Tag: juventus bucuresti

{2017-2018} Liga 1 – Etapa 21

Liga 1 2017-2018 – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si unu din sezonul regulat

Juventus Bucuresti – Astra Giurgiu 0-1

FC Viitorul – Concordia Chiajna 3-0

CFR Cluj – ACS Poli Timisoara 1-0

Gaz Metan Medias – CS U Craiova 0-0

FC Botosani – FCSB 0-3

Sepsi Sfantu Gheorghe – CSM Iasi 2-1

Dinamo Bucuresti – FC Voluntari 2-0

{2017-2018} Liga 1 – Etapa 20

Liga 1 2017-2018 – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci din sezonul regulat

FC Voluntari – CFR Cluj 0-3

Concordia Chiajna – FC Botosani 3-0

CS U Craiova – FC Viitorul 3-1

CSM Iasi – Astra Giurgiu 1-0

FCSB – Juventus Bucuresti 4-0

ACS Poli Timisoara – Gaz Metan Medias 1-1

Sepsi Sfantu Gheorghe – Dinamo Bucuresti 0-3

{2017-2018} Liga 1 – Etapa 19

Liga 1 2017-2018 – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul nouasprezece din sezonul regulat

Juventus Bucuresti – Concordia Chiajna 0-5

FC Botosani – CS U Craiova 1-0

FC Viitorul – ACS Poli Timisoara 1-1

Dinamo Bucuresti – CSM Iasi 2-1

Gaz Metan Medias – FC Voluntari 1-1

Astra Giurgiu – FCSB 2-0

CFR Cluj – Sepsi Sfantu Gheorghe 2-0

{2017-2018} Liga 1 – Etapa 18

Liga 1 2017-2018 – Rezultatele inregistrate in cea de-a optesprezecea etapa a sezonului regulat

ACS Poli Timisoara – FC Botosani 1-1

CSM Iasi – FCSB 1-0

Sepsi Sfantu Gheorghe – Gaz Metan Medias 0-0

CS U Craiova – Juventus Bucuresti 3-1

Concordia Chiajna – Astra Giurgiu 1-2

Dinamo Bucuresti – CFR Cluj 0-2

FC Voluntari – FC Viitorul 0-0

{2017-2018} Liga 1 – Etapa 17

Liga 1 2017-2018 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului regulat

FC Botosani – FC Voluntari 1-0

Astra Giurgiu – CS U Craiova 2-2

FC Viitorul – Sepsi Sfantu Gheorghe 3-0

Gaz Metan Medias – Dinamo Bucuresti 0-3

CFR Cluj – CSM Iasi 1-0

FCSB – Concordia Chiajna 2-1

Juventus Bucuresti – ACS Poli Timisoara 1-1

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 2 se afla echipele din zona Galati, Braila, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Ilfov, Constanta si Bucuresti.

Echipe Seria 2 din Liga 3

Metalosport Galati, Callatis Mangalia, Delta Dobrogea Tulcea, Gloria Popesti Leordeni, Otelul II Galati, Juventus Bucuresti, CS Tunari, Metaglobus Bucuresti, Viitorul Domnesti, Dunarea Calarasi, Inainte Modelu, Viitorul Axintele, Vointa Snagov, Dinamo II Bucuresti.

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Metalosport Galaţi – Callatis 2012 Mangalia
Delta Dobrogea – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dinamo II Bucuresti

Etapa a II-a -06.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Metalosport Galaţi
Juventus Bucureşti – Delta Dobrogea
Metaglobus Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Dunărea Călăraşi – CS Tunari
Viitorul Axintele – Viitorul Domneşti
Dinamo II Bucuresti – Înainte Modelu
Callatis 2012 Mangalia – Voinţa Snagov

Etapa a III-a – 13.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Callatis 2012 Mangalia
Metalosport Galaţi – Juventus Bucureşti
Delta Dobrogea – Metaglobus Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Dunărea Călăraşi
CS Tunari – Viitorul Axintele
Viitorul Domneşti – Dinamo II Bucuresti
Înainte Modelu – Voinţa Snagov

Etapa a IV-a – 20.09.2014

Juventus Bucureşti – Gloria Popeşti Leordeni
Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galaţi
Dunărea Călăraşi – Delta Dobrogea
Viitorul Axintele – Oţelul II Galaţi
Dinamo II Bucuresti – CS Tunari
Voinţa Snagov – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – Înainte Modelu

Etapa a V-a – 27.09.2014

Juventus Bucureşti – Callatis 2012 Mangalia
Gloria Popeşti Leordeni – Metaglobus Bucuresti
Metalosport Galaţi – Dunărea Călăraşi
Delta Dobrogea – Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi – Dinamo II Bucuresti
CS Tunari – Voinţa Snagov
Viitorul Domneşti – Înainte Modelu

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucureşti
Dunărea Călăraşi – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele – Metalosport Galaţi
Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea
Voinţa Snagov – Oţelul II Galaţi
Înainte Modelu – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Domneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Metaglobus Bucuresti
Juventus Bucureşti – Dunărea Călăraşi
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Axintele
Metalosport Galaţi – Dinamo II Bucuresti
Delta Dobrogea – Voinţa Snagov
Oţelul II Galaţi – Înainte Modelu
CS Tunari – Viitorul Domneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Dunărea Călăraşi – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Axintele – Juventus Bucureşti
Dinamo II Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Voinţa Snagov – Metalosport Galaţi
Înainte Modelu – Delta Dobrogea
Viitorul Domneşti – Oţelul II Galaţi
CS Tunari – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dunărea Călăraşi
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele
Juventus Bucureşti – Dinamo II Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Voinţa Snagov
Metalosport Galaţi – Înainte Modelu
Delta Dobrogea – Viitorul Domneşti
Oţelul II Galaţi – CS Tunari

Etapa a X-a – 01.11.2014

Viitorul Axintele – Dunărea Călăraşi
Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti
Voinţa Snagov – Juventus Bucureşti
Înainte Modelu – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Domneşti – Metalosport Galaţi
CS Tunari – Delta Dobrogea
Oţelul II Galaţi – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi – Dinamo II Bucuresti
Metaglobus Bucuresti – Voinţa Snagov
Juventus Bucureşti – Înainte Modelu
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Domneşti
Metalosport Galaţi – CS Tunari
Delta Dobrogea – Oţelul II Galaţi

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Metalosport Galaţi
Delta Dobrogea – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Axintele – Voinţa Snagov
Dunărea Călăraşi – Înainte Modelu
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – CS Tunari
Gloria Popeşti Leordeni – Oţelul II Galaţi
Metalosport Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Metalosport Galaţi
Gloria Popeşti Leordeni – Delta Dobrogea
Juventus Bucureşti – Oţelul II Galaţi
Metaglobus Bucuresti – CS Tunari
Dunărea Călăraşi – Viitorul Domneşti
Viitorul Axintele – Înainte Modelu
Dinamo II Bucuresti – Voinţa Snagov

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Metalosport Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dinamo II Bucuresti
Voinţa Snagov – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Gloria Popeşti Leordeni
Juventus Bucureşti – Metalosport Galaţi
Metaglobus Bucuresti – Delta Dobrogea
Dunărea Călăraşi – Oţelul II Galaţi
Viitorul Axintele – CS Tunari
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domneşti
Voinţa Snagov – Înainte Modelu

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Gloria Popeşti Leordeni – Juventus Bucureşti
Metalosport Galaţi – Metaglobus Bucuresti
Delta Dobrogea – Dunărea Călăraşi
Oţelul II Galaţi – Viitorul Axintele
CS Tunari – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Domneşti – Voinţa Snagov
Înainte Modelu – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Callatis 2012 Mangalia – Juventus Bucureşti
Metaglobus Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Dunărea Călăraşi – Metalosport Galaţi
Viitorul Axintele – Delta Dobrogea
Dinamo II Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Voinţa Snagov – CS Tunari
Înainte Modelu – Viitorul Domneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Juventus Bucureşti – Metaglobus Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Dunărea Călăraşi
Metalosport Galaţi – Viitorul Axintele
Delta Dobrogea – Dinamo II Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Voinţa Snagov
CS Tunari – Înainte Modelu
Viitorul Domneşti – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Dunărea Călăraşi – Juventus Bucureşti
Viitorul Axintele – Gloria Popeşti Leordeni
Dinamo II Bucuresti – Metalosport Galaţi
Voinţa Snagov – Delta Dobrogea
Înainte Modelu – Oţelul II Galaţi
Viitorul Domneşti – CS Tunari

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Juventus Bucureşti – Viitorul Axintele
Gloria Popeşti Leordeni – Dinamo II Bucuresti
Metalosport Galaţi – Voinţa Snagov
Delta Dobrogea – Înainte Modelu
Oţelul II Galaţi – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – CS Tunari

Etapa a XXII-a -02.05.2015

Dunărea Călăraşi – Callatis 2012 Mangalia
Viitorul Axintele – Metaglobus Bucuresti
Dinamo II Bucuresti – Juventus Bucureşti
Voinţa Snagov – Gloria Popeşti Leordeni
Înainte Modelu – Metalosport Galaţi
Viitorul Domneşti – Delta Dobrogea
CS Tunari – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele
Metaglobus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti
Juventus Bucureşti – Voinţa Snagov
Gloria Popeşti Leordeni – Înainte Modelu
Metalosport Galaţi – Viitorul Domneşti
Delta Dobrogea – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Viitorul Axintele – Callatis 2012 Mangalia
Dinamo II Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Voinţa Snagov – Metaglobus Bucuresti
Înainte Modelu – Juventus Bucureşti
Viitorul Domneşti – Gloria Popeşti Leordeni
CS Tunari – Metalosport Galaţi
Oţelul II Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Viitorul Axintele – Dinamo II Bucuresti
Dunărea Călăraşi – Voinţa Snagov
Metaglobus Bucuresti – Înainte Modelu
Juventus Bucureşti – Viitorul Domneşti
Gloria Popeşti Leordeni – CS Tunari
Metalosport Galaţi – Oţelul II Galaţi
Callatis 2012 Mangalia – Delta Dobrogea

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Dinamo II Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Voinţa Snagov – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Metalosport Galaţi

 

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

Inter Clinceni – FC Bals 2-0

Viitorul Domnesti – CS Podari 1-0

Concordia II Chiajna – CS Tunari 3-1

Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti 1-1

CS Balotesti – Viitorul Municipal Craiova 1-1

CS Visina Noua – Juventus Bucuresti 2-1

Clasament Liga 3 – Seria 5 dupa 21 etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1Juventus Bucuresti44
2CS Balotesti37
3CS Visina Noua35
4Inter Clinceni31
5FC Bals31
6Dinamo II Bucuresti30
7Metaglobus Bucuresti28
8CS Tunari27
9Viitorul Domnesti24
10CS Podari22
11Concordia II Chiajna22
12Viitorul Municipal Craiova21

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in runda trei a sezonului 2013-2014

Concordia II Chiajna – CS Visina Noua 0-3

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domnesti 3-0

Juventus Bucuresti – Inter Clinceni 5-2

Metaglobus Bucuresti – CS Balotesti 2-1

CS Tunari – Apa Craiova 2-1

CS Podari – FC Bals 3-4

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Concordia II Chiajna – Dinamo II Bucuresti 0-1

Viitorul Domnesti – Juventus Bucuresti 1-3

Inter Clinceni – Metaglobus Bucuresti 2-2

CS Balotesti – CS Tunari 2-1

Apa Craiova – CS Podari 1-0

CS Visina Noua – FC Bals 0-0

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Dinamo II Bucuresti – CS Visina Noua 4-3 (Buia ’23, ’83, V. Balint ’45, Pape Ndaw ’55 / Clipici ’18, ’46, Burcea ’68)

Juventus Bucuresti – Concordia Chaijna II 4-2 (Fl. Anghel ’10, A. Burlacu ’51, Bustea ’67, I. Dumitrescu ’91 / Serediuc ’63, A. Anghel ’79)

Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domnesti 0-1 (Giugiumică ’81)

CS Tunari – Inter Clinceni 2-2 (M. Dumitru ’20, Şt. Radu ’60 / Fl. Budeanu ‘9, ’78)

CS Podari – CS Balotesti 0-1 (Funieru ’88)

FC Bals – Apa Craiova 1-2 (M. Ghiţă ’87 / Buşică ’65, L. Scarlat ’80)