Tag: fotbal judetean

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2013-2014} Liga 6 Ialomita – Rezultate etapa 19

ajf-ialomita

Liga 6 Ialomita – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul nouasprezece a sezonul 2013-2014

Seria 1

Spicul Marculesti – Biruinta Slobozia Noua 10-2

Agronomia Bucu – Baraganul Ciulnita II 5-1

Spartacus Iazu – Dinamo Borduselu 2-2

Fair-Play Slobozia Noua – Spicul Milosesti 3-1

Omega Milosesti – Victoria Bordusani 0-4

Spicul Vladeni – Recolta Buesti 1-1

Vointa Orboesti – Real Gimbasani 0-1

Seria 2

Unirea Girbovi – Vointa Cocora 3-0

Vointa Barbulesti – Essenza Sfantu Gheorghe 3-0

Alba Rasi – Victoria Rosiori 0-3

Brosteni – Unirea Patru Frati 2-5

Agronomia Balaciu – FC Movilita 2-4

Steaua Borduselu – Infratirea Jilvavele II 6-3

Avantul Grindu – Athletic Valea Macrisului 4-0

{2013-2014} Liga 5 Ialomita – Rezultate etapa 22

ajf-ialomitaRezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si doi a sezonului 2013-2014 in cele doua serii ale Liga 5 Ialomita.

Seria 1

Rapid Perieti – Dunarea Giurgeni 10-0

Gloria Ograda – Inter Stelnica 2-1

Vointa Brincoveni – FC Movila 1-0

Recolta Saveni – MB Stiinta Slobozia 0-0

Vointa Bratianu Scanteia – Viitorul Valea Ciorii 1-2

Gloria Gura Ialomitei – Unirea Mihail Kogalniceanu 1-0

Albesti 08 – Orezu 5-1

Baraganul Ciulnita – FC Traian 4-1

Seria 2

Unirea Ion Roata – Vointa Maia

Recolta Malu Rosu – Avantul Rovine 4-1

Juventus Boranesti – FC Dridu 3-5

Gloria Alexeni – Viitorul Moldoveni 1-1

Fulgerul Fierbinti – Staruinta Brosteni 6-1

Infratirea Jilavele – Recolta Barcanesti 4-2

Libertatea Salcioara – Secunda Adincata 6-6

Cosereni – Viitorul Axintele 1-3