Tag: CSM Scolar Resita

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Scolar Resita – Semenicul Valiug 8-3

Minerul Anina – AS Berzasca 1-2

Hercules Baile Herculane – Metalul Bocsa 3-1

Bistra Glimboca – AS Oravita 0-1

AD Mediam Mehadia – Vointa Lupac 0-2

CS Moldova Noua – Muncitorul Resita 5-0

Rapid Buchin – ACS Otelu Rosu – amanat

Nera Bozovici – Agmonia Zavoi – amanat

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

AS Berzasca – CSM Scolar Resita 2-2

Vointa Racasdia – Minerul Anina 1-3

Semenicul Valiug – Nera Bozovici 3-0

Vointa Lupac – Agmonia Zavoi 11-0

Metalul Bocsa – Bistra Glimboca 1-0

Muncitorul Resita – Rapid Buchin 1-5

ACS Otelu Rosu – Hercules Baile Herculane 2-1

AD Mediam Mehadia – CS Moldova Noua 3-0

 

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

CSM Scolar Resita – Vointa Racasdia 9-0

Minerul Anina – AS Oravita 4-0

Agmonia Zavoi – Semenicul Valiug 3-3

Nera Bozovici – AS Berzasca 3-0

Hercules Baile Herculane – Muncitorul Resita 6-2

Bistra Glimboca – ACS Otelu rosu 4-1

CS Moldova Noua – Vointa Lupac 1-5

Rapid Buchin – AD Mediam Mehadia 1-4

 

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

AS Oravita – CSM Scolar Resita 2-0

AS Berzasca – Agmonia Zavoi 4-0

Vointa Racasdia – Nera Bozovici 2-4

Vointa Lupac – Semenicul Valiug 8-0

Metalul Bocsa – Minerul Anina 1-3

Muncitorul Resita – Bistra Glimboca 1-4

AD Mediam Mehadia – Hercules Baile Herculane 1-2

CS Moldova Noua – Rapid Buchin 1-0

 

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Scolar Resita – Metalul Bocsa 9-0

Minerul Anina – ACS Otelu Rosu – amanat 22.10.2014

Semenicul Valiug – AS Berzasca 1-4

Agmonia Zavoi – Vointa Racasdia 2-1

Nera Bozovici – AS Oravita 3-5

Hercules Baile Herculane – CS Moldova Noua 0-0

Bistra Glimboca – AD Mediam Mehadia 3-0

Rapid Buchin – Vointa Lupac 4-2

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

AS Oravita – Agmonia Zavoi 11-0

Vointa Racasdia – Semenicul Valiug 8-2

Vointa Lupac – AS Berzasca 8-0

Metalul Bocsa – Nera Bozovici 0-0

Muncitorul Resita – Minerul Anina 5-1

ACS Otelu Rosu – CSM Scolar Resita 2-3

CS Moldova Noua – Bistra Glimboca 0-0

Rapid Buchin – Hercules Baile Herculane – amanat

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Scolar Resita – Muncitorul Resita 1-1

Minerul Anina – AD Mediam Mehadia 3-0

AS Berzasca – Vointa Racasdia 1-0

Semenicul Valiug – AS Oravita 1-8

Agmonia Zavoi – Metalul Bocsa 1-1

Nera Bozovici – ACS Otelu Rosu 1-0

Hercules Baile Herculane – Vointa Lupac 1-6

Bistra Glimboca – Rapid Buchin 0-1

{2014-2015} Liga 4 Caras-Severin – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Caras-Severin – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

AS Oravita – AS Berzasca 1-0

Hercules Baile Herculane – Bistra Glimboca 1-0

Vointa Lupac – Vointa Racasdia 3-1

Metalul Bocsa – Semenicul Valiug 1-2

Muncitorul Resita – Nera Bozovici 3-4

ACS Otelu Rosu – Agmonia Zavoi 4-1

AD Mediam Mehadia – Scolar Resita 2-3

CS Moldova Noua – Minerul Anina 0-0