Tag: cs iernut

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 5 se afla echipele din zona Ardealului (Mures, Salaj, Cluj, Maramures, Alba si Bistrita-Nasaud).

Liga 3 Seria 5 – Echipe

FC Zalau, FCM Baia Mare, CS Osorhei, Metalurgistul Cugir, Industria Galda de Jos, Unirea Jucu, Ariesul Turda, CS Iernut, CSM Sighetu Marmatiei, Sanatatea Cluj, CSC Sanmartin, Unirea Dej, Avantul Reghin, Gloria Progresul Bistrita.

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Iernut – FC Zalău
Arieşul Turda – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Etapa a II-a – 06.09.2014

FCM Baia Mare – CS Iernut
CS Oşorhei – Arieşul Turda
Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – Industria Galda de Jos
Avântul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Dej – CSC Sânmartin
FC Zalău – Gloria Bistriţa

Etapa a III-a – 13.09.2014

FCM Baia Mare – FC Zalău
CS Iernut – CS Oşorhei
Arieşul Turda – Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
Industria Galda de Jos – Avântul Reghin
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej
CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

Etapa a IV-a – 20.09.2014

CS Oşorhei – FCM Baia Mare
Metalurgistul Cugir – CS Iernut
Sănătatea Cluj – Arieşul Turda
Avântul Reghin – Unirea Jucu
Unirea Dej – Industria Galda de Jos
Gloria Bistriţa – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – CSC Sânmartin

Etapa a V-a – 27.09.2014

CS Oşorhei – FC Zalău
FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir
CS Iernut – Sănătatea Cluj
Arieşul Turda – Avântul Reghin
Unirea Jucu – Unirea Dej
Industria Galda de Jos – Gloria Bistriţa
CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sânmartin

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metalurgistul Cugir – CS Oşorhei
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Avântul Reghin – CS Iernut
Unirea Dej – Arieşul Turda
Gloria Bistriţa – Unirea Jucu
CSC Sânmartin – Industria Galda de Jos
FC Zalău – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Zalău – Metalurgistul Cugir
CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Avântul Reghin
CS Iernut – Unirea Dej
Arieşul Turda – Gloria Bistriţa
Unirea Jucu – CSC Sânmartin
Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin – CS Oşorhei
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Gloria Bistriţa – CS Iernut
CSC Sânmartin – Arieşul Turda
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu
Industria Galda de Jos – FC Zalău

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FC Zalău – Sănătatea Cluj
Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin
CS Oşorhei – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Gloria Bistriţa
CS Iernut – CSC Sânmartin
Arieşul Turda – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Jucu – Industria Galda de Jos

Etapa a X-a – 01.11.2014

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa – CS Oşorhei
CSC Sânmartin – FCM Baia Mare
CSM Sighetu Marmatiei – CS Iernut
Industria Galda de Jos – Arieşul Turda
Unirea Jucu – FC Zalău

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FC Zalău – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – Unirea Dej
Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa
CS Oşorhei – CSC Sânmartin
FCM Baia Mare – CSM Sighetu Marmatiei
CS Iernut – Industria Galda de Jos
Arieşul Turda – Unirea Jucu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Unirea Dej – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Iernut
Arieşul Turda – FC Zalău

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FC Zalău – Unirea Dej
Avântul Reghin – Gloria Bistriţa
Sănătatea Cluj – CSC Sânmartin
Metalurgistul Cugir – CSM Sighetu Marmatiei
CS Oşorhei – Industria Galda de Jos
FCM Baia Mare – Unirea Jucu
CS Iernut – Arieşul Turda

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FC Zalău – CS Iernut
FCM Baia Mare – Arieşul Turda
CS Oşorhei – Unirea Jucu
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj – CSM Sighetu Marmatiei
Avântul Reghin – CSC Sânmartin
Unirea Dej – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Iernut – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Oşorhei
Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Unirea Dej
Gloria Bistriţa – FC Zalău

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Oşorhei – CS Iernut
Metalurgistul Cugir – Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Jucu
Avântul Reghin – Industria Galda de Jos
Unirea Dej – CSM Sighetu Marmatiei
Gloria Bistriţa – CSC Sânmartin

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

FCM Baia Mare – CS Oşorhei
CS Iernut – Metalurgistul Cugir
Arieşul Turda – Sănătatea Cluj
Unirea Jucu – Avântul Reghin
Industria Galda de Jos – Unirea Dej
CSM Sighetu Marmatiei – Gloria Bistriţa
CSC Sânmartin – FC Zalău

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FC Zalău – CS Oşorhei
Metalurgistul Cugir – FCM Baia Mare
Sănătatea Cluj – CS Iernut
Avântul Reghin – Arieşul Turda
Unirea Dej – Unirea Jucu
Gloria Bistriţa – Industria Galda de Jos
CSC Sânmartin – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
FCM Baia Mare – Sănătatea Cluj
CS Iernut – Avântul Reghin
Arieşul Turda – Unirea Dej
Unirea Jucu – Gloria Bistriţa
Industria Galda de Jos – CSC Sânmartin
CSM Sighetu Marmatiei – FC Zalău

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metalurgistul Cugir – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Oşorhei
Avântul Reghin – FCM Baia Mare
Unirea Dej – CS Iernut
Gloria Bistriţa – Arieşul Turda
CSC Sânmartin – Unirea Jucu
CSM Sighetu Marmatiei – Industria Galda de Jos

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj
CS Oşorhei – Avântul Reghin
FCM Baia Mare – Unirea Dej
CS Iernut – Gloria Bistriţa
Arieşul Turda – CSC Sânmartin
Unirea Jucu – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – Industria Galda de Jos

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Sănătatea Cluj – FC Zalău
Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
Unirea Dej – CS Oşorhei
Gloria Bistriţa – FCM Baia Mare
CSC Sânmartin – CS Iernut
CSM Sighetu Marmatiei – Arieşul Turda
Industria Galda de Jos – Unirea Jucu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir – Unirea Dej
CS Oşorhei – Gloria Bistriţa
FCM Baia Mare – CSC Sânmartin
CS Iernut – CSM Sighetu Marmatiei
Arieşul Turda – Industria Galda de Jos
FC Zalău – Unirea Jucu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Avântul Reghin – FC Zalău
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Gloria Bistriţa – Metalurgistul Cugir
CSC Sânmartin – CS Oşorhei
CSM Sighetu Marmatiei – FCM Baia Mare
Industria Galda de Jos – CS Iernut
Unirea Jucu – Arieşul Turda

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Avântul Reghin – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa
Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin
CS Oşorhei – CSM Sighetu Marmatiei
FCM Baia Mare – Industria Galda de Jos
CS Iernut – Unirea Jucu
FC Zalău – Arieşul Turda

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Unirea Dej – FC Zalău
Gloria Bistriţa – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CS Oşorhei
Unirea Jucu – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Iernut

Baraj Promovare Liga 3 – Sezonul 2013-2014

 

baraj-promovare-liga-3

In aceasta seara s-au jucat meciurile care au contat pentru barajul de promovare in Liga 3 din Romania. Un numar de 42 de echipe au jucat 21 de meciuri, urmand ca echipele castigatoare sa joace in sezonul 2014-2015 din Liga 3.

Meciuri baraj promovare Liga 3 2013-2014

Bradul Putna (Suceava) – Gloria II Bistrita (Bistrita-Nasaud) 2-6

(Bosancu 87′, 92 / Rosu 37′, Bruma 42′, Alexandru Pop 60′, 91′, Rus 82′, Jarda 89′)

Stadion: Stadionul 2 Iarba Piatra Neamt

Luceafarul Mihai Eminescu (Botosani) – Rapid Dumesti (Iasi) 0-2

(Brighiu 7′, Balanescu 40′)

Stadion: Stadionul comunal Pojorata

Vointa Ion Creanga (Neamt) – Sport Club II Bacau (Bacau) 3-9

Stadion: Emil Alexandrescu Iasi

FC Garceni (Vaslui) – Metalosport Galati (Galati) 1-2

Stadion: Stadionul “Unirea” Odobesti (Vrancea)

Viitorul Buzau (Buzau) – Viitorul Insuratei (Braila) 1-0

(Alexandru Iacob 25′)

Stadion: Stadionul Municipal Slobozia

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Covasna) – Selana Jaristea 0-0 (6-5 dupa penaltiuri)

Stadion: Stationul Letea Bacau

Delta Dobrogea Tulcea (Tulcea) – CFR Constanta 6-0

Stadion: Stadionul Municipal Braila

Vointa Snagov (Ilfov) – Unirea Fierbinti (Ialomita) 4-0

Stadion: Stadionul Tineretului Ioan Comsa Calarasi

Inainte Modelu (Calarasi) – Petrolul Roata Cartojani (Giurgiu) 3-1

Stadion: Stadionul Astra Ploiesti

Sporting Rosiorii de Vede (Teleorman) – Comprest Gim (Bucuresti) 1-0

Stadion: Stadionul Vointa Ghermanesti (Ilfov)

FC Aninoasa (Dambovita) – Astra 2 Ciorani (Prahova) 1-2

Stadion: Stadionul Municipal Sfantu Gheorghe

Csikszereda Miercurea Ciuc (Harghita) – ASF Zarnesti (Brasov) 2-0

Stadion: Stadionul Transil Targu Mures

Somesul Oar (Satu Mare) – CSM Sighetul Marmatiei (Maramures) 1-5

Stadion: Stadionul Municipal Zalau

CSC Sanmartin (Bihor) –  Sportul Simleu Silvaniei (Salaj) 5-3

Stadion: Stadionul Mechel Campia Turzii (Cluj)

Plaiul Iacobeni (Cluj) – CS Iernut (Mures) 1-2

Stadion: Stadionul Comunal Galda de Jos (Alba)

UTA Batrana Doamna (Arad) – Retezatul Hateg (Hunedoara) 2-0

Stadion: Stadionul Tineretului Lugoj

Magura Cisnadie (Sibiu) – Metalul Otelul Rosu 0-0 (3-4 dupa penaltiuri)

Stadion: Stadionul Minerul Motru (Gorj)

Dinicu Golescu Campulung (Arges) – Inter Markus Slatina (Olt) 1-0

Stadion: Stadionul Municipal Valcea

FC Ghiroda (Timis) – Industria Galda de Jos 2-2 (5-6 dupa penaltiuri)

Stadion: Stadionul Cetate Deva

Flacara Horezu (Valcea) – CS Filiasi (Dolj) 2-3

Stadion: Stadionul Municipal Drobeta Turnu Mehedinti

Minerul Mehedinti (Mehedinti)  – Gilortul Targu Carbunesti (Gorj) 0-0 (2-0 dupa prelungiri)

Stadion: Stadionul 1 Mai Slatina

Echipele vor merge probabil in urmatoarele serii:

Seria 1: Rapid Dumesti, Sport Club II Bacau, Metalosport II Galati

Seria 2: Viitorul Buzau, Delta Dobrogea Tulcea, Inainte Modelu,

Seria 3: Vointa Snagov, Sporting Rosiorii de Vede, CS Filiasi

Seria 4: UTA Batrana Doamna, Metalul Otelul Rosu,  Industria Galda de Jos, Minerul Mehedinti

Seria 5: CSM Sighetul Marmatiei, CSC Sanmartin, Gloria II Bistrita, CS Iernut

Seria 6: , Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, Astra II Ciorani, Csikszereda Miercurea Ciuc , Dinicu Golescu Campulung

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 10

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a zecea etape a sezonului 2013-2014

Muresul Rusii Munti – ASMSE 08 Targu Mures 3-2

Arena Sighisoara – Unirea Iclanzel Berghia 2-1

FCM II Targu Mures – Viitorul Ungheni 1-1

Avantul Mihesu de Campie – ASC Sarmasu 2005 0-1

Muresul Cuci – Gaz Metan Danes 3-1

Gaz Metan Targu Mures – Muresul Ludus 3-2

Lacul Ursu Mobila Sovata – CS Iernut 0-3

Muresul Nazna – ACS Miercurea Nirajului 1-0

Gliga Companies Reghin – Infratirea Valea Izvoarelor 0-4

Clasament Liga 4 Mures dupa 10 etape disputate din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Infratirea Valea Izvoarelor1091036-428p
2CS Iernut1090156-927p
3Gaz Metan Targu Mures1081123-825p
4Lacul Ursu Mobila Sovata1080242-924p
5FCM II Targu Mures1071243-1322p
6Muresul Rusii Munti1062231-1120p
7ACS Miercurea Nirajului1060426-2318p
8Avantul Mihesu de Campie1052333-2117p
9Muresul Nazna1050515-2315p
10Gliga Companies Reghin1042420-2314p
11Muresul Ludus1041534-2313p
12Viitorul Ungheni1025319-2211p
13ASC Sarmasu 20051031617-2610p
14Muresul Cuci1020811-296p
15Arena Sighisoara1020814-566p
16Gaz Metan Danes1010910-503p
17ASMSE 08 Targu Mures101098-380p
18Unirea Iclanzel Berghia1000105-550p

Dupa 10 etape disputate din acest sezon, invingatoarea de anul trecut nu se mai regaseste. Invingatoarea din Liga 4 Mures si castigatoarea barajului pentru promovare contra celor din Miercurea Ciuc, echipa din Ludus a decis sa ramana in Liga 4, pentru ca nu cred ca ar face fata financiar in Liga 3. Dupa primele 10 etape insa cei de la Ludus sunt doar pe locul 11 in clasament, avand 4 victorii, un egal si 5 infrangeri. Se anunta un sezon ceva mai greu pentru echipa din Ludus…

Infratirea Valea Izvoarelor este surpriza placuta din acest sezon, avand 9 victorii si un singur egal in 10 etape. Si asta dupa ce sezonul trecut a terminat abia pe locul 7 in clasament.

CS Iernut se mentine si in acest an sus, fiind pe locul 2 in acest sezon, avand tot 9 victorii, dar suferind si o infrangere. Muresul Rusii Munti, Gaz Metan Targu Mures si Lacul Ursu Mobila Sovata se mentin si in acest an in plutonul fruntas, toate dovedind ca au suficienta experienta si un lot suficient de bun pentru a putea castiga Liga 4 Mures.

Surpriza neplacuta este ASMSE 08 Targu Mures, echipa care anul trecut a terminat pe locul 4, in acest sezon nu se mai regaseste, suferind 9 infrangeri in 10 etape disputate, fiind si depunctati pentru neprezentare in runda a 5 a, runda in care ar fi trebuit sa intalneasca pe Infratirea Valea Izvoarelor.

Sunt inca multe favorite la primul loc, va trebui sa asteptam pana la final sa vedem cine se va desprinde decisiv.

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 9

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a noua etape a sezonului 2013-2014

Unirea Iclanzel Beghia – FCM II Targu Mures 2-10

Viitorul Ungheni – Muresul Rusii Munti 1-1

ASMSE 08 Targu Mures – Gaz Metan Targu Mures 1-4

Muresul Cuci – Avantul Mihesu de Campei 2-3

ASC Sarmasu 2005 – Arena Sighisoara 4-0

ACS Miercurea Nirajului – Lacul Ursu Mobila Sovata 4-3

Muresul Ludus – Muresul Nazna 4-0

Infratirea Valea Izvoarelor – Gaz Metan Danes 7-0

CS Iernut – Gliga Companies Reghin 4-0

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 8

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a opta etape a sezonului 2013-2014

Muresul Rusii Munti – Unirea Iclanzel Berghia 6-0

Arena Sighisoara – Muresul Cuci 3-0

FCM II Targu Mures – ASC Sarmasu 2005 8-2

Avantul Mihesu de Campie – Gaz Metan Danes 6-2

Gaz Metan Targu Mures – Viitorul Ungheni 0-1

Lacul Ursu Mobila Sovata – Muresul Ludus 4-0

Muresul Nazna – ASMSE 08 Targu Mures 1-0

Gliga Companies Reghin – ACS Miercurea Nirajului 3-0

Infratirea Valea Izvoarelor – CS Iernut 1-0

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 7

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptea etape a sezonului 2013-2014

Unirea Iclanzel Berghia – Gaz Metan Targu Mures 0-2

Viitorul Ungheni – Muresul Nazna 5-0

ASMSE Targu Mures – Lacul Ursu Mobila Sovata 0-3

Avantul Mihesu de Campie – Arena Sighisoara 14-4

Muresul Cuci – FCM II Targu Mures 1-4

ASC Sarmasu 2005 – Muresul Rusii Munti 3-2

ACS Miercurea Nirajului – Infratirea Valea Izvoarelor 0-5

Muresul Ludus – Gliga Companies Reghin 6-2

CS Iernut – Gaz Metan Danes 10-0

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 6

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a sasea etape a sezonului 2013-2014

Muresul Rusii Munti – Muresul Cuci 4-0

FCM II Targu Mures – Avantul Mihesu de Campie 3-0

Gaz Metan Danes – ASC Sarmasu 2005 3-1

Lacul Ursu Mobila Sovata – Viitorul Ungheni 5-0

Muresul Nazna – Unirea Iclanzel Berghia 2-1

Gliga Companies Reghin – ASMSE 08 Targu Mures 5-1

Infratirea Valea Izvoarelor – Muresul Ludus 3-0

CS Iernut – ACS Miercurea Nirajului 5-0

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 5

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2013-2014

Unirea Iclanzel Berghia – Lacul Ursu Mobila Sovata 0-3

Viitorul Ungheni – Gliga Companies Reghin 2-2

ASMSE 08 Targu Mures – Infratirea Valea Izvoarelor 0-3

Arena Sighisoara – FCM II Targu Mures 1-6

Avantul Mihesu de Campie – Muresul Rusii Munti 1-1

Muresul Cuci – Gaz Metan Targu Mures 1-3

ASC Sarmasu 2005 – Muresul Nazna 3-4

ACS Miercurea Nirajului – Gaz Metan Danes 2-1

Muresul Ludus – CS Iernut 3-5

{2013-2014} Liga 4 Mures – Rezultate etapa 4

Liga 4 Mures – Rezultatele inregistrate in etapa a patra a sezonului 2013-2014

Muresul Rusii Munti – Arena Sighisoara 8-2

ACS Miercurea Nirajului – Muresul Ludus 4-2

Gaz Metan Danes – FCM Targu Mures II 1-7

Gaz metan Targu Mures – Avantul Mihesu de Campie 1-1

Lacul Ursu Mobila Sovata – ASC Sarmasu 2005 2-0

Muresul Nazna – Muresul Cuci 2-3

Gliga Companies Reghin – Unirea Iclanzel Berghia 3-0

Infratirea Valea Izvoarelor – Viitorul Ungheni 3-3

CS Iernut – ASME 08 Targu Mures 8-1