tigveni1781845-2825p-2
11A S Unirea Calinesti17611034-4719p-8
12A S Stejarii Beleti Negresti17511147-5016p-8
13A C S F C Corbi17501244-5415p-12
14A S Musatesti17311326-6310p-14
15A C S F C Danut Coman17311351-9310p-14
16A S Deportivo Malureni17221328-598p-16
17A S Flacara Leordeni17221319-648p-19
18A S Ratesti17111524-1004p-20

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 11

Liga 5 Arges – Zona Centru – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ciofrangeni 1-2

Deportivo Malureni – Edilul Pitesti 2-3

AS Musatesti – CS Domnesti 1-6

FC Danut Coman – AS Ratesti 5-1

AS Baiculesti – Stejarii Beleti Negresti 1-0

AS Draganu – Soimii Tigveni 3-0

Vointa Budeasa – Vulturii Priboieni 5-1

AS Oarja 2011 – Flacara Leordeni 3-0

AS Cateasca – Unirea Calinesti 2-1

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Centru  2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – Atletic Bradu III 1-5

CS Mioveni III – Vulturii Priboieni 1-3

AS Cocu – Rapid Davidesti 4-0

AS Oarja 2011 – AS Poiana Lacului 5-2

Flacara Leordeni – AS Teiu 1-4

Unirea Calinesti – AS Colibasi 2-3

CS Albota – Vulturul Vulturesti 2-3

AS Ratesti – Stejarii Beleti Negresti 2-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optsprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Ratesti 3-1

Atletic Bradu III – CS Mioveni III 10-5

Vulturii Priboieni – AS Cocu 2-1

Rapid Davidesti – AS Oarja 2011 0-3

AS Poiana Lacului – Flacara Leordeni 3-4

AS Teiu – Unirea Calinesti 2-1

AS Colibasi – CS Albota 2012 2-1

Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – Nicolae Dobrin Pitesti 1-1

AS Cocu – Atletic Bradu III 4-1

AS Oarja 2011 – Vulturii Priboieni 1-4

Flacara Leordeni – Rapid Davidesti 1-0

Unirea Calinesti – AS Poiana Lacului 9-3

CS Albota 2012 – AS Teiu 2-8

Stejarii Beleti Negresti – AS Colibasi 1-2

Vulturul Vulturesti – AS Ratesti 3-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Ratesti – CS Mioveni III 1-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Cocu 0-0

Atletic Bradu III – AS Oarja 2011 6-3

Vulturii Priboieni – Flacara Leordeni 4-0

Rapid Davidesti – Unirea Calinesti 2-1

AS Poiana Lacului – CS Albota 2012 2-2

AS Teiu – Stejarii Beleti Negresti 3-3

AS Colibasi – Vulturul Vulturesti 4-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – AS Cocu 6-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Oarja 2011 2-3

Atletic Bradu III – Flacara Leordeni 6-2

Vulturii Priboieni – Unirea Calinesti 6-1

Rapid Davidesti – CS Albota 2012 2-4

AS Poiana Lacului – AS Stejari Beleti Negresti 1-2

AS Teiu – Vulturul Vulturesti 4-2

AS Ratesti – AS Colibasi 5-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 14

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Ratesti 2-1

AS Oarja 2011 – CS Mioveni III 4-9

Flacara Leordeni – Nicolae Dobrin Pitesti 2-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 3-0

CS Albota 2012 – Vulturii Priboieni 0-4

Stejarii Beleti Negresti – Rapid Daviesti 2-2

Vulturul Vulturesti – AS Poiana Lacului 4-3

AS Colibasi – AS Teiu 0-7

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Oarja 2011 6-3

CS Mioveni III – Flacara Leordeni 5-0

Nicolae Dobrin Pitesti – Unirea Calinesti 2-1

Atletic Bradu III – CS Albota 2012 5-3

Vulturii Priboieni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Rapid Davidesti – Vulturul Vulturesti 1-2

AS Poiana Lacului – AS Colibasi 4-3

AS Ratesti – AS Teiu 1-6