Tag: CS Mioveni III

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 15

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Atletic Bradu II – AS Colibasi 2-0

Inter Campulung – Unirea Bascov 0-6

CS Albota – AS Poiana Lacului 4-1

Viitorul Stefanesti – AS Micesti 4-2

Sporting Pitesti – Gloria Berevoiesti 8-0

DLR Pitesti – Victoria Buzoesti 2-3

CS Mioveni III – Basarabi Curtea de Arges 3-1

Olimpia Suseni – Real Bradu 1-5

Clasament Liga 4 Arges la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A C S Unirea Bascov15150079-945p+21
2A S Poiana Lacului15111366-3034p+10
3C S Atletic Bradu 215101455-3431p+7
4A S Victoria Buzoesti1591531-2328p+4
5C S Albota 20121582542-2226p+5
6C S Sporting Pitesti1581662-3125p+4
7C S Mioveni 31581651-3825p+4
8A C S Gloria Berevoesti1565435-3023p-1
9C S DLR Pitesti1563639-4021p0
10A S Viitorul Stefanesti 20071562721-3020p-1
11A C S Inter Campulung1561820-4119p-2
12A S Colibasi1552833-4017p-7
13A S Micesti 20021551929-4216p-8
14A C S Basarabi Curtea de Arges15231018-479p-12
15A S Olimpia Suseni15201318-646p-18
16C S Real Bradu15101422-1003p-18

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 10

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistratea in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Victoria Buzoesti – Atletic Bradu II 2-1

Gloria Berevoiesti – AS Colibasi 0-0

AS Micesti – Unirea Bascov 1-7

AS Poiana Lacului – Olimpia Suseni 10-2

Basarabi Curtea de Arges – Inter Campulung

Real Bradu – CS Albota 2012 2-5

CS Mioveni III – Viitorul Stefanesti 4-3

DLR Pitesti – Sporting Pitesti 1-4

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 1 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Budeasa – AS Ciofrangeni 4-0

Sporting Stanesti Corbi – AS Baiculesti 0-0

Edilul Pitesti – Soimii Tigveni 0-3

Deportivo Malureni – FC Danut Coman 1-7

CS Mioveni III – AS Draganu 2-3

Petrom Pitesti – Vointa Valea Iasului 1-0

CS Domnesti – Progresul Retevoiesti 1-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Centru  2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – Atletic Bradu III 1-5

CS Mioveni III – Vulturii Priboieni 1-3

AS Cocu – Rapid Davidesti 4-0

AS Oarja 2011 – AS Poiana Lacului 5-2

Flacara Leordeni – AS Teiu 1-4

Unirea Calinesti – AS Colibasi 2-3

CS Albota – Vulturul Vulturesti 2-3

AS Ratesti – Stejarii Beleti Negresti 2-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optsprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Ratesti 3-1

Atletic Bradu III – CS Mioveni III 10-5

Vulturii Priboieni – AS Cocu 2-1

Rapid Davidesti – AS Oarja 2011 0-3

AS Poiana Lacului – Flacara Leordeni 3-4

AS Teiu – Unirea Calinesti 2-1

AS Colibasi – CS Albota 2012 2-1

Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – Nicolae Dobrin Pitesti 1-1

AS Cocu – Atletic Bradu III 4-1

AS Oarja 2011 – Vulturii Priboieni 1-4

Flacara Leordeni – Rapid Davidesti 1-0

Unirea Calinesti – AS Poiana Lacului 9-3

CS Albota 2012 – AS Teiu 2-8

Stejarii Beleti Negresti – AS Colibasi 1-2

Vulturul Vulturesti – AS Ratesti 3-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Ratesti – CS Mioveni III 1-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Cocu 0-0

Atletic Bradu III – AS Oarja 2011 6-3

Vulturii Priboieni – Flacara Leordeni 4-0

Rapid Davidesti – Unirea Calinesti 2-1

AS Poiana Lacului – CS Albota 2012 2-2

AS Teiu – Stejarii Beleti Negresti 3-3

AS Colibasi – Vulturul Vulturesti 4-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – AS Cocu 6-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Oarja 2011 2-3

Atletic Bradu III – Flacara Leordeni 6-2

Vulturii Priboieni – Unirea Calinesti 6-1

Rapid Davidesti – CS Albota 2012 2-4

AS Poiana Lacului – AS Stejari Beleti Negresti 1-2

AS Teiu – Vulturul Vulturesti 4-2

AS Ratesti – AS Colibasi 5-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 14

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Ratesti 2-1

AS Oarja 2011 – CS Mioveni III 4-9

Flacara Leordeni – Nicolae Dobrin Pitesti 2-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 3-0

CS Albota 2012 – Vulturii Priboieni 0-4

Stejarii Beleti Negresti – Rapid Daviesti 2-2

Vulturul Vulturesti – AS Poiana Lacului 4-3

AS Colibasi – AS Teiu 0-7

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Oarja 2011 6-3

CS Mioveni III – Flacara Leordeni 5-0

Nicolae Dobrin Pitesti – Unirea Calinesti 2-1

Atletic Bradu III – CS Albota 2012 5-3

Vulturii Priboieni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Rapid Davidesti – Vulturul Vulturesti 1-2

AS Poiana Lacului – AS Colibasi 4-3

AS Ratesti – AS Teiu 1-6