Tag: fotbal Bucuresti

{2017-2018} Liga 4 Bucuresti – Etapa 28

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si opta etapa a sezonului 2017-2018 din Liga 4 Bucuresti

AS Termo – AFC Rapid 0-2
CS FC Dinamo – Progresul Bucuresti 3-3
Tricolor Footbal Club – AFC Venus 1914 5-7
Academia Rapid – AS Romprim 10-0
Comprest GIM – Metaloglobus Bucuresti II 3-0
CSA Steaua – AS Carmen Bucuresti 3-0
Progresul Spartac II – AFC Asalt 2-4
Victoria Bucuresti sta.

#Nume echipaMVEIGPA
1AS Academia Rapid272421151-1274p+32
2CSA Steaua262141134-967p+28
3AS Tricolor Footbal Club27201688-5561p+22
4CS FC Dinamo26164669-4252p+13
5AFC Asalt261628101-4850p+11
6AS Carmen București 193726161984-4149p+10
7AFC Rapid261321177-5841p+2
8AFC Comprest GIM261241067-4440p+1
9SC FC Metaloglobus SA 2281011761-5831p+5
10AS Termo26741554-10625p-14
11AFC Progresul 1944 Spartac 228712052-8822p-29
12ACS Victoria București26621849-11020p-19
13CS Progresul București 200526621868-14517p-19
14AS Romprim26341952-12813p-26
15AFC Venus 191426302334-2049p-30

{2017-2018} Liga 4 Bucuresti – Etapa 27

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si sapte a sezonului 2017-2018

Progresul Bucuresti – AS Termo 3-4
AFC Venus 1914 – Victoria Bucuresti 1-0
AS Romprim – Tricolor Football Club 4-6
Metaloglobus II – Academia Rapid 1-2
Carmen Bucuresti – Comprest GIM 3-0
AFC Asalt – CSA Steaua 0-6
AFC Rapid – Progresul Spartac II 5-1

Clasament Liga 4 Bucuresti dupa 27 de etape

#Nume echipaMVEIGPA
1AS Academia Rapid262321141-1271p32
2CSA Steaua252041131-964p28
3AS Tricolor Footbal Club26201583-4861p25
4CS FC Dinamo25163666-3951p15
5AS Carmen București 193725161884-3849p10
6AFC Asalt25152897-4647p8
7AFC Rapid251221175-5838p-1
8AFC Comprest GIM251141064-4437p1
9SC FC Metaloglobus SA 2261001659-5330p7
10AS Termo25741454-10425p-11
11AFC Progresul 1944 Spartac 227711950-8422p-26
12ACS Victoria București25611847-10819p-20
13CS Progresul București 200525611865-14216p-20
14AS Romprim25341852-11813p-26
15AFC Venus 191425202327-1996p-33

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Comprest Gim – FC Juniorul 4-1

AS GVD – CS Electrica 5-3

AS Electroaparataj – FC Chitila 0-10

ACS Corbeanca – AS Termo 1-1

CS Pantelimon – Sportul Studentesc 0-4

Unirea Tricolor Bucuresti – Progresul Bucuresti – amanat

[Seria 2]

AS Romprim – CS Chelsea 4-6

CS LSM – Speranta Sabareni 2-1

ASF Fratia – Metaglobus II Bucuresti 0-0

VK Soccer – Venus 1914 Bucuresti 0-1

Victoria Bucuresti – FC 1 Decembrie – amanat

Unirea Joita – Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon – 04.11.2014

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

FC Juniorul – Sportul Studentesc 2-7

CS Electrica – Comprest Gim 1-1

FC Chitila – AS GVD 5-0

AS Termo – AS Electroaparataj 0-3

Progresul Bucuresti – ACS Corbeanca 1-1

CS Pantelimon – Unirea Tricolor 2-9

[Seria 2]

CS Chelsea – Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 5-1

Speranta Sabareni – AS Romprim 3-1

Metaglobus Bucuresti – CS LSM 2-1

Venus 1914 Bucuresti – ASF Fratia 0-4

Unirea Joita – Victoria Bucuresti 5-4

FC 1 Decembrie – VK Soccer – amanat

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

FC Juniorul – CS Electrica 2-3

Comprest Gim – FC Chitila 1-2

AS GVD – AS Termo 2-1

AS Electroaparataj – Progresul Bucuresti 1-0

ACS Corbeanca – CS Pantelimon 7-2

Sportul Studentesc – Unirea Tricolor Bucuresti 3-2

[Seria 2]

CS Chelsea – Speranta Sabareni 4-2

AS Romprim – Metaglobus II Bucuresti 3-6

CS LSM – Venus 1914 Bucuresti 2-1

ASF Fratia – FC 1 Decembrie 3-0

VKSoccer – Unirea Joita 2-0

Liceul Tehnologic Sfantu Pantelimon – Victoria Bucuresti 1-2

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

CS Electrica – Sportul Studentesc 0-2

FC Chitila – FC Juniorul 11-0

AS Termo – Comprest Gim 1-2

Progresul Bucuresti – AS GVD 4-2

CS Pantelimon – AS Electroaparataj 0-5

Unirea Tricolor Bucuresti – ACS Corbeanca 3-3

[Seria 2]

Speranta Sabareni – Liceul Tehnologic Sf. Pantelimon 6-1

Metaglobus II Bucuresti – CS Chelsea 1-4

Venus 1914 Bucuresti – AS Romprim 1-2

FC 1 Decembrie – CS LSM 2-4

Unirea Joita – ASF Fratia 0-9

Victoria Bucuresti – VK Soccer 0-9

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

FC Juniorul – Termo 1-4

AS GDV – CS Pantelimon 6-5

Comprest Gim – Progresul Bucuresti 4-0

Sportul Studentesc – ACS Corbeanca 1-0

Electroaparataj – Unirea Tricolor Bucuresti 5-2

CS Electrica – FC Chitila 0-3

[Seria 2]

CS LSM – Unirea Joita 3-3

CS Chelsea – Venus 1914 Bucuresti 4-1

Speranta Sabareni – Metaglobus II Bucuresti 5-0

AS Romprim – FC 1 Decembrie 5-7

ASF Fratia – Victoria Bucuresti 2-2

Liceul Tehnologic Sfantu Pantelimon – VK Soccer 1-2

{2014-2015} Liga 4 Bucuresti – Rezultate Etapa 1

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

FC Chitila – Sportul Studentesc – amanat

AS Termo – CS Electrica 5-2

Progresul Bucuresti – FC Juniorul 3-2

CS Pantelimon – FC Comprest Gim 1-3

Unirea Tricolor Bucuresti – AS GVD 7-2

ACS Corbeanca – AS Electroaparataj 3-2

[Seria 2]

FC Metaglobus – Liceul Tehnologic Sf Pantelimon 3-3

AS Venus 1914 – Speranta Sabareni 0-0

FC 1 Decembrie – CS Chelsea 1-2

Universitatea Unirea Joita – AS Romprim 6-2

Victoria Bucuresti – CS LSM 3-2

VK Soccer – ASF Fratia 1-2

{2013-2014} Liga 4 Bucuresti – Rezultate etapa 2

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Seria 1

Vointa Buftea – Speranta Sabareni 6-1

Progresul Cernica II – AS GVD 1-2

FC Chitila – CS Victoria 8-0

ASF Fratia – FC JUniorul 0-18

Concordia Chiajna III – ACS Corbeanca 7-1

CS Pantelimon – VK Soccer 2-0

FC Voluntari sta.

Seria 2

AS Electroaparataj – Comprest Gim 3-1

Athletico Floreasca – FC Juniorul II 4-2

Spicul Rompan – AS Fratia II 3-2

ACS Ilie Oana – Metaglobus II Bucuresti 1-1

Progresul Bucuresti – AS Romprim 2-1

CS Electrica – Unirea Tricolor Bucuresti 1-1

FC 1 Decembrie – Soimii Imuc 4-2

{2013-2014} Liga 4 Bucuresti – Rezultate etapa 1

Liga 4 Bucuresti – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Seria 1

Speranta Sabareni – CS Pantelimon 1-2

AS GVD – Vointa Buftea 3-1

CS Victoria – Progresul Cernica 3-2

ACS Corbeanca – ASF Fratia 7-1

VK Soccer – FC Voluntari 0-0

FC Juniorul – FC Chitila – amanat

Sportul Studentesc II Bucuresti – Concordia Chiajna – neprogramat

Seria 2

Comprest Gim – FC 1 Decembrie 0-1

FC Juniorul II – AS Electroaparataj 0-5

AS Fratia II – Atheltico Floreasca 0-4

Metaglobus II Bucuresti – Spicul Rompan 1-11

AS Romprim – ACS Ilie Oana 3-6

Unirea Tricolor Bucuresti – Progresul Bucuresti 4-2

Soimii Imuc – CS Electrica – amanat