Tag: Fotbal Local Arges

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

AS Leresti – Partizanul Vladesti 2-2 (0-1 la pauza)

Unirea Bughea de Jos – AS Godeni 1-2 (0-1 la pauza)

Rapid Davidesti – AS Dragoslavele 3-1 (1-0 la pauza)

Schitu Golesti – Petrolul Hirtiesti 2-2 (2-1 la pauza)

Cimentul Valea Mare Pravat – Flacara Boteni 3-1 (2-0 la pauza)

Vulturul Vulturesti – AS Cetateni 2-2 (1-0 la pauza)

Scoala de Fotbal Giga Retevoiescu – CS Rucar 6-2 (3-0 la pauza)

Clasament Liga 5 Arges Nord la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Rapid Davidesti1391351-2428p+7
2A S Cetateni1382331-2326p+8
3A S Leresti1373333-2124p+3
4A S Dragoslavele1373329-1724p0
5A S Godeni1380532-2724p+3
6A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu1364340-2622p+4
7A S Partizanul Vladesti1371536-2922p+1
8A S Vulturul Vulturesti1364334-2722p+4
9A S Cimentul Valea Mare Pravat1371532-2722p+4
10A S Flacara Boteni1351727-3016p-2
11A S Unirea Bughea de Jos1351734-4216p-5
12C S Rucar13211019-447p-8
13A S Petrolul Hirtiesti13111117-454p-14
14A S Schitu Golesti13111125-584p-17

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Energia Stolnici – Viitorul Lunca Corbului 4-1

AS Mirosi – Rafinorul Arpechim Pitesti 4-2

Speranta Cornatel – Juventus Bascov 4-3

Progresul Recea – AS Izvoru 1-3

AS Popesti – Unirea Hirsesti 3-4

Viitorul Stefan cel Mare – Recolta Slobozia 4-0

AS Caldararu – Steaua Negrasi 0-1

Viitorul Birla – Unirea Tricolor Serbanesti 3-4

Clasament Liga 5 Arges Sud la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Viitorul Lunca Corbului15113151-2336p+12
2A S Rafinorul Arpechim Pitesti15103256-2633p+9
3A S Steaua Negrasi15102346-2032p+11
4A S Energia Stolnici15101448-2231p+7
5A S Viitorul Stefan cel Mare1593348-2130p+9
6A S Recolta Slobozia1591545-2128p+4
7A S Mirosi1591534-2328p+7
8A S Izvoru1583453-3327p+3
9A S Progresul Recea1565437-3023p+2
10A S Unirea Hirsesti1553747-3318p-6
11A S Caldararu1542923-3114p-7
12A S Speranta Cornatel15401129-8812p-9
13A S Viitorul Birla1524929-6110p-14
14A S Unirea Tricolor Serbanesti15301234-649p-12
15A S Juventus Bascov15211221-667p-17
16A S Popesti15121214-535p-16

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 17 a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ratesti 13-2

CS Domnesti – Stejarii Beleti Negresti 4-1

Edilul Pitesti – Soimii Tigveni 1-0

AS Ciofrangeni – Vulturii Priboieni 1-4

Deportivo Malureni – Flacara Leordeni 2-1

AS Musatesti – Unirea Calinesti 4-3

FC Danut Coman – AS Cateasca 6-8

AS Baiculesti – AS Oarja 2-1

AS Draganu – Vointa Budeasa 0-0

Clasament Liga 5 Arges Centru la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Oarja 201117150257-1445p+18
2A S Vointa Budeasa17142179-2244p+17
3A S Baiculesti17131355-2540p+16
4A S Cateasca17123273-3039p+12
5A S Vulturii Priboieni17130462-3839p+12
6A S Draganu17111548-2834p+7
7C S Domnesti17111551-3434p+10
8A S Ciofringeni1793540-3530p+6
9C S Edilul Pitesti1791745-4428p+4
10A S Soimii Tigveni1781845-2825p-2
11A S Unirea Calinesti17611034-4719p-8
12A S Stejarii Beleti Negresti17511147-5016p-8
13A C S F C Corbi17501244-5415p-12
14A S Musatesti17311326-6310p-14
15A C S F C Danut Coman17311351-9310p-14
16A S Deportivo Malureni17221328-598p-16
17A S Flacara Leordeni17221319-648p-19
18A S Ratesti17111524-1004p-20

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 11

Liga 5 Arges – Zona Centru – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ciofrangeni 1-2

Deportivo Malureni – Edilul Pitesti 2-3

AS Musatesti – CS Domnesti 1-6

FC Danut Coman – AS Ratesti 5-1

AS Baiculesti – Stejarii Beleti Negresti 1-0

AS Draganu – Soimii Tigveni 3-0

Vointa Budeasa – Vulturii Priboieni 5-1

AS Oarja 2011 – Flacara Leordeni 3-0

AS Cateasca – Unirea Calinesti 2-1

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 10

Liga 5 Arges – Zona Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Recolta Slobozia – Energia Stolnici 0-1

Unirea Hirsesti – Viitorul Lunca Corbului 2-2

AS Izvoru – Rafinorul Arpechim Pitesti 3-5

Juventus Bascov – Viitorul Birla 6-2

Steaua Negrasi – AS Mirosi 2-0

Unirea Tricolor Serbanesti – Speranta Cornatel 3-2

AS Caldararu – Progresul Recea 2-3

Viitorul Stefan cel Mare – AS Popesti 1-1

{2014-2015} Liga 5 Arges Sud – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Slobozia – CS Albota 1-0

Viitorul Lunca Corbului – AS Izvoru 7-1

Speranta Cornatel – AS Caldararu 1-3

Unirea Harsesti – Speranta Costesti 2-2

Progresul Recea – Energia Stolnici 9-2

Unirea Tricolor Serbanesti – Geoden Slobozia 2-1

AS Popesti – Viitorul Unirea Mozaceni 3-0

Viitorul Stefan Cel Mare – Steaua Negrasi

{2014-2015} Liga 5 Arges Nord – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Godeni – Stilpeni Radesti 1-1

Inter Aninoasa – Sporting Mihaesti 2-5

Partizanul Vladesti – Flacara Boteni 2-1

Schitu Golesti – AS Balilesti 2-4

AS Cetateni – Cimenul Valea Mare Pravat 3-1

AS Dragoslabele – Petrolul Hirtiesti 3-1

AS Leresti – Inter Cotesti 5-1

AS Bughea de Jos sta.

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 1 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Budeasa – AS Ciofrangeni 4-0

Sporting Stanesti Corbi – AS Baiculesti 0-0

Edilul Pitesti – Soimii Tigveni 0-3

Deportivo Malureni – FC Danut Coman 1-7

CS Mioveni III – AS Draganu 2-3

Petrom Pitesti – Vointa Valea Iasului 1-0

CS Domnesti – Progresul Retevoiesti 1-2

{2014-2015} Liga 5 Arges Sud – Rezultate Etapa 8

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Geoden Slobozia – AS Slobozia 4-1

CS Albota – Viitorul Stefan Cel Mare 0-7

Steaua Negrasi – Viitorul Lunca Corbului 2-1

AS Izvoru – Speranta Cornatel 2-2

AS Caldararu – AS Popesti 2-1

Energia Stolnici – Unirea Tricolor Serbanesti 2-8

Speranta Costesti – Progresul Recea 7-0

Viitorul Unirea Mozaceni – Unirea Harsesti 0-3