Tag: Gaz Metan Valea Lunga

{2017-2018} Liga 5 Alba – Etapa 6

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa din cele doua serii din cel de-al doilea esalon judetean fotbalistic din judetul Alba in sezonul 2017-2018

Seria 1

ACS Bagau – Unirea Juniors 2-0

AFC Pianu – Viitorul Rahau 4-1

Muresul Gambas – Dalia Sport Daia Romana 0-0

Industria Galda II – FC Lopadea Noua 6-1

Performanta Ighiu II – Limbenii Limba 9-0

Navobi Alba Iulia – Sportul Livezile 10-0

FC Micesti – Inter Ciugud 3-0

Seria 2

Gaz Metan Valea Lunga – Viitorul Vama Seaca 0-2

Vointa Beldiu – Spicul Bucerdea 0-2

Progresul Farau – Dacia Mihalt 2-2

CS Ocna Mures II – Tineretul Sona 2-1

Nicolae Linca Cergau – Viitorul Biia 1-3

AS Panade – Inter Unirea 4-3

Tarnavele Tiur – Avantul Sancel 3-0

{2014-2015} Liga 5 Alba – Rezultate Etapa 11

Liga 5 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

AS Panade – Tineretul Sona 1-1

Viitorul Biia – Spicul Bucerdea 2-4

Avantul Sancel – Dacia Mihalt 12-0

Partizanii Sanmiclaus – Viitorul Santimbru II 3-1

Craciunelul de Jos – Vointa Beldiu 3-3

Gaz Metan Valea Lunga – Nicolae Linca Cergau – amanat

Seria 2

AFC Unirea 1924 – Progresul Farau 10-1

Razboieni Cetate – Fortuna Lunca Muresului 3-0

Vointa Stremt – ACS Bagau 2-1

Muresul Gambas – Soimii Ciumbrud 4-2

National Radesti – FC Lopadea Noua 3-1

Sportul Livezile – Navobi Alba Iulia 9-1

Viitorul Unirea – Viitorul Vama Seaca 3-0

Seria 3

Muresul Vintu de Jos II – Andreas Alba Iulia 0-1

Viitorul Spicul – Independenta Cut 5-1

Limbenii Limba – Euro Spring II 1-3

Hidromecanica Sugag – Del Dodo Alba Iulia 3-0

Decebal Cricau – Activ Sport Ciugud 6-1

Muresul Salistea – Viitorul Rahau 0-4

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 15

Rezultatele inregistrate in runda cu numarul cincisprezece a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Alba

Olimpia Aiud – ASC Pianu 2013 2-1

Euro Spring – Gaz Metan Valea Lunga 5-2

CS Ocna Mures – Inter Ciugud 3-0

Cuprirom Abrud – Dalia Sport Daia Romana 0-1

Rapid CFR Teius – Muresul Vintu de Jos 1-5

CIL Blaj – ACS Surianu Sebes 1-1

Viitorul Spicul – Unirea 1924 Alba Iulia 4-0

Viitorul Santimbru – Energia Sasciori 4-0

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 14

Rezultatele inregistrate in runda cu numarul 14 a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Alba

Muresul Vintu de Jos – Olimpia Aiud 2-1

Unirea Alba Iulia – Cuprirom Abrud 2-0

Gaz Metan Valea Lunga – Viitorul Spicul 0-2

ACS Surianu Sebes – Viitorul Santimbru 1-1

Energia Sasciori – CS Ocna Mures 1-2

Inter Ciugud – Rapid CFR Teius 3-4

ASC Pianu 2013 – Euro Spring 8-1

Dalia Sport Daia Romana – CIL Blaj 1-3

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 13

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul treisprezece a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Alba

Olimpia Aiud – Inter Ciugud 1-0

Euro Spring – Muresul Vintu de Jos 2-1

CS Ocna Mures – ACS Surianu Sebes 1-0

Cuprirom Abrud – CIL Blaj 3-1

Rapid CFR Teius – Energia Sasciori 3-1

Viitorul Santimbru – Dalia Sport Daia Romana 2-1

Viitorul Spicul – ASC Pianu 0-3

Unirea 1924 Alba Iulia – Gaz Metan Valea Lunga 2-0

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 12

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul doisprezece a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Alba

Muresul Vintu de Jos – Viitorul Spicul 2-0

ASC Pianu 2013 – Unirea Alba Iulia 4-2

Energia Sasciori – Olimpia Aiud 1-2

Gaz Metan Valea Lunga – Cuprirom Abrud 1-0

CIL Blaj – Viitorul Santimbru 1-0

Dalia Sport Daia Romana – CS Ocna Mures 4-2

ACS Surianu Sebes – Rapid CFR Teius 4-1

Inter Ciugud – Euro Spring 1-0

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 11

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul unsprezece a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Alba

Unirea 1924 Alba Iulia – Muresul Vintu de Jos 2-0

Cuprirom Abrud – Viitorul Santimbru 0-6

Euro Spring – Energia Sasciori 2-0

CS Ocna Mures – CIL Blaj 3-1

Olimpia Aiud – ACS Surianu Sebes 0-1

Rapid CFR Teius – Dalia Sport Daia Romana 1-0

Gaz Metan Valea Lunga – ASC Pianu 2013 1-2

Viitorul Spicul – Inter Ciugud 2-2

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 10

Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2015-2016 in Liga 4 Alba

ASC Pianu 2013 – Cuprirom Abrud 3-2

Muresul Vintu de Jos – Gaz Metan Valea Lunga 7-0

CIL Blaj – Rapid CFR Teius 1-3

Inter Ciugud – Unirea 1924 Alba Iulia 0-1

Dalia Sport Daia Romana – Olimpia Aiud 4-1

ACS Surianu Sebes – Euro Spring 2-0

Energia Sasciori – Viitorul Spicul 0-0

Viitorul Santimbru – CS Ocna Mures 2-1

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 9

Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2015-2016 in Liga 4 Alba

Euro Spring – Dalia Sport Daia Romana 1-1

Olimpia Aiud – CIL Blaj 0-5

Cupirom Abrud – CS Ocna Mures 3-3

Rapid CFR Teius – Viitorul Santimbru 0-5

Gaz Metan Valea Lunga – Inter Ciugud 0-1

ASC Pianu 2013 – Muresul Vintu de Jos 1-1

Viitorul Spicul – ACS Surianu Sebes 3-1

Unirea Alba Iulia – Energia Sasciori 5-0

 

(2015-2016} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 8

Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2015-2016 in Liga 4 Alba

CS Ocna Mures – Rapid CFR Teius 0-2

Cuprirom Abrud – Muresul Vintu de Jos 1-7

CIL Blaj – Euro Spring 2-5

Energia Sasciori – Gaz Metan Valea Lunga 0-5

Viitorul Santimbru – Olimpia Aiud 5-0

Dalia Sport Daia Romana – Viitorul Spicul 0-0

ACS Surianu Sebes – Unirea 1924 Alba Iulia 4-0

Inter Ciugud – ASC Pianu 2013 1-4