Tag: atletic bradu

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 3 se afla echipe din judetele Ilfov, Dolj, Dambovita, Arges, Teleorman, Olt si Prahova.

Echipe Seria 3 din Liga 3

CS Podari, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Urban Titu, Dinicu Golescu Campulung, FC Afumati, Inter Clinceni, Atletic Bradu, CS Stefanesti, CS Visina Noua, Sporting Rosiori, SCM Argesul Pitesti, Astra II, Concordia II Chiajna

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Podari – FCM Târgovişte
Chindia Târgovişte – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Concordia Chiajna II

Etapa a II-a – 06.09.2014

Urban Titu – CS Podari
FC Afumaţi – Chindia Târgovişte
Atletic Bradu – CN Dinicu Golescu
Vişina Nouă – Inter Clinceni
SCM Argeşul Piteşti – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
FCM Târgovişte – Astra II

Etapa a III-a – 13.09.2014

Urban Titu – FCM Târgovişte
CS Podari – FC Afumaţi
Chindia Târgovişte – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu – Vişina Nouă
Inter Clinceni – SCM Argeşul Piteşti
CS Ştefăneşti – Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori – Astra II

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Afumaţi – Urban Titu
Atletic Bradu – CS Podari
Vişina Nouă – Chindia Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – CN Dinicu Golescu
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Astra II – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Sporting Roşiori

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Afumaţi – FCM Târgovişte
Urban Titu – Atletic Bradu
CS Podari – Vişina Nouă
Chindia Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
CN Dinicu Golescu – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Astra II
CS Ştefăneşti – Sporting Roşiori

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Atletic Bradu – FC Afumaţi
Vişina Nouă – Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti – CS Podari
Concordia Chiajna II – Chindia Târgovişte
Astra II – CN Dinicu Golescu
Sporting Roşiori – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CS Ştefăneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FCM Târgovişte – Atletic Bradu
FC Afumaţi – Vişina Nouă
Urban Titu – SCM Argeşul Piteşti
CS Podari – Concordia Chiajna II
Chindia Târgovişte – Astra II
CN Dinicu Golescu – Sporting Roşiori
Inter Clinceni – CS Ştefăneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Vişina Nouă – Atletic Bradu
SCM Argeşul Piteşti – FC Afumaţi
Concordia Chiajna II – Urban Titu
Astra II – CS Podari
Sporting Roşiori – Chindia Târgovişte
CS Ştefăneşti – CN Dinicu Golescu
Inter Clinceni – FCM Târgovişte

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FCM Târgovişte – Vişina Nouă
Atletic Bradu – SCM Argeşul Piteşti
FC Afumaţi – Concordia Chiajna II
Urban Titu – Astra II
CS Podari – Sporting Roşiori
Chindia Târgovişte – CS Ştefăneşti
CN Dinicu Golescu – Inter Clinceni

Etapa a X-a – 01.11.2014

SCM Argeşul Piteşti – Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
Astra II – FC Afumaţi
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Ştefăneşti – CS Podari
Inter Clinceni – Chindia Târgovişte
CN Dinicu Golescu – FCM Târgovişte

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FCM Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – Astra II
FC Afumaţi – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Ştefăneşti
CS Podari – Inter Clinceni
Chindia Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Concordia Chiajna II – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – CS Podari
Chindia Târgovişte – FCM Târgovişte

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FCM Târgovişte – Concordia Chiajna II
SCM Argeşul Piteşti – Astra II
Vişina Nouă – Sporting Roşiori
Atletic Bradu – CS Ştefăneşti
FC Afumaţi – Inter Clinceni
Urban Titu – CN Dinicu Golescu
CS Podari – Chindia Târgovişte

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FCM Târgovişte – CS Podari
Urban Titu – Chindia Târgovişte
FC Afumaţi – CN Dinicu Golescu
Atletic Bradu – Inter Clinceni
Vişina Nouă – CS Ştefăneşti
SCM Argeşul Piteşti – Sporting Roşiori
Concordia Chiajna II – Astra II

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Podari – Urban Titu
Chindia Târgovişte – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Atletic Bradu
Inter Clinceni – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Concordia Chiajna II
Astra II – FCM Târgovişte

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FCM Târgovişte – Urban Titu
FC Afumaţi – CS Podari
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte
Vişina Nouă – CN Dinicu Golescu
SCM Argeşul Piteşti – Inter Clinceni
Concordia Chiajna II – CS Ştefăneşti
Astra II – Sporting Roşiori

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Urban Titu – FC Afumaţi
CS Podari – Atletic Bradu
Chindia Târgovişte – Vişina Nouă
CN Dinicu Golescu – SCM Argeşul Piteşti
Inter Clinceni – Concordia Chiajna II
CS Ştefăneşti – Astra II
Sporting Roşiori – FCM Târgovişte

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FCM Târgovişte – FC Afumaţi
Atletic Bradu – Urban Titu
Vişina Nouă – CS Podari
SCM Argeşul Piteşti – Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna II – CN Dinicu Golescu
Astra II – Inter Clinceni
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – Vişina Nouă
CS Podari – SCM Argeşul Piteşti
Chindia Târgovişte – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu – Astra II
Inter Clinceni – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti – FCM Târgovişte

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Atletic Bradu – FCM Târgovişte
Vişina Nouă – FC Afumaţi
SCM Argeşul Piteşti – Urban Titu
Concordia Chiajna II – CS Podari
Astra II – Chindia Târgovişte
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu
CS Ştefăneşti – Inter Clinceni

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Atletic Bradu – Vişina Nouă
FC Afumaţi – SCM Argeşul Piteşti
Urban Titu – Concordia Chiajna II
CS Podari – Astra II
Chindia Târgovişte – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Inter Clinceni

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Vişina Nouă – FCM Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – Atletic Bradu
Concordia Chiajna II – FC Afumaţi
Astra II – Urban Titu
Sporting Roşiori – CS Podari
CS Ştefăneşti – Chindia Târgovişte
Inter Clinceni – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Vişina Nouă – SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II
FC Afumaţi – Astra II
Urban Titu – Sporting Roşiori
CS Podari – CS Ştefăneşti
Chindia Târgovişte – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – FCM Târgovişte
Concordia Chiajna II – Vişina Nouă
Astra II – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – FC Afumaţi
CS Ştefăneşti – Urban Titu
Inter Clinceni – CS Podari
CN Dinicu Golescu – Chindia Târgovişte

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – Concordia Chiajna II
Vişina Nouă – Astra II
Atletic Bradu – Sporting Roşiori
FC Afumaţi – CS Ştefăneşti
Urban Titu – Inter Clinceni
CS Podari – CN Dinicu Golescu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Concordia Chiajna II – FCM Târgovişte
Astra II – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – Atletic Bradu
Inter Clinceni – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Urban Titu
Chindia Târgovişte – CS Podari

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

FCM Targoviste – FCM Campina 0-3

Avantul Reghin – FC Papauti 4-1

Conpet Ploiesti – Urban Titu 0-0

FC Zagon – Atletic Bradu 1-1

SCM Arges Pitesti – Chindia Targoviste 1-1

Fortuna Poiana Campina – Civitas Fagaras 3-0 (oaspetii s-au retras)

Clasament Liga 3 – Seria 6 dupa 21 de etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1Fortuna Poiana Câmpina48
2Chindia Târgovişte48
3SCM Argeş Piteşti45
4FC Zagon38
5Atletic Bradu37
6FCM Câmpina36
7Conpet Ploieşti23
8FCM Avântul Reghin22
9ACS Urban Titu19
10FC Păpăuţi17
11FCM Târgovişte16
12CSM Făgăraş2

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2013-2014

Conpet Ploiesti – FCM Targoviste 1-1

Avantul Reghin – FC Zagon 0-0

Urban Titu – Civitas Fagaras 2-1

Atletic Bradu – Chindia Targoviste 0-0

FCM Campina – SCM Arges Pitesti 3-1

FC Papauti – Fortuna Poiana Campina 1-6

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Conpet Ploiesti – Avantul Reghin 0-0

SCM Arges Pitesti – FC Papauti 3-1

Fortuna Poiana Campina – Urban Titu 3-0

Civitas Fagaras – Atletic Bradu 0-1

FCM Targoviste – Chindia Targoviste 0-2

FC Zagon – FCM Campina 1-0

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Avantul Reghin – FCM Targoviste 3-0

Urban Titu – SCM Arges Pitesti 1-2

Atletic Bradu – Fortuna Poiana Campina 2-1

Chindia Targoviste – Civitas Fagaras 4-2

FCM Campina – Conpet Ploiesti 0-0

FC Papauti – FC Zagon 0-2

Program Competitional Liga 3 Seria 6 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria a 6 a din Liga 3 pentru sezonul 2013-2014, serie formata din 12 echipe din judetele Mures, Dambovita, Prahova, Covasna, Arges si Brasov – Conpet Ploiesti, Avantul Reghita, FC Papauti, SCM Arges, Fortuna Brazi, Urban Titu, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Atletic Bradu, Civitas Fagaras, FC Zagon si AFCM Campina.

Etapa 1        

Avântul Reghin – FCM Târgovişte
AFCM Câmpina – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – FC Zagon
Urban Titu – SCM Argeş
Atletic Bradu – Fortuna Brazi
Chindia Targoviste- Civitas Fagaras

Etapa 2        

AFC Conpet Ploieşti – Avântul Reghin
FC Zagon – AFCM Câmpina
SCM Argeş – FC Păpăuţi
Fortuna Brazi – Urban Titu
Civitas Fagaras – Atletic Bradu
FCM Târgovişte – Chindia Targoviste

Etapa 3        

AFC Conpet Ploieşti – FCM Târgovişte
Avântul Reghin – FC Zagon
AFCM Câmpina – SCM Argeş Pitesti
FC Păpăuţi – Fortuna Brazi
Urban Titu – Civitas Fagaras
Atletic Bradu – Chindia Targoviste

Etapa 4        

FC Zagon – AFC Conpet Ploieşti
SCM Argeş – Avântul Reghin
Fortuna Brazi – AFCM Câmpina
Civitas Fagaras – FC Păpăuţi
Chindia Targoviste – Urban Titu
FCM Târgovişte – Atletic Bradu

Etapa 5     

FC Zagon – FCM Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti – SCM Argeş
Avântul Reghin – Fortuna Brazi
AFCM Câmpina – Civitas Fagaras
FC Păpăuţi – Chindia Targoviste
Urban Titu – Atletic Bradu

Etapa 6        

SCM Argeş – FC Zagon
Fortuna Brazi – AFC Conpet Ploieşti
Civitas Fagaras – Avântul Reghin
Chindia Targoviste – AFCM Câmpina
Atletic Bradu – FC Păpăuţi
Urban Titu – FCM Târgovişte

Etapa 7        

FCM Târgovişte – SCM Argeş
FC Zagon – Fortuna Brazi
AFC Conpet Ploieşti – Civitas Fagaras
Avântul Reghin – Chindia Targoviste
AFCM Câmpina – Atletic Bradu
FC Păpăuţi – Urban Titu

Etapa 8        

Fortuna Brazi – SCM Argeş Pitesti
Civitas Fagaras – FC Zagon
Chindia Targoviste – AFC Conpet Ploieşti
Atletic Bradu – Avântul Reghin
Urban Titu – AFCM Câmpina
FC Păpăuţi – FCM Târgovişte

Etapa 9       

FCM Târgovişte – Fortuna Brazi
SCM Argeş – Civitas Fagaras
FC Zagon – Chindia Targoviste
AFC Conpet Ploieşti – Atletic Bradu
Avântul Reghin – Urban Titu
AFCM Câmpina – FC Păpăuţi

Etapa 10      

Civitas Fagaras – Fortuna Brazi
Chindia Targoviste- SCM Argeş
Atletic Bradu – FC Zagon
Urban Titu – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – Avântul Reghin
AFCM Câmpina – FCM Târgovişte

Etapa 11       

Avântul Reghin – AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Urban Titu
SCM Argeş – Atletic Bradu
Fortuna Brazi – Chindia Targoviste
FCM Târgovişte – Civitas Fagaras

{2012-2013} Rezultate baraj promovare Liga 3

Rezultatele inregistrate in cele 21 de meciuri de baraj pentru promovarea in Liga 3

Izbanda Hagilarea Mihail Kogalniceanu (Tulcea) – Conpet Ciresu (Braila) 5-6 (2-2, 3-4 dupa penaltiuri)

FC Pojorata (Suceava) – Viitorul Targu Frumos (Iasi) 2-1

Muresul Ludus (Mures) – Csikszereda Miercurea Ciuc (Harghita) 3-2

Cetatea Targu Neamt (Neamt) – Luceafarul Mihai Eminescu (Botosani) 2-1

FC Garceni (Vaslui) – Sporting Liesti (Galati) 3-5

Callatis Mangalia (Constanta) – Vointa Cocora (Ialomita) 9-1

Venus Independenta (Calarasi) – CS Corbeanca (Ilfov) 2-3

FC Bolintin Vale Malu Spart (Giurgiu) – Atletic Bradu (Arges) 0-6

FC Bals (Olt) – Sporting Rosiori de Vede (Teleorman) 1-0

FC Chitila (Bucuresti) – Gloria Cornesti (Dambovita) 0-1

FCM Campina (Prahova) – Vointa Lanuri (Buzau) 6-0

National Golesti (Vrancea) – AS Negri (Bacau) 1-2

FC Papauti (Covasna) – FC Rasnov (Brasov) 7-1

FCM Baia Mare (Maramures) – ACS Heniu Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 5-0

Somesul Caraseu (Satu Mare) – Unirea Jucu (Cluj) 0-1

CS Ineu (Arad) – Kinder Junior Oradea (Bihor) 1-0

Rapid Jibou (Salaj) – CSO Cugir (Alba) 0-4

CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic (Timis) – Metalul Otelul Rosu (Caras-Severin) 3-0

Hidro Ramnicu Valcea (Valcea) – FC Avrig (Sibiu) 1-3

Stiinta Turceni (Gorj) – Universitatea Petrosani (Hunedoara) 2-0

Recolta Dancea (Mehedinti) – AS Podari (Dolj) 2-9

(echipele ingrosate cu albastru au obtinut promovarea in Liga 3)

{2012-2013} Rezultate etapa 33 Liga IV Arges

Liga IV Arges – Rezultatele etapei 33, sezonul 2012/2013

Stilpeni Radesti 2007 – CS Mioveni II 0-3

CSS Dinicu Golescu Campulung – Olimpia Suseni 5-1

Atletic Bradu – Rapid Pitesti 1-1

Dinamic DM Mioveni – AS Valea Ursului 2-3

Unirea Costesti – Victoria Buzoiesti 0-2

AS Bascov – CS Domnesti 5-1

CS Rucar – AS Mirosi 5-0

Viitorul Stefanesti – Sporting Pitesti 0-3

CS DLR Pitesti sta