Tag: ASO Deta

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

ASO Deta – AS Sacalaz 3-1

Milenium Giarmata II – Unirea Cerneteaz 1-0

AS Dinias – Solventul Timisoara 2-1

AS Utvin – Flacara Parta 3-1

Inter Foeni – ACS Poli II Timisoara 2-4

Unirea Banloc – Unirea Ghilad 0-0

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Atletico Liebling 1-2

Vointa Biled sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Vointa Biled 0-6

Atletico Liebling – Unirea Banloc 1-0

Unirea Ghilad – Inter Foeni 2-1

ACS Politehnica Timisoara II – AS Utvin 6-2

Flacara Parta – AS Dinias 4-1

Solventul Timisoara – Millenium Giarmata II 4-1

Unirea Cerneteaz – ASO Deta 5-2

AS Sacalaz sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Biled – Unirea Cerneteaz 3-1

AS Sacalaz – Solventul Timisoara 1-2

ASO Deta – ACS Politehnica Timisoara II 0-4

Millenium Giarmata II – Unirea Ghilad 2-0

AS Dinias – Atletico Liebling 5-1

AS Utvin – Agrotrifan Sanmihaiu Roman 8-0

Inter Foeni – Unirea Banloc 4-2

Flacara Parta sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate etapa 1

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

ASO Deta – Vointa Biled 0-5

Millenium Giarmata II – AS Moravita 6-1

AS Dinias – AS Sacalaz 5-2

AS Utvin – Unirea Cerneteaz2 2-3

Inter Foeni – Solventul Timisoara 5-0

Unirea Banloc – Flacara Parta 3-2

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – ACS Politehnica Timisoara II 0-3

Atletico Liebling – Unirea Ghilad 2-3