Tag: liga 4 bacau

{2017-2018} Liga 4 Bacau – Etapa 17

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2017-2018

CSSM Bacau – Vointa Oituz 2-1

Viitorul Curita – Flamura Rosie Sascut 7-0

AS Negri – CS Dofteana 9-1

Aripile Cleja – UZU Darmanesti 2-5

Vointa Garleni – Viitorul Nicolae Balcescu 4-1

Magura Casin – Gauss Bacau 0-3

CSM Moinesti – Siretul Bacau 4-1

Dinamo Bacau – Vulturul Magiresti – amanat

Gloria Zemes – AS Filipesti – amanat

Clasament Liga 4 Bacau la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1ACS Gauss Bacau171610114-1349p+25
2AS Viitorul Curita17141288-1143p+16
3AS Vointa Garleni17111544-2834p+10
4CSSM Bacau16110558-1633p+6
5AS Vulturul Magiresti15101466-3631p+7
6ACS Gloria Zemes16101546-3231p+7
7CS UZU Darmanesti16100644-4330p+6
8ACS Viitorul Nicolae Balcescu1792639-2829p+5
9AS V. Oituz1482427-1826p+5
10F.C. Dinamo Bacau1681741-3425p+1
11CSM Moinesti1680840-4024p0
12AS Filipesti1461734-4019p-2
13AS Negri1643933-5215p-9
14AS Aripile Cleja17411232-7913p-14
15AS Magura Casin17321223-6211p-16
16CS Dofteana17221316-968p-16
17AS Siretul Bacau17211412-617p-17
18AS Fl. Rosie Sascut17001712-800p-24

{2016-2017} Liga 4 Bacau – Etapa 7

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017

Magura Casin – Aripile Cleja 5-6

Biruinta Letea Veche Bacau – Viitorul Curita 0-3

AS Filipesti – Vointa Garleni 3-3

Vulturul Magiresti – AS Negri 6-4

Flamura Rosie Sascut – CS Dofteana 0-2

Viitorul Nicolae Balcescu – Gloria Zemes 13-1

Siretul Bacau – AS Targu Ocna – amanat

CSM Moinesti – Vointa Oituz – amanat

Clasament Liga 4 Bacau dupa 7 etape

#Nume echipaMVEIGPA
1AS Vulturul Magiresti761037-1019p+10
2AS Viitorul Curita760129-1018p+6
3CS Dofteana760123-918p+9
4AS Filipesti751122-1416p+4
5AS Biruinta Letea Veche Bacau740315-912p0
6ACS Viitorul Nicolae Balcescu732232-1411p-1
7AS Vointa Garleni632117-911p-1
8AS V. Oituz631210-1610p+1
9AS Magura Casin730419-259p-3
10CSM Moinesti621317-157p-2
11AS Siretul Bacau62138-147p-2
12AS Aripile Cleja720513-286p-3
13ACS GLORIA ZEMEȘ711510-384p-5
14AS Negri710612-193p-6
15AS Fl. Rosie Sascut71063-253p-6
16AS Tg. Ocna50055-170p-6

{2016-2017} Liga 4 Bacau – Etapa 6

Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Bacau

CS Dofteana – CSM Moinesti 5-3

Vointa Oituz – Magura Casin 3-1

Aripile Cleja – Siretul Bacau 0-2

AS Targu Ocna – Biruinta Letea Veche Bacau 0-1

Viitorul Curita – AS Filipesti 3-1

Vointa Garleni – Viitorul Nicolae Balcescu 4-2

AS Negri – Flamura Rosie Sascut 4-0

Gloria Zemes – Vulturul Magiresti 1-5

Clasament Liga 4 Bacau dupa 6 Etape

#Nume echipaMVEIGPA
1AS Vulturul Magiresti651031-616p+10
2AS Viitorul Curita650126-1015p+3
3CS Dofteana650121-915p+6
4AS Filipesti650119-1115p+6
5AS Biruinta Letea Veche Bacau640215-612p+3
6AS Vointa Garleni531114-610p-2
7AS V. Oituz631210-1610p+1
8AS Magura Casin630314-199p0
9ACS Viitorul Nicolae Balcescu622219-138p-1
10CSM Moinesti621317-157p-2
11AS Siretul Bacau62138-147p-2
12ACS GLORIA ZEMEȘ61149-254p-5
13AS Negri61058-133p-6
14AS Aripile Cleja61057-233p-6
15AS Fl. Rosie Sascut61053-233p-3
16AS Tg. Ocna50055-170p-6

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 15

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Dinamo Onesti – Sport Club II Bacau 1-0

Vointa Oituz – AS Tescani 1-3

UZU Darmanesti – Gloria Zemes 2-1

Magura Casin – Vulturul Magiresti 4-0

Vointa Garleni – CS Nicolae Balcescu 0-0

AS Negri – AS Targu Ocna 3-1

Flamura Rosie Sascut – CSM Moinesti 1-2

AS Siretu – CS Dofteana 1-2

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 14

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – Vointa Garleni 3-0

CSM Moinesti – AS Siretu 3-1

AS Filipesti – UZU Darmanesti 2-0

Gloria Zemes – Magura Casin 7-1

Vulturul Magiresti – Vointa Oituz 3-2

AS Tescani – Dinamo Onesti 2-2

AS Targu Ocna – Flamura Rosie Sascut 5-0

CS Nicolae Balcescu – AS Negri 5-1

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 13

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport CLub II Bacau – AS Tescani 5-1

Dinamo Onesti – Vulturul Magiresti 21-0

Vointa Oituz – Gloria Zemes 3-2

UZU Darmanesti – CS Dofteana 0-2

Magura Casin – AS Filipesti 2-2

AS Negri – Vointa Garleni 4-0

AS Siretu – AS Targu Ocna 4-2

Flamura Rosie Sascut – CS Nicolae Balcescu 0-5

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – UZU Darmanesti 1-5

AS Filipesti – Vointa Oituz 2-0

CS Dofteana – Magura Casin 5-1

Gloria Zemes – Dinamo Onesti 0-4

Vulturul Magiresti – Sport Club II Bacau 0-5

Vointa Garleni – AS Tescani 2-1

AS Negri – Flamura Rosie Sascut 2-0

CS Nicolae Balcescu – AS Siretu 6-0

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – Gloria Zemes 3-0

Dinamo Onesti – AS Filipesti 2-0

Vointa Oituz – CS Dofteana 2-7

AS Tescani – Vulturul Magiresti 3-0

UZU Darmanesti – AS Targu Ocna 0-0

Magura Casin – CSM Moinesti 4-1

Flamura Rosie Sascut – Voina Garleni 0-3

AS Siretu – AS Negri 2-2

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – Vointa Oituz 7-0

AS Filipesti – Sport Club II Bacau 0-4

CS Dofteana – Dinamo Onesti 4-2

Gloria Zemes – AS Tescani 0-2

Vointa Garleni – Vulturul Magiresti 7-1

AS Targu Ocna – Magura Casin 1-1

CS Nicolae Balcescu – UZU Darmanesti 5-0

Flamura Rosie Sascut – AS Siretu 4-3

AS Negri – Soimii Helegiu 3-0 (oaspetii s-au retras)

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – CS Dofteana 8-0

Dinamo Onesti – CSM Moinesti 4-2

Viitorul Oituz – AS Targu Ocna 0-4

Vulturul Magiresti – Gloria Zemes 3-3

AS Tescani – AS Filipesti 4-0

UZU Darmanesti – AS Negri 2-0

Magura Casin – CS Nicolae Balcescu 1-2

AS Siretu – Vointa Garleni 2-2