Tag: fotbal Ialomita

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Munteni Buzau – Abatorul Slobozia 3-2

Unirea Fierbinti – Olimpia Radulesti 7-1

Vointa Reviga – Recolta Gheorghe Doja 3-6

Recolta Barcanesti – Andrias Andrasesti 1-1

Viitorul Axintele – Recolta Gheorghe Lazar 2-4

Spicul Colilia – CS Amara 1-3

Viticola Agrofam Fetesti – Unirea Mihail Kogalniceanu 3-6

FC Traian – Victoria Tandarei 2-2

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

FC Traian – Victoria Munteni Buzau 2-3

Victoria Tandarei – Viticola Agrofam Fetesti 12-0

Unirea Mihail Kogalniceanu – Spicul Colilia 8-0

CS Amara – Viitorul Axintele 2-0

Recolta Gheorghe lazar – Recolta Barcanesti 4-1

Andrias Andrasesti – Vointa Reviga 7-0

Recolta Gheorghe Doja – Unirea Fierbinti 0-2

Olimpia Radulesti – Abatorul Slobozia 1-3

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Munteni Buzau – Olimpia Radulesti 4-0

Abatorul Slobozia – Recolta Gheorghe Doja 6-0

Unirea Fierbinti – Andrias Andrasesti 4-1

Vointa Reviga – Recolta Gheorghe Lazar 5-7

Recolta Barcanesti – CS Amara 4-2

Viitorul Axintele – Unirea Mihail Kogalniceanu 1-0

Spicul Colilia – Victoria Tandarei 1-3

Viticola Agrofam Fetesti – FC Traian 3-4

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Viticola Agrofam Fetesti – Victoria Munteni Buzau 2-6

FC Traian – Spicul Colilia 3-1

Victoria Tandarei – Viitorul Axintele 0-0

Unirea Mihail Kogalniceanu – Recolta Barcanesti 2-2

CS Amara – Vointa Reviga 3-3

Recolta Gheorghe Lazar – Unirea Fierbini 1-2

Andrias Andrasesti – Abatorul Slobozia 3-3

Recolta Gheorghe Doja – Olimpia Radulesti 11-3

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Munteni Buzau – Recolta Gheorghe Doja 1-0

Olimpia Radulesti – Andrias Andrasesti 0-3

Abatorul Slobozia – Recolta Gheorghe lazar 6-1

Unirea Fierbinti – CS Amara 5-0

Vointa Reviga – Unirea Mihail Kogalniceanu 1-3

Recolta Barcanesti – Victoria Tandarei 3-2

Viitorul Axintele – FC Traian 0-6

Spicul Colilia – Viticola Agrofam Fetesti 2-1

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Spicul Colilia – Victoria Munteni Buzau 2-4

Viticola Agrofam Fetesti – Viitorul Axintele II 2-1

FC Traian – Recolta Barcanesti 2-5

Victoria Tandarei – Vointa Reviga 9-2

Unirea Mihail Kogalniceanu – Unirea Fierbinti 3-4

CS Amara – Abatorul Slobozia 0-4

Recolta Gheorghe Lazar – Olimpia Radulesti 5-1

Andrias Andrasesti – Recolta Gheorghe Doja 2-2

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Ialomita РRezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Munteni Buzau – Andrias Andrasesti 3-0

Recolta Gheorghe Doja – Recolta Gheorghe Lazar 0-3

Olimpia Radulesti – CS Amara 2-0

Abatorul Slobozia – Unirea Mihail Kogalniceanu 13-3

Unirea Fierbinti – Victoria Tandarei 5-2

Vointa Reviga – FC Traian 3-2

Recolta Barcanesti – Viticola Agrofam Fetesti 6-2

Viitorul Axintele – Spicul Colilia 2-0

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Viitorul Axintele – Victoria Munteni Buzau 0-1

Spicul Colilia – Recolta Barcanesti 1-1

Viticola Agrofam Fetesti – Vointa Reviga 4-3

FC Traian – Unirea Fierbinti 2-9

Victoria Tandarei – Abatorul Slobozia 3-2

Unirea Mihail Kogalniceanu – Olimpia Radulesti 3-8
CS Amara – Recolta Gheorghe Doja 3-5

Recolta Gheorghe Lazar – Andrias Andrasesti 5-3

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Munteni Buzau – Recolta Gheorghe Lazar 3-1

Andrias Andrasesti – CS Amara 2-3

Recolta Gheorghe Doja – Unirea Mihail Kogalniceanu 8-4

Olimpia Radulesti – Victoria Tandarei 1-2

Abatorul Slobozia – FC Traian 3-0

Unirea Fierbinti – Viticola Agrofam Fetesti 5-2

Vointa Reviga – Spicul Colilia 3-1

Recolta Barcanesti – Viitorul Axintele 4-3

{2014-2015} Liga 4 Ialomita – Rezultate etapa 1

Liga 4 Ialomita – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

Recolta Barcanesti – Victoria Munteni Buzau 0-4

Viitorul Axintele – Vointa Reviga 3-0

Spicul Colilia – Unirea Fierbinti 0-6

Viticola Agrofam Fetesti – Abatorul Slobozia 1-4

FC Traian – Olimpia Radulesti 0-2

Victoria Tandarei – Recolta Gheorghe Doja 7-1

Unirea Mihail Kogalniceanu – Andrias Andrasesti 2-3

CS Amara – Recolta Gheorghe Doja 2-1