Tag: flacara moreni

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 9

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2013-2014

Avicola Tartasesti – Petrolul Valea mare 2-2

Fotbal Club Aninoasa – Unirea Cobia 5-0

Atletic Fieni – Vointa Crevedia 12-0

PAS Pucioasa – Luceafarul Dragomiresti 4-0

Bradul Moroeni – Avantul Produlesti 3-0

AS Doicesti – Flacara Moreni 0-4

Petrolul Targoviste – Recolta Gura Sutii 4-0

Vointa Piersinari – Vointa Steaua Pietrosita – amanat

Comertul Brezoaele sta.

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 8

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2013-2014

Petrolul Valea Mare – Vointa Piersinari 3-7

Vointa Steaua Pietrosita – Petrolul Targoviste 2-5

Recolta Gura Sutii – AS Doicesti 3-1

Flacara Moreni – Bradul Moroeni 3-0

Avantul Produlesti – PAS Pucioasa 1-0

Luceafarul Dragomiresti – Comertul Brezoaele 2-3

Vointa Crevedia – Fotbal Club Aninoasa 1-6

Unirea Cobia – Avicola Tartasesti 2-0

Atletic Fieni sta.

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 7

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2013-2014

Unirea Cobia – Petrolul Valea Mare 2-3

Avicola Tartasesti – Vointa Crevedia 1-0

Atletic Fieni – Luceafarul Dragomiresti 3-1

Comertul Brezoaele – Avantul Produlesti 3-1

PAS Pucioasa – Flacara Moreni 0-7

Bradul Moroeni – Recolta Gura Sutii 2-2

AS Doicesti – Vointa Steaua Pietrosita 2-2

Petrolul Targoviste – Vointa Piersinari 1-3

Fotbal Club Aninoasa sta.

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 6

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2013-2014

Petrolul Valea Mare – Petrolul Targoviste 0-1

Vointa Piersinari – AS Doicesti 1-1

Vointa Steaua Pietrosita – Bradul Moroeni 1-0

Recolta Gura Sutii – PAS Pucioasa 4-1

Flacara Moreni – Comertul Brezoaele 2-1

Avantul Produlesti – Atletic Fieni -0

Luceafarul Dragomiresti – Fotbal Club Aninoasa 0-4

Vointa Crevedia – Unirea Cobia 3-3

Avicolta Tartasesti sta.

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 5

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a cincea etape a sezonului 2013-2014

Vointa Crevedia – Petrolul Valea mare 0-3

Unirea Cobia – Gaz Metan Finta 1-2

Avicola Tartasesti – Luceafarul Dragomiresti 3-1

Fotbal Club Aninoasa – Avantul Produlesti 0-3

Atletic Fieni – Flacara Moreni 3-1

Comertul Brezoaele – Recolta Gura Sutii 4-1

PAS Pucioasa – Vointa Steaua Pietrosita 1-3

Bradul Moroeni – Vointa Piersinari 1-0

AS Doicesti – Petrolul Targoviste 2-3

Clasament Liga 4 Dambovita dupa cinci etape din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Petrolul Valea Mare540116-312p
2C.S. Bradul Moroeni540112-212p
3A.S. Fotbal Club Aninoasa540114-512p
4A.S. Atletic Fieni531119-810p
5Comertul Brezoaele531117-810p
6A.S. Gaz Metan Finta531111-1110p
7CSM Flacara Moreni530217-59p
8C.S. Petrolul Targoviste530210-109p
9A.S. Recolta Gura Sutii521212-117p
10Vointa Piersinari52129-107p
11A.S. Avantul Produlesti520310-86p
12A.S. Avicola Tartasesti52035-126p
13A.S. Unirea Cobia52034-116p
14A.S. Vointa Steaua Pietrosita52037-166p
15A.S. Luceafarul Dragomiresti511311-134p
16Vointa Crevedia50237-182p
17A.S. PAS Pucioasa50145-181p
18A.S. Doicesti50144-211p

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 4

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in etapa a patra a sezonului 2013-2014

Petrolul Valea Mare – AS Doicesti 7-0

Petrolul Targoviste – Bradul Moroeni 0-2

Vointa Piersinari – PAS Pucioasa 4-0

Vointa Steaua Pietrosita – Comertul Brezoaele 3-5

Recolta Gura Sutii – Atletic Fieni 3-3

Flacara Moreni – Fotbal Club Aninoasa 0-2

Avantul Produlesti – Avicola Tartaresti 0-1

Luceafarul Dragomiresti – Unirea Cobia 0-1

Gaz Metan Finta – Vointa Crevedia 2-2

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 3

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2013-2014

Gaz Metan Finta – Petrolul Valea Mare 2-1

Vointa Crevedia – Luceafarul Dragomiresti 3-3

Unirea Cobia – Avantul Produlesti 2-1

Avicola Tartasesti – Flacara Moreni 0-4

Fotbal Club Aninoasa – Recolta Gura Sutii 3-1

Atletic Fieni – Vointa Steaua Pietrosita 7-0

Comertul Brezoaele – Vointa Piersinari 1-1

PAS Pucioasa – Petrolul Targoviste 1-3

Bradul Moroeni – AS Doicesti 3-0

{2013-2014} Liga 4 Dambovita – Rezultate etapa 2

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a doua etape a sezonului 2013-2014

Petrolul Valea Mare – Bradul Moroeni 1-0

AS Doicesti – PAS Pucioasa 2-2

Petrolul Targoviste – Comertul Brezoaele 3-1

Vointa Piersinari – Atletic Fieni 3-2

Vointa Steaua Pietrosita – Fotbal Club Aninoasa 0-3

Recolta Gura Sutii – Avicola Tartasesti 6-1

Flacara Moreni – Unirea Cobia 7-0

Avantul Produlesti – Vointa Crevedia 5-2

Luceafarul Dragomiresti – Gaz Metan Finta 6-2