Tag: international balesti

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2016-2017} Liga 4 Gorj – Etapa 24

Rezultatele inregistratea in etapa cu numarul douazecisipatru  a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Gorj.

Stiinta Turceni – AS Stejari 3-1
Energetica Tismana – Gilortul Targu Carbunesti 0-1
Viitorul Negomir – Vulturii II Farcasesti 2-3
Minerul II Matasari – International Balesti 0-3
Petrolul Ticleni – Stiinta Hurezani 4-1
Jiul Rovinari 2016 – Parangul Bumbesti Jiu 6-0
Petrolul Stoina – Unirea Cruset 1-5
Petrolul Bustuchin – CS Novaci 5-1

{2016-2017} Liga 4 Gorj – Etapa 23

Rezultatele inregistratea in etapa cu numarul 23 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Gorj.

AS Stejari – Petrolul Stoina 4-0
Gilortul Targu Carbunesti – Stiinta Turceni 1-2
Vulturii II Farcasesti – Energetica Tismana 3-0
International Balesti – Viitorul Negomir 19-2
CS Novaci – Minerul II Matasari 2-1
Unirea Cruset – Jiul Rovinari 2016 1-1
Parangul Bumbesti Jiu – Petrolul Ticleni 3-0
Stiinta Hurezani – Petrolul Bustuchin 0-0

{2016-2017} Liga 4 Gorj – Etapa 22

Rezultatele inregistratea in etapa cu numarul 22 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Gorj.

Jiul Rovinari 2016 – AS Stejari 2-0
Petrolul Stoina – Gilortul Targu Carbunesti 0-5
Stiinta Turceni – Vulturii II Farcasesti 4-1
Energetica Tismana – International Balesti 1-4
Viitorul Negomir – Minerul II Matasari 3-2
Petrolul Bustuchin – Parangul Bumbesti Jiu 6-1
Petrolul Ticleni – Unirea Cruset 2-0
Stiinta Hurezani – CS Novaci 2-1

{2016-2017} Liga 4 Gorj – Etapa 21

Rezultatele inregistratea in etapa cu numarul 21 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Gorj.

AS Stejari – Petrolul Ticleni 1-1
Gilortul Targu Carbunesti – Jiul Rovinari 2016 7-0
Vulturii II Farcasesti – Petrolul Stoina 6-2
International Balesti – Stiinta Turceni 3-0
Minerul II Matasari – Energetica Tismana 2-2
CS Novaci – Viitorul Negomir 1-0
Unirea Cruset – Petrolul Bustuchin 4-4
Parangul Bumbesti Jiu – Stiinta Hurezani 3-3

{2016-2017} Liga 4 Gorj – Etapa 20

Rezultatele inregistratea in etapa cu numarul 20  a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Gorj.

Parangul Bumbesti Jiu – CS Novaci 2-3
Stiinta Hurezani – Unirea Cruset 3-3
Petrolul Bustuchin – AS Stejari 2-1
Petrolul Ticleni – Gilortul Targu Carbunesti 0-0
Jiul Rovinari 2016 – Vulturii II Farcasesti 2-2
Petrolul Stoina – International Balesti 0-6
Stiinta Turceni – Minerul II Matasari 3-1
Energetica Tismana – Viitorul Negomir 4-0

{2014-2015} Liga 4 Galati – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Minerul II Matasari – International Balesti 0-0

Petrofac Ticleni – Unirea Cruset 0-1

Petrolul Stoina – Stiinta Hurezani 1-0

Gilortul Targu Carbunesti – Avantul Barbatesti 5-0

Parangul Bumbesti Jiu – AS Stejari 6-1

Energetica Tismana – Vulturii Farcasesti II 2-3

Viitorul Negomir sta.

{2014-2015} Liga 4 Gorj – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Gorj – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Minerul II Matasari – AS Stejari 3-0

Parangul Bumbesti Jiu – Vulturii Farcasesti II 1-0

Viitorul Negomir – Energetica Tismana 2-3

International Balesti – Petrofac Ticleni 4-0

Unirea Cruset – Stiinta Hurezani 2-3

Petrolul Stoina – Gilortul Targu Carbunesti 1-2

Avantul Barbatesti sta.

{2014-2015} Liga 4 Gorj – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Gorj – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Petrofac Ticleni – Energetica Tismana 4-2

Stiinta Hurezani – Viitorul Negomir 3-3

Vulturii Farcasesti II – Unirea Cruset 2-3

AS Stejari – International Balesti 0-6

Gilortul Targu Carbunesti – Minerul II Matasari 4-0

Avantul Barbatesti – Parangul Bumbesti Jiu 5-2

Petrolul Stoina sta.