Tag: Avantul Sancel

{2017-2018} Liga 5 Alba – Etapa 6

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa din cele doua serii din cel de-al doilea esalon judetean fotbalistic din judetul Alba in sezonul 2017-2018

Seria 1

ACS Bagau – Unirea Juniors 2-0

AFC Pianu – Viitorul Rahau 4-1

Muresul Gambas – Dalia Sport Daia Romana 0-0

Industria Galda II – FC Lopadea Noua 6-1

Performanta Ighiu II – Limbenii Limba 9-0

Navobi Alba Iulia – Sportul Livezile 10-0

FC Micesti – Inter Ciugud 3-0

Seria 2

Gaz Metan Valea Lunga – Viitorul Vama Seaca 0-2

Vointa Beldiu – Spicul Bucerdea 0-2

Progresul Farau – Dacia Mihalt 2-2

CS Ocna Mures II – Tineretul Sona 2-1

Nicolae Linca Cergau – Viitorul Biia 1-3

AS Panade – Inter Unirea 4-3

Tarnavele Tiur – Avantul Sancel 3-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 11

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

AS Panade – Tineretul Sona 1-1

Viitorul Biia – Spicul Bucerdea 2-4

Avantul Sancel – Dacia Mihalt 12-0

Partizanii Sanmiclaus – Viitorul Santimbru II 3-1

Craciunelul de Jos – Vointa Beldiu 3-3

Gaz Metan Valea Lunga – Nicolae Linca Cergau – amanat

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Progresul Farau 10-1

Razboieni Cetate – Fortuna Lunca Muresului 3-0

Vointa Stremt – ACS Bagau 2-1

Muresul Gambas – Soimii Ciumbrud 4-2

National Radesti – FC Lopadea Noua 3-1

Sportul Livezile – Navobi Alba Iulia 9-1

Viitorul Unirea – Viitorul Vama Seaca 3-0

Seria 3

Muresul Vintu de Jos II – Andreas Alba Iulia 0-1

Viitorul Spicul – Independenta Cut 5-1

Limbenii Limba – Euro Spring II 1-3

Hidromecanica Sugag – Del Dodo Alba Iulia 3-0

Decebal Cricau – Activ Sport Ciugud 6-1

Muresul Salistea – Viitorul Rahau 0-4

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Viitorul Santimbru II – AS Panade 0-3

Vointa Beldiu – Viitorul Biia 1-2

Dacia Mihalt – Gaz Metan Valea Lunga 0-4

Nicolae Linca Cergau – Craciunelul de Jos 5-2

Spicul Bucerdea – Partizanii Sanmiclaus 2-2

AS Tineretul Sona – Avantul Sancel 4-0

Seria 2

Navobi Alba Iulia – National Radesti 2-5

Progresul Farau – Muresul Gambas 3-1

Soimii Ciumbrud – Vointa Stremt 2-1

FC Lopadea Noua – Viitorul Unirea 2-4

Viitorul Vama Seaca – AS Razboieni Cetate 1-3

ACS Bagau – Sportul Livezile 1-5

Fortuna Lunca Muresului – AFC Unirea 1924 0-3

Seria 3

Euro Spring II – Muresul Vintu de Jos II 2-1

Andreas Alba Iulia – Hidromecanica Sugag 1-7

Viitorul Rahau – Viitorul Spicul 1-2

Activ Sport Ciugud – Limbenii Limba 1-1

Del Dodo Alba Iulia – Muresul Salistea 0-3

Independenta Cut – Decebal Cricau 0-3

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Vointa Beldiu – Nicolae Linca Cergau 0-0

Gaz Metan Valea Lunga – Tineretul Sona 3-1

Viitorul Biia – Partizanii Sanmiclaus 5-3

Craciunelul de Jos – Dacia Mihalt 3-0

AS Panade – Spicul Bucerdea 2-0

Avantul Sancel – Viitorul Santimbru II 1-3

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Viitorul Vama Seaca 7-0

Viitorul Unirea – Navobi Alba Iulia 10-0

Vointa Stremt – Sportul Livezile 0-11

National Radesti – ACS Bagau 3-2

Muresul Gambas – Fortuna Lunca Muresului 3-0

Soimii Ciumbrud – Progresul Farau 4-2

AS Razboieni Cetate – FC Lopadea Noua 7-0

Seria 3

Viitorul Spicul – Del Dodo Alba Iulia 6-0

Andreas Alba Iulia – Euro Spring II 2-1

Limbenii Limba – Independenta Cut 1-0

Hidromecanica Sugag – Muresul Salistea 16-0

Muresul Vintu de Jos II – Activ Sport Ciugud 3-1

Decebal Cricau – Viitorul Rahau 4-1

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultate Etapa 8

Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Tineretul Sona – Craciunelul de Jos 3-3

Partizanii Sinmiclaus – AS Panade 2-2

Dacia Mihalt – Vointa Beldiu 1-6

Spicul Bucerdea – Avantul Sancel 1-3

Nicolae Linca Cergau – Viitorul Biia 0-1

Viitorul Santimbru II – Gaz Metan Valea Lunga 0-0

{2014-2015} Liga 5 Arad – Seria 1 – Rezultate Etapa 7

Liga 5 Arad – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Beldiu – Tineretul Sona 9-3

Viitorul Biia – AS Panade 1-1

Avantul Sancel – Partizanii Sanmiclaus 1-2

Nicolae Linca Cergau – Dacia Mihalt 11-3

Gaz Metan Valea Lunga – Spicul Bucerdea 2-1

Craciunelul de Jos – Viitorul Santimbru II 4-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultate Etapa 6

Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Viitorul Santimbru II – Vointa Beldiu 1-2

Dacia Mihalt – Viitorul Biia 2-8

AS Panade – Avantul Sancel 8-3

Tineretul Sona – Nicolae Linca Cergau 1-2

Partizanii Sanmiclaus – Gaz Metan Valea Lunga 1-3

Spicul Bucerdea – Craciunelul de Jos 1-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultate Etapa 5

Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Beldiu – Spicul Bucerdea 2-2

Nicolae Linca Cergau – Viitorul Santimbru II 3-3

Craciunelul de Jos – Partizanii Sanmiclaus 1-0

Avantul Sancel – Viitorul Biia 2-5

Gaz Metan Valea Lunga – AS Panade 2-4

Dacia Mihalt – Tineretul Sona 1-4

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 1 – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Alba – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Viitorul Santimbru II – Dacia Mihalt 7-0

AS Panade – Craciunelul de Jos 6-1

Partizanii Sanmiclaus – Vointa Beldiu 1-2

Spicul Bucerdea – Nicolae Linca Cergau 2-7

Avantul Sancel – Gaz Metan Valea Lunga 4-6

Viitorul Biia – Tineretul Sona 5-2

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 3

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2014-2015 in cele 3 serii din Liga 5 Alba

Seria 1

Tineretul Sona – Viitorul Santimbru Ii 0-2

Vointa Beldiu – AS Panade 1-2

Nicolae Linca Cergau – Partizanii Sanmiclaus 1-1

Gaz Metan Valea Lunga – Viitorul Biia 0-1

Dacia Mihalt – Spicul Bucerdea 2-5

Craciunelul de Jos – Avantul Sancel 3-3

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Viitorul Unirea 5-0

Fortuna Lunca Muresului – Navobi Alba Iulia 4-1

Muresul Gambas – National Radesti 1-1

Viitorul Vama Seaca – FC Lopadea Noua 2-1

Soimii Ciumbrud – Sportul Livezile 1-3

Razboieni Cetate – Vointa Stremt 9-0

Progresul Farau – ACS Bagau 0-0

Seria 3

Euro Spring II – Muresul Salistea 3-0

Independenta Cut – Viitorul Rahau 1-2

Andreas Alba Iulia – Viitorul Spicul 0-1

Limbenii Limba – Hidromecanica Sugag 0-3

Activ Sport Ciugud – Del Dodo Alba Iulia 2-0

Muresul Vintu de Jos II – Decebal Cricau 3-2