Tag: Liga 3 Romania

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 9

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – Bucovina Pojorata 0-3

Aerostar Bacau – Ceahlaul II Piatra Neamt 3-1

Cetatea Targu Neamt – CSM Pascani 1-1

Stiinta Miroslava – FC Papauti 3-0

Sporting Liesti – Bucovina Radauti 2-3

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Petrotub Roman 0-1

Seria 2

Callatis Mangalia – Dunarea Calarasi 0-3

Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele 0-2

Gloria Popesti Leordeni – Vointa Snagov 3-2

Juventus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti 3-1

Metalosport Galati – Inainte Modelu 1-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Domnesti 4-0

Otelul II Galati – CS Tunari 1-2

Seria 3

Atletic Bradu – SCM Arges Pitesti 2-4

CS Afumati – Concordia II Chiajna 0-1

Urban Titu – AFC Astra II 3-0

Chindia Targoviste – CS Stefanesti 1-0

FCM Targoviste – CS Visina Noua 0-5

CS Podari – Sporting Rosiori 1-1

Dinicu Golescu Campulung – Inter Clinceni 2-1

Seria 4

Vulturii Lugoj – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiasi 3-1

Minerul Motru – UTA Batrana Doamna 2-3

FC Hunedoara – National Sebis 0-2

CS Ineu – Millenium Giarmata 0-2

Stiinta Turceni – Minerul Mehedinti 2-0

Seria 5

FC Zalau – Sanatatea Cluj 5-2

CS Osorhei – Unirea Dej 4-0

FC Municipal Baia Mare – Gloria Progresul Bistrita 1-0

Ariesul Turda – CSM Sighetu Marmatiei 2-0

Metalurgistul Cugir – Avantul Reghin 5-0

CS Iernut – CSC Sanmartin 2-1

Unirea Jucu – Industria Galda de Jos 4-3

 

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 8

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Ceahlaul II Piatra Neamt – Cetatea Targu Neamt 1-3

CSM Pascani – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-1

FC Papauti – Sporting Liesti 0-7

Bucovina Radauti – FC Zagon 1-1

Bucovina Pojorata – Aerostar Bacau 3-0

Csikszereda Miercurea Ciuc – Stiinta Miroslava 1-2

Seria 2

Dunarea Calarasi – Metaglobus Bucuresti 5-0

Dinamo II Bucuresti – Gloria Popesti Leordeni 0-1

Inaintea Modelu – Delta Dobrogea Tulcea 2-2

CS Tunari – Callatis Mangalia 5-0

Viitorul Axintele – Juventus Bucuresti 1-1

Vointa Snagov – Metalosport Galati 5-5

Viitorul Domnesti – Otelul II Galati 1-1

Seria 3

SCM Arges Pitesti – CS Afumati 2-1

Concordia II Chiajna – Urban Titu 1-2

AFC Astra II – CS Podari 4-0

Inter Clinceni – FCM Targoviste 7-0

CS Visina Noua – Atletic Bradu 4-2

Sporting Rosiori – Chindia Targoviste 2-1

CS Stefanesti – Dinicu Golescu Campulung 1-1

Seria 4

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara 2-0

Millenium Giarmata – Stiinta Turceni 2-0

Minerul Mehedinti – Minerul Motru 2-1

National Sebis – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1

ACSO Filiasi – CS Ineu 3-1

UTA Batrana Doamna – Vulturii Lugoj 3-0

Seria 5

Sanatatea Cluj – Metalurgistul Cugir 1-5

Unirea Dej – FC Municipal Baia Mare 0-1

Avantul Reghin – CS Osorhei 0-1

Gloria Progresul Bistrita – CS Iernut 3-2

CSC Sanmartin – Ariesul Turda 3-2

CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu 2-0

Industria Galda de Jos – FC Zalau 1-1

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 7

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – FC Papauti 5-1

Aerostar Bacau – Bucovina Radauti 5-1

Cetatea Targu Neamt – Bucovina Pojorata 3-3

Stiinta Miroslava – Sporting Liesti 2-1

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Ceahlaul II Piatra Neamt 6-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Petrotub Roman 3-1

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Viitorul Axintele 1-1

CS Tunari – Viitorul Domnesti 4-2

Callatis Mangalia – Metaglobus Bucuresti 0-1

Juventus Bucuresti – Dunarea Calarasi 0-0

Metalosport Galati – Dinamo II Bucuresti 2-3

Delta Dobrogea Tulcea – Vointa Snagov 5-1

Otelul II Galati – Inainte Modelu 1-4

Seria 3

CS Afumati – CS Visina Noua 4-3

Urban Titu – SCM Arges Pitesti 1-1

Chindia Targoviste – AFC Astra II 1-1

Inter Clinceni – CS Stefanesti 2-0

FCM Targoviste – Atletic Bradu 2-1

CS Podari – Concordia II Chiajna 2-1

CSS Dinicu Golescu Campulung – Sporting Rosiori 2-0

Seria 4

Nova mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu 3-0

Stiinta Turceni – ACSO Filiasi 1-1

Minerul Motru – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Viitorul Municipal Craiova 0-0

CS Ineu – National Sebis 0-2

UTA Batrana Doamna – Minerul Mehedinti 3-0

Seria 5

FC Zalau – Metalurgistul Cugir 0-1

CS Osorhei – Sanatatea Cluj 5-0

FC Municipal Baia Mare – Avantul Reghin 4-0

Ariesul Turda – Gloria Progresul Bistrita 1-1

CS Iernut – Unirea Dej 3-2

Unirea Jucu – CSC Sanmartin 0-1

Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei 1-1

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 6

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Papauti – Aerostar Bacau 1-1

CSM Pascani – Csikszereda Miercurea Ciuc 1-1

Sporting Liesti – FC Zagon 2-1

Bucovina Radauti – Cetatea Targu Neamt 0-0

Bucovina Pojorata – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3-0

Stiinta Miroslava – Petrotub Roman 2-1

Seria 2

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucuresti 2-1

Dunarea Calarasi – Gloria Popesti Leordeni 2-0

Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea Tulcea 0-1

Inaintea Modelu – CS Tunari 0-1

Viitorul Axintele – Metalosport Galati 5-0

Vointa Snagov – Otelul II Galat i0-2

Callatis Mangalia – Viitorul Domnesti 4-2

Seria 3

Atletic Bradu – CS Afumati 1-1

CS Visina Noua – Urban Titu 0-1

SCM Arges Pitesti – CS Podari 2-1

AFC Astra II – Dinicu Golescu Campulung 1-2

Concordia II Chiajna – Chindia Targoviste 3-2

Sporting Rosiori – Inter Clinceni 2-1

FCM Targoviste – CS Stefanesti 1-1

Seria 4

Viitorul Municipal Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1

Pandurii II Targu Jiu –  CS Ineu 4-0

Millenium Giarmata – UTA Batrana Doamna 1-0

Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinti 1-0

National Sebis – Stiinta Turceni 2-0

ACSO Filiasi – Minerul Motru 1-1

Seria 5

Sanatatea Cluj – FC Municipal Baia Mare 0-4

Unirea Dej – Ariesul Turda 0-2

FC Zalau – CSM Sighetu Marmatiei 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Osorhei 2-3

Avantul Reghin – CS Iernut 2-1

Gloria Progresul Bistrita – Unirea Jucu 2-1

CSC Sanmartin – Industria Galda de Jos 6-3

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 5

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Stiinta Miroslava 1-2

Aerostar Bacau – Sporting Liesti 0-0

Cetatea Targu Neamt – FC Papauti 6-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Bucovina Radauti 1-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-1

Petrotub Roman – CSM Pascani 1-0

[Liga 3 – Seria 2]

Gloria Popesti Leordeni – Metaglobus Bucuresti 1-4

CS Tunari – Vointa Snagov 6-3

Juventus Bucuresti – Callatis Manngalia 2-0

Metalosport Galati – Dunarea Calarasi 0-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Axintele 2-1

Otelul II Galati – Dinamo II Bucuresti 0-0

Viitorul Domnesti – Inainte Modelu 0-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumai – FCM Targoviste 5-1

Urban Titu – Atletic Bradu 2-0

CS Podari – CS Visina Noua 0-0

Chindia Targoviste – SCM Arges Pitesti 0-1

Dinicu Golescu Campulung – Concordia II Chiajna 2-2

Inter Clinceni – AFC Astra II 3-0

CS Stefanesti – Sporting Rosiori 3-1

[Liga 3 – Seria 4]

Minerul Motru – National Sebis 1-3

Minerul Mehedinti – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj 1-0

CS Ineu – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Stiinta Turceni – Pandurii II Targu Jiu 0-1

UTA Batrana Doamna – ACSO Filiasi 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Zalau 5-0

FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir 3-0

Ariesul Turda – Avantul Reghin 0-0

CS Iernut – Avantul Reghin 0-0

Unirea Jucu – Unirea Dej 1-1

Industria Galda de Jos – Gloria Progresul Bistrita 0-2

CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sanmartin 1-0

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 4

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Aerostar Bacau 2-0

FC Papauti – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-3

Ceahlaul II Piatra Neamt – Petrotub Roman 0-1

Sporting Liesti – Cetatea Targu Neamt 3-4

Bucovin Pojorata – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-2

Stiinta Miroslava – CSM Pascani 2-1

[Liga 3 – Seria 2]

Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galati 1-0

Dunarea Calarasi – Delta Dobrogea Tulcea 1-2

Dinamo II Bucuresti – CS Tunari 3-4

Juventus Bucuresti – Gloria Popesti Leordeni 2-1

Viitorul Axintele – Otelul II Galati 2-0

Vointa Snagov – Viitorul Domnesti 5-1

Callatis Mangalia – Inainte Modelu 2-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumati – Urban Titu 1-1

Atletic Bradu – CS Podari 2-1

SCM Arges Pitesti – Dinicu Golescu Campulung 0-0

Concordia II Chiajna – Inter Clinceni 4-0

AFC Astra II – CS Stefanesti 2-3

CS Visina Noua – Chindia Targoviste 2-2

FCM Targoviste – Sporting Rosiori 1-1

[Liga 3 – Seria 4]

Viitorul Municipal Craiova – Stiinta Turceni 1-1

Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru 1-1

ACSO Filiasi – Minerul Mehedinti 0-0

Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata 0-0

FC Hunedoara – Nova mama Mia Becicherecu Mic 1-1

National Sebis – UTA Batrana Doamna 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Municipal Baia Mare 0-0

Sanatatea Cluj – Ariesul Turda 1-7

Unirea Dej – Industria Galda de Jos 2-0

FC Zalau – CSC Sanmartin 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Iernut 5-2

Avantul Reghin – Unirea Jucu 2-1

Gloria Progresul Bistrita – CSM Sighetu Marmatiei 1-2

{2014-2015} Liga 3 – Rezultate Etapa 3

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2014-2015

Seria 1

Aerostar Bacau – Stiinta Miroslava 0-2

Cetatea Targu Neamt – Zagon 0-1

CSM Pascani – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Sporting Liesti 2-0

Csikszereda Miercurea Ciuc – Bucovina Radauti 3-1

Petrotub Roman – Bucovina Pojorata 0-3

FC Papauti sta.

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Callatis Mangalia 1-1

CS Tunari – Viitorul Axintele 2-3

Inainte Modelu – Vointa Snagov 4-0

Metalosport Galati – Juventus Bucuresti 0-4

Delta Dobrogea Tulcea – Metaglobus Bucuresti 1-1

Otelul II Galati – Dunarea Calarasi 0-3

Viitorul Domnesti – Dinamo II Bucuresti 1-2

Seria 3

Urban Titu – FCM Targoviste 0-0

Chindia Targoviste – Atletic Bradu 4-1

Inter Clinceni – SCM Argesul Pitesti 2-2

CS Podari – CS Afumati 1-4

Dinicu Golescu Campulung – CS Visina Noua 2-0

CS Stefanesti – Concordia II Chiajna 1-1

Sporting Rosiori – Astra II 0-2

Seria 4

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj 2-0

Minerul Motru – Viitorul Municipal Craiova 3-1

Minerul Mehedinti – National Sebis 0-0

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 0-3

CS Ineu – FC Hunedoara 1-2

UTA Batrana Doamna – Pandurii II Targu Jiu 2-1

Stiinta Turceni sta.

Seria 5

FCM Baia Mare – FC Zalau 1-0

CS Iernut – CS Osorhei 3-1

Ariesul Turda – Metalurgistul Cugir 0-0

Unirea Jucu – Sanatatea CLuj 4-0

Industria Galda de Jos – Avantul Reghin 2-2

CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej 2-0

CSC Sanmartin – Gloria Progresul Bistrita 1-0

{2014-2015} Liga 3 – Rezultate Etapa 2

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Aerostar Bacau – Cetatea Targu Neamt 0-3

FC Zagon – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-1

FC Papauti – Csikszereda Miercurea Ciuc 0-6

Bucovina Radauti – Petrotub Roman 0-5

Bucovina Pojorata – CSM Pascani 2-2

Stiinta Miroslava – Ceahlaul II Piatra Neamt 1-0

Sporting Liesti sta.

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Metalosport Galati 2-1

Metaglobus Bucuresti – Otelul II Galati 0-1

Dunarea Calarasi – CS Tunari 4-0

Dinamo II Bucuresti – Inainte Modelu 3-1

Juventus Bucuresti – Delta Dobrogea Tulcea 5-0

Viitorul Axintele – Viitorul Domnesti 2-0

Callatis Mangalia – Vointa Snagov 2-0

Seria 3

Urban Titu – CS Podari 2-1

CS Afumati – Chindia Targoviste 2-2

Atletic Bradu – Dinicu Golescu Campulung 3-3

SCM Arges Pitesti – CS Stefanesti 1-3

CS Visina noua – Inter Clinceni 2-1

Concordia II Chiajna – Sporting Rosiori 3-1

FCM Targoviste – Astra II Ciorani 5-1

Seria 4

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu 8-0

Viitorul Municipal Craiova – UTA Batrana Doamna 0-1

Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinti 2-1

Vulturii Lugoj – ACSO Filiasi 2-1

FC Hunedoara – Stiinta Turceni 0-0

National Sebis – Millenium Giarmata 2-0

Minerul Motru sta.

Seria 5

FCM Baia Mare – CS Iernut 3-0

CS Osorhei – Ariesul Turda 0-2

Unirea Dej – CSC Sanmartin 0-0

FC Zalau – Gloria Progresul Bistrita 2-1

Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu 2-0

Sanatatea Cluj – Industria Galda de Jos 0-3

Avantul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei 1-1