Tag: gloria cornesti

{2017-2018} Liga 4 Dambovita – Etapa 17

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Brezoaele – Olimpicii Ulmi 2-0

Bradul Moroeni – Flacara Zavoiu 4-1

Unirea Ungureni – Unirea Colibasi 2-0

Petrolul Targoviste – Luceafarul Dragomiresti 2-3

AS Coada Izvorului – Vointa Piersinari 1-2

Recolta Gura Sutii – Roberto Ziduri 2-1

Spic de Grau Ghimpati – CSM Fieni 0-3

Gloria Cornesti – Viitorul I.L. Caragiale 10-0

Progresul Matasaru – Unirea Bucsani 3-1

Clasament Liga 4 Dambovita la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A.S. Recolta Gura Sutii17151150-2046p+22
2A.S.Gloria 2015 Cornesti17142198-1744p+17
3A.S. Unirea Ungureni17131348-2440p+13
4A.S. Roberto Ziduri17113348-3136p+12
5A.S. Olimpicii Ulmi17112453-2635p+8
6A.S. Vointa Piersinari1782746-3526p+2
7A.S. Unirea Bucsani1781868-4425p+1
8C.S.M Fieni1774643-4025p+1
9FC Brezoaele1781838-4025p-2
10A.S. Unirea Colibasi1772837-3423p-4
11A.C.S. Progresul Matasaru17701029-6121p-6
12A.S. Luceafarul Dragomiresti1762945-5820p-4
13A.C.S. Coada Izvorului1762935-5220p-7
14C.S. Bradul Moroeni1753932-4618p-9
15C.S. Petrolul Targoviste17521031-4717p-7
16A.S. Spic de Grau Ghimpati17301421-539p-18
17A.S. Viitorul I.L. Caragiale17211416-607p-17
18A.S. Flacara Zavoiu17211427-777p-17

{2012-2013} Rezultate baraj promovare Liga 3

Rezultatele inregistrate in cele 21 de meciuri de baraj pentru promovarea in Liga 3

Izbanda Hagilarea Mihail Kogalniceanu (Tulcea) – Conpet Ciresu (Braila) 5-6 (2-2, 3-4 dupa penaltiuri)

FC Pojorata (Suceava) – Viitorul Targu Frumos (Iasi) 2-1

Muresul Ludus (Mures) – Csikszereda Miercurea Ciuc (Harghita) 3-2

Cetatea Targu Neamt (Neamt) – Luceafarul Mihai Eminescu (Botosani) 2-1

FC Garceni (Vaslui) – Sporting Liesti (Galati) 3-5

Callatis Mangalia (Constanta) – Vointa Cocora (Ialomita) 9-1

Venus Independenta (Calarasi) – CS Corbeanca (Ilfov) 2-3

FC Bolintin Vale Malu Spart (Giurgiu) – Atletic Bradu (Arges) 0-6

FC Bals (Olt) – Sporting Rosiori de Vede (Teleorman) 1-0

FC Chitila (Bucuresti) – Gloria Cornesti (Dambovita) 0-1

FCM Campina (Prahova) – Vointa Lanuri (Buzau) 6-0

National Golesti (Vrancea) – AS Negri (Bacau) 1-2

FC Papauti (Covasna) – FC Rasnov (Brasov) 7-1

FCM Baia Mare (Maramures) – ACS Heniu Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 5-0

Somesul Caraseu (Satu Mare) – Unirea Jucu (Cluj) 0-1

CS Ineu (Arad) – Kinder Junior Oradea (Bihor) 1-0

Rapid Jibou (Salaj) – CSO Cugir (Alba) 0-4

CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic (Timis) – Metalul Otelul Rosu (Caras-Severin) 3-0

Hidro Ramnicu Valcea (Valcea) – FC Avrig (Sibiu) 1-3

Stiinta Turceni (Gorj) – Universitatea Petrosani (Hunedoara) 2-0

Recolta Dancea (Mehedinti) – AS Podari (Dolj) 2-9

(echipele ingrosate cu albastru au obtinut promovarea in Liga 3)

{2012-2013} Rezultate etapa 30 Liga IV Dambovita

Liga IV Dambovita – etapa 30, sezonul 2012/2013

Flacara Moreni – CS Contesti 3-0

Comertul Brezoaele – Utchim Gaesti 3-0

Vointa Piersinari – PAS Pucioasa 3-1

Avantul Produlesti – Gloria Cornesti 2-3

Bradul Moroeni – Petrolul Targoviste 0-0

Petrolul Valea mare – Vointa Steaua Pietrosita 4-2

Recolta Gura Sutii – Atletic Fieni 0-0

AS Doicesti – FC Aninoasa 1-2

Gaz Metan Finta sta