Tag: Comuna Recea

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Comuna Recea – Gloria Chechis 4-2

Spicul Ardusat – Unirea Sisesti 3-1

CS Farcasa – Progresul Somcuta Mare 3-1

AS Dumbravita – Viitorul Ulmeni 0-6

Minerul Cavnic – Lapusul Targu Lapus 3-1

Comuna Satulung – CS Seini 0-1

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Comuna Satulung – Comuna Recea 1-2

CS Seini – Minerul Cavnic 4-1

Lapusul Targu Lapus – AS Dumbravita 7-1

Viitorul Ulmeni – CS Farcasa 7-1

Progresul Somcuta Mare – Spicul Ardusat 2-2

Unirea Sisesti – Gloria Chechis 6-2

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Comuna Recea – Unirea Sisesti 6-1

Gloria Chechis – Progresul Somcuta Mare 2-1

Spicul Ardusat – Viitorul Ulmeni 5-0

CS Farcasa – Lapusul Targu Lapus 4-0

AS Dumbravita – CS Seini 0-2

Minerul Cavnic – Comuna Satulung 5-1

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Minerul Cavnic – Comuna Recea 0-10

Comuna Satulung – AS Dumbravita 1-2

CS Seini – CS Farcasa 1-2

Lapusul Targu Lapus – Spicul Ardusat 0-1

Viitorul Ulmeni – Gloria Chechis 4-2

Progresul Somcuta Mare – Unirea Sisesti 3-2

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Comuna Recea – Progresul Somcuta Mare 2-1

Unirea Sisesti – Viitorul Ulmeni 0-2

Gloria Chechis – Lapusul Targu Lapus 0-0

Spicul Ardusat – CS Seini 4-0

CS Farcasa – Comuna Satulung 8-1

AS Dumbravita – Minerul Cavnic 1-0

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Maramures Sud – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2014-2015

AS Dumbravita – Comuna Recea 0-8

Minerul Cavnic – CS Farcasa 1-4

Comuna Satulung – Spicul Ardusat 3-2

CS Seini – Gloria Chechis 1-1

Lapusul Targu Lapus – Unirea Sisesti 1-3

Viitorul Ulmeni – Progresul Somcuta Mare 3-4

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Comuna Recea – Viitorul Ulmeni 1-1

Progresul Somcuta Mare – Lapusul Targu Lapus 2-0

Unirea Sisesti – CS Seini 1-1

Gloria Chechis – Comuna Satulung 2-3

Spicul Ardusat – Minerul Cavnic 16-0

CS Farcasa – AS Dumbravita 2-1

{2014-2015} Liga 4 Maramures Sud – Rezultate etapa 1

Liga 4 Maramures – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

CS Farcasa – Comuna Recea 1-1

AS Dumbravita – Spicul Ardusat 0-5

Minerul Cavnic – Gloria Chechis 1-3

Comuna Satulung – Unirea Sisesti 1-2

CS Seini – Progresul Somcuta Mare 3-3

Lapusul Targu Lapus – Viitorul Ulmeni 0-6

{2013-2014} Liga 4 Maramures – Rezultate etapa 4

Liga 4 Maramures – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2013-2014

Seria Nord

Brisca Sarasau – Avantul Barsana 2-3

Bradul Viseu de Sus – Recolta Salistea de Sus 6-1

Dumiart Bogdan Voda – FC Remeti 1-0

Luceafarul Stramtura – CSM Sighetu Marmatiei 0-5

Rozalina Rozavlea – Iza Dragomiresti 1-2

Zorile Moisei – Foresta Campulung la Tisa 6-0

Salina Ocna Sugatag sta.

Seria Sud

FC Municipal II Baia Mare – Minerul Cavnic 1-2

Bradul Grosii Tiblesului – Viitorul Ulmeni 1-5

CS Farcasa – Lapusul Targu Lapus 5-1

CS Seini – Comuna Recea 0-2

Unirea Sisesti – Speranta CSS 2 Coltau 0-5

Vectrix Satulung – Progresul Somcuta Mare – amanat