Tag: CSM Pascani

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2016-2017} Liga 3 – Seria 1 – Etapa 15

Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 3, Seria 1.

Olimpia Ramnicu Sarat – Sporting Liesti 2-0

Aerostar Bacau – Olimpic Cetate Rasnov 3-1

CSM Roman – Avantul Valea Marului 4-3

Atletico Vaslui – Odorheiu Secuiesc 3-0

CSM Pascani – AFC Harman 0-1

SC Bacau – Metalosport Galati 2-2

Stiinta Miroslava – Csikszereda Miercurea Ciuc 2-1

Program Liga 3 – Seria 1 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 1, cea in care se afla reprezentantele din Moldova, situatia e in felul urmator:

Echipe Seria 1 Liga 3

Sporting Liesti, FC Papauti, FC Zagon, Aerostar Bacau, Cetatea Targu Neamt, Petrotub Roman, Ceahlaul II Piatra Neamt, CSM Pascani, Stiinta Miroslava, Bucovina Radauti, Bucovina Pojorata, Sepsi OSK Sfantu Gheorghe si Csikszereda Miercurea Ciuc. Sporting Suceava s-a retras imnediat dupa stabilirea seriilor.

Program Liga 3 – Seria 1 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Cetatea Târgu Neamţ – Ştiinţa Miroslava
Sepsi OSK – Aerostar Bacău
AFK Csikszereda – Sporting Lieşti
Petrotub Roman – FC Păpăuţi
CSM Paşcani – Bucovina Rădăuţi
Ceahlăul II – Bucovina Pojorâta
FC Zagon stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Aerostar Bacău – Cetatea Târgu Neamţ
FC Zagon – Sepsi OSK
FC Păpăuţi – AFK Csikszereda
Bucovina Rădăuţi – Petrotub Roman
Bucovina Pojorâta – CSM Paşcani
Ştiinţa Miroslava – Ceahlăul II
Sporting Lieşti stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Aerostar Bacău – Ştiinţa Miroslava
Cetatea Târgu Neamţ – FC Zagon
Sepsi OSK – Sporting Lieşti
AFK Csikszereda – Bucovina Rădăuţi
Petrotub Roman – Bucovina Pojorâta
CSM Paşcani – Ceahlăul II
FC Păpăuţi stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Zagon – Aerostar Bacău
Sporting Lieşti – Cetatea Târgu Neamţ
FC Păpăuţi – Sepsi OSK
Bucovina Pojorâta – AFK Csikszereda
Ceahlăul II – Petrotub Roman
Ştiinţa Miroslava – CSM Paşcani
Bucovina Rădăuţi stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Zagon – Ştiinţa Miroslava
Aerostar Bacău – Sporting Lieşti
Cetatea Târgu Neamţ – FC Păpăuţi
Sepsi OSK – Bucovina Rădăuţi
AFK Csikszereda – Ceahlăul II
Petrotub Roman – CSM Paşcani
Bucovina Pojorâta stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Sporting Lieşti – FC Zagon
FC Păpăuţi – Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuţi – Cetatea Târgu Neamţ
Bucovina Pojorâta – Sepsi OSK
CSM Paşcani – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava – Petrotub Roman
Ceahlăul II stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Ştiinţa Miroslava – Sporting Lieşti
FC Zagon – FC Păpăuţi
Aerostar Bacău – Bucovina Rădăuţi
Cetatea Târgu Neamţ – Bucovina Pojorâta
Sepsi OSK – Ceahlăul II
AFK Csikszereda – Petrotub Roman
CSM Paşcani stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

FC Păpăuţi – Sporting Lieşti
Bucovina Rădăuţi – FC Zagon
Bucovina Pojorâta – Aerostar Bacău
Ceahlăul II – Cetatea Târgu Neamţ
CSM Paşcani – Sepsi OSK
AFK Csikszereda – Ştiinţa Miroslava
Petrotub Roman stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Ştiinţa Miroslava – FC Păpăuţi
Sporting Lieşti – Bucovina Rădăuţi
FC Zagon – Bucovina Pojorâta
Aerostar Bacău – Ceahlăul II
Cetatea Târgu Neamţ – CSM Paşcani
Sepsi OSK – Petrotub Roman
AFK Csikszereda stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Bucovina Rădăuţi – FC Păpăuţi
Bucovina Pojorâta – Sporting Lieşti
Ceahlăul II – FC Zagon
CSM Paşcani – Aerostar Bacău
Petrotub Roman – Cetatea Târgu Neamţ
AFK Csikszereda – Sepsi OSK
Ştiinţa Miroslava stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Ştiinţa Miroslava – Bucovina Rădăuţi
FC Păpăuţi – Bucovina Pojorâta
Sporting Lieşti – Ceahlăul II
FC Zagon – CSM Paşcani
Aerostar Bacău – Petrotub Roman
Cetatea Târgu Neamţ –  Csikszereda Miercurea Ciuc
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Bucovina Pojorâta – Bucovina Rădăuţi
Ceahlăul II – FC Păpăuţi
CSM Paşcani – Sporting Lieşti
Petrotub Roman – FC Zagon
AFK Csikszereda – Aerostar Bacău
Sepsi OSK – Ştiinţa Miroslava
Cetatea Târgu Neamţ stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Ştiinţa Miroslava – Bucovina Pojorâta
Bucovina Rădăuţi – Ceahlăul II
FC Păpăuţi – CSM Paşcani
Sporting Lieşti – Petrotub Roman
FC Zagon – AFK Csikszereda
Cetatea Târgu Neamţ – Sepsi OSK
Aerostar Bacău stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Ştiinţa Miroslava – Cetatea Târgu Neamţ
Aerostar Bacău – Sepsi OSK
Sporting Lieşti – AFK Csikszereda
FC Păpăuţi – Petrotub Roman
Bucovina Rădăuţi – CSM Paşcani
Bucovina Pojorâta – Ceahlăul II
FC Zagon stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Cetatea Târgu Neamţ – Aerostar Bacău
Sepsi OSK – FC Zagon
AFK Csikszereda – FC Păpăuţi
Petrotub Roman – Bucovina Rădăuţi
CSM Paşcani – Bucovina Pojorâta
Ceahlăul II – Ştiinţa Miroslava
Sporting Lieşti stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Ştiinţa Miroslava – Aerostar Bacău
FC Zagon – Cetatea Târgu Neamţ
Sporting Lieşti – Sepsi OSK
Bucovina Rădăuţi – AFK Csikszereda
Bucovina Pojorâta – Petrotub Roman
Ceahlăul II – CSM Paşcani
FC Păpăuţi stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Aerostar Bacău – FC Zagon
Cetatea Târgu Neamţ – Sporting Lieşti
Sepsi OSK – FC Păpăuţi
AFK Csikszereda – Bucovina Pojorâta
Petrotub Roman – Ceahlăul II
CSM Paşcani – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Ştiinţa Miroslava – FC Zagon
Sporting Lieşti – Aerostar Bacău
FC Păpăuţi – Cetatea Târgu Neamţ
Bucovina Rădăuţi – Sepsi OSK
Ceahlăul II – AFK Csikszereda
CSM Paşcani – Petrotub Roman
Bucovina Pojorâta stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Zagon – Sporting Lieşti
Aerostar Bacău – FC Păpăuţi
Cetatea Târgu Neamţ – Bucovina Rădăuţi
Sepsi OSK – Bucovina Pojorâta
AFK Csikszereda – CSM Paşcani
Petrotub Roman – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II stă.

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Sporting Lieşti – Ştiinţa Miroslava
FC Păpăuţi – FC Zagon
Bucovina Rădăuţi – Aerostar Bacău
Bucovina Pojorâta – Cetatea Târgu Neamţ
Ceahlăul II – Sepsi OSK
Petrotub Roman – AFK Csikszereda
CSM Paşcani stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Sporting Lieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Bucovina Rădăuţi
Aerostar Bacău – Bucovina Pojorâta
Cetatea Târgu Neamţ – Ceahlăul II
Sepsi OSK – CSM Paşcani
Ştiinţa Miroslava – AFK Csikszereda
Petrotub Roman stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

FC Păpăuţi – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi – Sporting Lieşti
Bucovina Pojorâta – FC Zagon
Ceahlăul II – Aerostar Bacău
CSM Paşcani – Cetatea Târgu Neamţ
Petrotub Roman – Sepsi OSK
AFK Csikszereda stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

FC Păpăuţi – Bucovina Rădăuţi
Sporting Lieşti – Bucovina Pojorâta
FC Zagon – Ceahlăul II
Aerostar Bacău – CSM Paşcani
Cetatea Târgu Neamţ – Petrotub Roman
Sepsi OSK – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Bucovina Rădăuţi – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Pojorâta – FC Păpăuţi
Ceahlăul II – Sporting Lieşti
CSM Paşcani – FC Zagon
Petrotub Roman – Aerostar Bacău
AFK Csikszereda – Cetatea Târgu Neamţ
Sepsi OSK stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Bucovina Rădăuţi – Bucovina Pojorâta
FC Păpăuţi – Ceahlăul II
Sporting Lieşti – CSM Paşcani
FC Zagon – Petrotub Roman
Aerostar Bacău – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava – Sepsi OSK
Cetatea Târgu Neamţ stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Bucovina Pojorâta – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II – Bucovina Rădăuţi
CSM Paşcani – FC Păpăuţi
Petrotub Roman – Sporting Lieşti
AFK Csikszereda – FC Zagon
Sepsi OSK – Cetatea Târgu Neamţ
Aerostar Bacău stă.

{2013-2014} Liga 4 Iasi – Rezultate etapa 5

Liga 4 Iasi – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a cincea etape a sezonului 2013-2014

Siretul Lespezi – Viitorul Lungani 4-1

AS Holboca – Viitorul Targu Frumos 0-9

Unirea Mircesti – Viitorul Harlau 0-1

Helios Tomesti – Gloria Bals 3-1

Stejarul Sinesti – Unirea Ruginoasa 6-0

Venus Butea – Foresta Ciurea 4-1

Podgoria Cotnari – Gloria Baltati 0-0

CSM Pascani – Rapid Dumesti 0-6

Clasament Liga 4 Iasi dupa cinci etape din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Viitorul Tg.Frumos550028-315p
2Rapid Dumesti541023-413p
3Stejarul Sinesti540116-612p
4Venus Butea540111-612p
5Siretul Lespezi532017-611p
6Helios Tomesti522112-88p
7Podgoria Cotnari52126-57p
8Viitorul Lungani52129-97p
9Gloria Baltati521211-137p
10Viitorul Harlau52126-107p
11CSM Pascani52036-146p
12A.S. Holboca51135-154p
13Gloria Bals51043-83p
14Foresta Ciurea51046-143p
15Unirea Ruginoasa50053-190p
16Unirea Mircesti50051-230p

{2013-2014} Liga 4 Iasi – Rezultate etapa 4

Liga 4 Iasi – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a patra etape a sezonului 2013-2014

Viitorul Lungani – AS Holboca 3-0

Viitorul Targu Frumos – Unirea Mircesti 9-0

Viitorul Harlau – Helios Tomesti 2-2

Gloria Bals – Stejarul Sinesti 0-1

Unirea Ruginoasa – Venus Butea 1-2

Foresta Ciurea – Podgoria Cotnari 2-3

Gloria Baltati – CSM Pascani 4-0

Rapid Dumesti – Siretul Lespezi 2-2

{2013-2014} Liga 4 Iasi – Rezultate etapa 3

Liga 4 Iasi – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2013-2014

Siretul Lespezi – AS Holboca 0-0

Unirea Mircesti – Viitorul Lungani 0-2

Helios Tomesti – Viitorul Targu Frumos 1-2

Stejarul Sinesti – Viitorul Harlau 6-0

Venus Butea – Gloria Bals 2-1

Podgoria Cotnari – Unirea Ruginoasa 3-0

CSM Pascani – Foresta Ciurea 0-2

Rapid Dumesti – Gloria Baltati 7-2

Clasament Liga 4 Iasi dupa 3 etape disputate din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Rapid Dumesti330015-29p
2Viitorul Tg.Frumos330010-39p
3Siretul Lespezi321011-37p
4Stejarul Sinesti32019-66p
5CSM Pascani32016-46p
6Venus Butea32015-46p
7A.S. Holboca21105-04p
8Viitorul Lungani31115-54p
9Podgoria Cotnari31023-33p
10Gloria Bals31022-43p
11Foresta Ciurea31023-73p
12Viitorul Harlau31023-83p
13Gloria Baltati31027-133p
14Helios Tomesti20114-51p
15Unirea Ruginoasa30032-110p
16Unirea Mircesti30031-130p

{2013-2014} Liga 4 Iasi – Rezultate etapa 2

Liga 4 Iasi – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a doua etape a sezonului 2013-2014

AS Holboca – Unirea Mircesti 5-0

Viitorul Lungani – Helios Tomesti 3-3

Viitorul Targu Frumos – Stejarul Sinesti 6-1

Viitorul Harlau – Venus Butea 1-2

Gloria Bals – Podgoria Cotnari 1-0

Unirea Ruginoasa – CSM Pascani 2-4

Foresta Ciurea – Rapid Dumesti 0-4

Siretul Lespezi – Gloria Baltati 5-2

{2013-2014} Liga 4 Iasi – Rezultate etapa 1

Liga 4 Iasi – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Unirea Mircesti – Siretul Lespezi 1-6

Stejarul Sinesti – Viitorul Lungani 2-0

Venus Butea – Viitorul Targu Frumos 1-2

Podgoria Cotnari – Viitorul Harlau 0-2

CSM Pascani – Gloria Bals 2-0

Rapid Dumesti – Unirea Ruginoasa 4-0

Gloria Baltati – Foresta Ciurea 3-1

Helios Tomesti – AS Holboca – amanat