Tag: FC Lopadea Noua

{2017-2018} Liga 5 Alba – Etapa 6

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa din cele doua serii din cel de-al doilea esalon judetean fotbalistic din judetul Alba in sezonul 2017-2018

Seria 1

ACS Bagau – Unirea Juniors 2-0

AFC Pianu – Viitorul Rahau 4-1

Muresul Gambas – Dalia Sport Daia Romana 0-0

Industria Galda II – FC Lopadea Noua 6-1

Performanta Ighiu II – Limbenii Limba 9-0

Navobi Alba Iulia – Sportul Livezile 10-0

FC Micesti – Inter Ciugud 3-0

Seria 2

Gaz Metan Valea Lunga – Viitorul Vama Seaca 0-2

Vointa Beldiu – Spicul Bucerdea 0-2

Progresul Farau – Dacia Mihalt 2-2

CS Ocna Mures II – Tineretul Sona 2-1

Nicolae Linca Cergau – Viitorul Biia 1-3

AS Panade – Inter Unirea 4-3

Tarnavele Tiur – Avantul Sancel 3-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 11

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

AS Panade – Tineretul Sona 1-1

Viitorul Biia – Spicul Bucerdea 2-4

Avantul Sancel – Dacia Mihalt 12-0

Partizanii Sanmiclaus – Viitorul Santimbru II 3-1

Craciunelul de Jos – Vointa Beldiu 3-3

Gaz Metan Valea Lunga – Nicolae Linca Cergau – amanat

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Progresul Farau 10-1

Razboieni Cetate – Fortuna Lunca Muresului 3-0

Vointa Stremt – ACS Bagau 2-1

Muresul Gambas – Soimii Ciumbrud 4-2

National Radesti – FC Lopadea Noua 3-1

Sportul Livezile – Navobi Alba Iulia 9-1

Viitorul Unirea – Viitorul Vama Seaca 3-0

Seria 3

Muresul Vintu de Jos II – Andreas Alba Iulia 0-1

Viitorul Spicul – Independenta Cut 5-1

Limbenii Limba – Euro Spring II 1-3

Hidromecanica Sugag – Del Dodo Alba Iulia 3-0

Decebal Cricau – Activ Sport Ciugud 6-1

Muresul Salistea – Viitorul Rahau 0-4

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultate Etapa 12

Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Navobi Alba Iulia – ACS Bagau 1-11

FC Lopadea Noua – Sportul Livezile 0-5

Soimii Ciumbrud – AFC Unirea 1924 0-4

Viitorul Vama Seaca – National Radesti 4-6

Muresul Gambas – Vointa Stremt 2-0

Fortuna Lunca Muresului – Viitorul Unirea 2-2

Progresul Farau – AS Razboieni Cetate 2-1

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Viitorul Santimbru II – AS Panade 0-3

Vointa Beldiu – Viitorul Biia 1-2

Dacia Mihalt – Gaz Metan Valea Lunga 0-4

Nicolae Linca Cergau – Craciunelul de Jos 5-2

Spicul Bucerdea – Partizanii Sanmiclaus 2-2

AS Tineretul Sona – Avantul Sancel 4-0

Seria 2

Navobi Alba Iulia – National Radesti 2-5

Progresul Farau – Muresul Gambas 3-1

Soimii Ciumbrud – Vointa Stremt 2-1

FC Lopadea Noua – Viitorul Unirea 2-4

Viitorul Vama Seaca – AS Razboieni Cetate 1-3

ACS Bagau – Sportul Livezile 1-5

Fortuna Lunca Muresului – AFC Unirea 1924 0-3

Seria 3

Euro Spring II – Muresul Vintu de Jos II 2-1

Andreas Alba Iulia – Hidromecanica Sugag 1-7

Viitorul Rahau – Viitorul Spicul 1-2

Activ Sport Ciugud – Limbenii Limba 1-1

Del Dodo Alba Iulia – Muresul Salistea 0-3

Independenta Cut – Decebal Cricau 0-3

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Vointa Beldiu – Nicolae Linca Cergau 0-0

Gaz Metan Valea Lunga – Tineretul Sona 3-1

Viitorul Biia – Partizanii Sanmiclaus 5-3

Craciunelul de Jos – Dacia Mihalt 3-0

AS Panade – Spicul Bucerdea 2-0

Avantul Sancel – Viitorul Santimbru II 1-3

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Viitorul Vama Seaca 7-0

Viitorul Unirea – Navobi Alba Iulia 10-0

Vointa Stremt – Sportul Livezile 0-11

National Radesti – ACS Bagau 3-2

Muresul Gambas – Fortuna Lunca Muresului 3-0

Soimii Ciumbrud – Progresul Farau 4-2

AS Razboieni Cetate – FC Lopadea Noua 7-0

Seria 3

Viitorul Spicul – Del Dodo Alba Iulia 6-0

Andreas Alba Iulia – Euro Spring II 2-1

Limbenii Limba – Independenta Cut 1-0

Hidromecanica Sugag – Muresul Salistea 16-0

Muresul Vintu de Jos II – Activ Sport Ciugud 3-1

Decebal Cricau – Viitorul Rahau 4-1

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultate Etapa 8

Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Navobi Alba Iulia – Razboieni Cetate 0-4

FC Lopadea Noua – AFC Unirea 0-9

Sportul Livezile – National Radesti 6-0

Viitorul Vama Seaca – Muresul Gambas 1-3

ACS Bagau – Viitorul Unirea 4-0

Fortuna Lunca Muresului – Soimii Ciumbrud 0-0

Progresul Farau – Vointa Stremt 2-1

{2014-2015} Liga 5 Arad – Seria 2 – Rezultate Etapa 7

Liga 5 Arad – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

AFC Unirea – Navobi Alba Iulia 9-2

Viitorul Unirea – Sportul Livezile 2-1

Soimii Ciumbrud – Viitorul Vama Seaca 4-3

Razboieni Cetate – ACS Bagau 5-5

Progresul Farau – Fortuna Lunca Muresului 0-3

Vointa Stremt – National Radesti 1-6

Muresul Gambas – FC Lopadea Noua 3-2

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultate Etapa 6

Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Navobi Alba Iulia – Muresul Gambas 3-3

Viitorul Vama Seaca – Progresul Farau 2-2

Vointa Stremt – Fortuna Lunca Muresului 1-3

ACS Bagau – AFC Unirea 1924 Alba Iulia 1-3

National Radesti – Viitorul Unirea 1-3

FC Lopadea Noua – Soimii Ciumbrud 2-0

Sportul Livezile – Razboieni Cetate 3-2

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultate Etapa 5

Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

AFC Unirea 1924 – Sportul Livezile 2-1

Progresul Farau – FC Lopadea Noua 5-1

Fortuna Lunca Muresului – Viitorul Vama Seaca 5-2

Razboieni Cetate – National Radesti 4-4

Muresul Gambas – ACS Bagau 4-1

Viitorul Unirea – Vointa Stremt 4-3

Soimii Cumbrud – Navobi Alba Iulia 5-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Seria 2 – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Alba – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Navobi Alba Iulia – Progresul Farau 2-6

Vointa Stremt – Viitorul Vama Seaca 4-2

ACS Bagau – Soimii Ciumbrud 3-3

Viitorul Unirea – AS Razboieni Cetate 1-2

National Radesti – AFC Unirea 1924 0-5

FC Lopadea Noua – Fortuna Lunca Muresului 1-1

Sportul Livezile – Muresul Gambas 0-0