Tag: fotbal timis

{2017-2018} Liga 5 Timis – Seria 3 – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si unu a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Timis, Seria 3

Timisul Hitias – CSC Dudestii Noi 1-8
AS Boldur – AS Budias 1-0
AS Bacova – AS Recas 1-3
Atletico Gavojdia – Viitorul Sacosu Turcesc 1-1
Viitorul Stiuca – Gloria Mosnita Noua 2-1
Foresta Manastiur – Olimpia Darova 4-6
Avantul Topolovatu Mare – Autoliv Lugoj 2-2
AS Costeiu – CS Tormac 3-7

{2017-2018} Liga 5 Timis – Seria 2 – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si unu a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Timis, Seria 2

Camaro Fibis – Gloria Uivar 3-0
CS Utvin – AS Cornesti 4-3
AS Petroman – Unirea Banloc 1-3
Milenium Giarmata II – FC Jebel 4-4
Rapid Sacalaz – Ripensia Timisoara II 1-7
Unirea Ghilad – Flacara Parta 0-6
Olimpia Rauti – Atletico Liebling 1-1
Timisul Urseni – Unirea Cerneteaz 1-2

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si patra etapa a sezonul 2017-2018 din Liga 4 Timis

Cs Avantul Periam 0 – 3 Cs Unirea Tomnatic
Cso Faget 5 – 6 As Seceani
Cs Timisul Sag 2 – 3 As Progresul 1906 Ciacova
Cs Progresul Gataia 0 – 1 Aso Deta
Acs Dumbravita 6 – 0 As Pobeda Dudestii Vechi
As Vointa Biled 3 – 3 As Fc Bazosu Vechi
Acs Murani 0 – 4 Cs Unirea Sannicolau Mare
Cs Cocosul Ortisoara 5 – 1 Csm Lugoj Ii
As Peciu Nou 1 – 1 Acs Vointa Masloc

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si trei a sezonului 2017-2018 din Liga 4 Timis

Acs Vointa Masloc 2 – 1 Cs Avantul Periam
Csm Lugoj II 3 – 4 As Peciu Nou
Cs Unirea Sannicolau Mare 2 – 1 Cs Cocosul Ortisoara
As Fc Bazosu Vechi 3 – 3 Acs Murani
As Pobeda Dudestii Vechi 3 – 0 As Vointa Biled
ASO Deta 3 – 3 ACS Dumbravita
As Progresul 1906 Ciacova 2 – 0 Cs Progresul Gataia
As Seceani 1 – 0 Cs Timisul Sag
Cs Unirea Tomnatic 3 – 2 Cso Faget

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 26

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisisasea etapa a sezonului 2016-2017

Timisul Sag – CSM Lugoj II 2-4
Unirea Sannicolau Mare – Vointa Biled 1-2
AS Peciu Nou – AS Seceani 2-1
Unirea Banloc – ACS Dumbravita 1-5
Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 3-5
ACS Ghiroda – Cocosul Ortisoara 2-0
ACF Baban Marcel – Avantul Periam 0-3
ACS Murani – Vointa Masloc 3-4
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 3-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazecisipatru din Liga 4 Timis, sezonul 2016-2017

AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 3-0
ACF Marcel Baban – Vointa Biled 0-3
ACS Ghiroda – AS Seceani 3-0
Arsenal Flacara Faget – Unirea Banloc 4-0
Timisul Sag – ACS Dumbravita 1-3
Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 0-1
Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 5-0
Progresul Gataia – Avantul Periam 1-1
ACS Murani – Progresul Ciacova 4-3

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisitreia etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Dumbravita – Unirea Sannicolau Mare 3-0
Unirea Banloc – Timisul Sag 0-1
Arsenal Flacara Faget – ACS Murani 1-2
Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou
Vointa Biled – ACS Ghiroda 1-2
CSM Lugoj II – ACF Baban Marcel 3-0
AS Seceani – Progresul Gataia 1-0
Avantul Periam – Vointa Masloc 0-0
Cocosul Ortisoara – Progresul Ciacova 2-0

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 22

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisidoua etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – CSM Lugoj II 7-3
Progresul Gataia – Vointa Biled 3-7
Vointa Masloc – AS Seceani 1-4
Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 7-2
Unirea Sannicolau Mare – Unirea Banloc 5-3
AS Peciu Nou – ACS Dumbravita 1-1
ACF Baban Marcel – Pobeda Dudestii Vechi 0-3
ACS Murani – Cocosul Ortisoara 3-0
Progresul Ciacova – Avantul Periam 0-4

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 1

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2015-2016

AFC Marcel Baban Jimbolia – Progresul Gataia 2-0

ACS Poli Timisoara II – Pobeda Dudestii Vechi 9-1

Unirea Sannicolau Mare – ACS Ghiroda 0-0

Timisul Sag – Ripensia Timisoara 1-8

CFR Timisoara – Avantul Periam 1-2

ACS Dumbravita – Cocosul Ortisoara 1-0

Lorena Giarmata Vii – Arsenal Flacara Faget

Vointa Biled – Vointa Masloc

AS Murani – AS Peciu Nou