Tag: auto timisoara

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 30

Mai sunt inca 4 etape pana la final, iar in urma acestei etape putem zice clar ca Auto Timisoara va juca in Liga 5 in sezonul urmator. Trupa din Freidorf a obtinut doar 7 puncte in acest sezon si este la 15 puncte de primul loc care nu retrogradeaza. Nici CS Giroc nu prea mai are multe sanse sa ramana in Liga 4 Timis, avand nevoie de 3 victorii in ultimele 4 etape. Ultimul loc retrogradabil se va decide probabil intre AS Peciu Nou si CFR Timisoara. AS Peciu Nou a reusit o victorie in aceasta etapa, reusind sa se apropie la un punct de CFR Timisoara, echipa care a pierdut, 2-9, impotriva locului 3 din Liga 4 Timis, ACS Ghiroda.

Cei de la Ghiroda sunt insa departe de Ripensia Timisoara (80 de puncte) si ASU Politehnica Timisoara (86 de puncte). Probabil ca cei de la ASU Politehnica Timisoara vor merge la barajul pentru promovare in Liga 3 in acest an, asta daca nu pierd doua meciuri din ultimele patru pe care le mai au ramase. Lucru putin probabil, tinand cont ca nu au pierdut nici un meci in acest sezon, cedand singurele puncte (doua egaluri) cu Cocosul Ortisoara (cu care se vor intalni in etapa urmatoare pe teren propriu) si Timisul Sag (acasa). Iar ultimele 4 meciuri le are impotriva celor de la Cocosul Ortisoara (locul 5), Vointa Masloc (locul 4), Arsenal Flacara Faget (locul 14) si AS Peciu Nou (locul 16).

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul treizeci a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – AS Murani 1-2

Auto Timisoara – Marcel Baban Jimbolia 0-4

Ripensia Timisoara – ACS Dumbravita 4-2

ACS Ghiroda – CFR Timisoara 9-2

AS Peciu Nou – Timisul Sag 1-0

Arsenal Flacara Faget – Progresul Racovita 5-4

Vointa Masloc – Pobeda Dudestii Vechi 5-0

Cocosul Ortisoara – CS Giroc 3-0

Unirea Sannicolau Mare – ASU Politehnica Timisoara 2-3

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 17

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CS Dumbravita – Progresul Gataia 3-0

CFR Timisoara – Marcel Baban Jimbolia 0-1

Timisul Sag – AS Murani 0-4

Progresul Racovita – Auto Timisoara 4-3

Pobeda Dudestii Vechi – Ripensia Timisoara 2-4

CS Giroc – CS Ghiroda 1-3

ASU Politehnica Timisoara – AS Peciu Nou 2-1

Unirea Sannicolau Mare – Arsenal Flacara Faget 4-0

Cocosul Ortisoara – Vointa Masloc 1-2

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 16

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – Cocosul Ortisoara 0-2

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-1

Arsenal Flacara Faget – ASU Politehnica Timisoara 1-2

AS Peciu Nou – CS Giroc 0-1

CS Ghiroda – Pobeda Dudestii Vechi 3-3

Ripensia Timisoara – Progresul Racovita 8-1

Auto Timisoara – Timisul Sag 0-7

AS Murani – CFR Timisoara 3-2

Marcel Baban Jimbolia – CS Dumbravita 0-1

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 15

Liga 4 Timis РRezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Marcel Baban Jimbolia – Progresul Gataia 1-1

CS Dumbravita – AS Murani 6-3

CFR Timisoara – Auto Timisoara 3-0

Timisul Sag – Ripensia Timisoara 0-1

Progresul Racovita – CS Ghiroda 1-4

Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou 4-3

CS Giroc – Arsenal Flacara Faget 2-2

ASU Politehnica Timisoara – Vointa Masloc 1-0

Unirea Sannicolau Mare – Cocosul Ortisoara 1-0

 

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 14

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – Unirea Sannicolau Mare 0-1

Cocosul Ortisoara – ASU Politehnica Timisoara 0-0

Vointa Masloc – CS Giroc 2-0

Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 0-1

AS Peciu Nou – Progresul Racovita 2-3

CS Ghiroda – Timisul Sag 1-1

Ripensia Timisoara – CFR Timisoara 5-0

Auto Timisoara – CS Dumbravita 2-5

AS Murani – Marcel Baban Jimbolia 1-3

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 13

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

AS Murani – Progresul Gataia 3-1

Marcel Baban Jimbolia – Auto Timisoara 6-1

CS Dumbravita – Ripensia Timisoara 0-2

CFR Timisoara – CS Ghiroda 1-5

Timisul Sag – AS Peciu Nou 2-0

Progresul Racovita – Arsenal Flacara Faget 5-3

Pobeda Dudestii Vechi – Vointa Masloc 0-2

CS Giroc – Cocosul Ortisoara 1-6

ASU Politehnica Timisoara – Unirea Sannicolau Mare 3-0

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – ASU Politehnica Timisoara 0-3

Unirea Sannicolau Mare – CS Giroc 5-0

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 2-0

Vointa Masloc – Progresul Racovita 2-0

Arsenal Flacara Faget – Timisul Sag 1-2

AS Peciu Nou – CFR Timisoara 0-1

CS Ghiroda – CS Dumbravita 1-2

Ripensia Timisoara – Marcel Baban Jimbolia 2-0

Auto Timisoara – AS Murani 3-6

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Auto Timisoara – Progresul Gataia 0-1

AS Murani – Ripensia Timisoara 0-4

Marcel Baban Jimbolia – CS Ghiroda 1-1

CS Dumbravita – AS Peciu Nou 3-0

CFR Timisoara – Arsenal Flacara Faget 1-2

Timisul Sag – Vointa Masloc 1-1

Progresul Racovita – Cocosul Ortisoara 0-0

Pobeda Dudestii Vechi – Unirea Sannicolau Mare 2-1

CS Giroc – ASU Politehnica TImisoara 1-6

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Progresul Gataia – CS Giroc 5-2

ASU Politehnica Timisoara – Pobeda Dudestii Vechi 2-0

Unirea Sannicolau Mare – Progresul Racovita 1-0

Cocosul Ortisoara – Timisul Sag 0-0

Vointa Masloc – CFR Timisoara 4-0

Arsenal Flacara Faget – CS Dumbravita 0-3

AS Peciu Nou – Marcel Baban Jimbolia 2-1

CS Ghiroda – AS Murani 6-0

Ripensia Timisoara – Auto Timisoara 3-0

{2014-2015} Liga 4 Timis – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Ripensia Timisoara – Progresul Gataia 13-0

Auto Timisoara – CS Ghiroda 0-3

AS Murani – AS Peciu Nou 4-3

Marcel Baban Jimbolia – Arsenal Flacara Faget 4-0

CS Dumbravita – Vointa Masloc 2-1

CFR Timisoara – Cocosul Ortisoara 0-1

Timisul Sag – Unirea Sannicolau Mare 4-2

Progresul Racovita – ASU Politehnica Timisoara 1-5

Pobeda Dudestii Vechi – CS Giroc 2-1