Tag: Liga 5 Arges

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

AS Leresti – Partizanul Vladesti 2-2 (0-1 la pauza)

Unirea Bughea de Jos – AS Godeni 1-2 (0-1 la pauza)

Rapid Davidesti – AS Dragoslavele 3-1 (1-0 la pauza)

Schitu Golesti – Petrolul Hirtiesti 2-2 (2-1 la pauza)

Cimentul Valea Mare Pravat – Flacara Boteni 3-1 (2-0 la pauza)

Vulturul Vulturesti – AS Cetateni 2-2 (1-0 la pauza)

Scoala de Fotbal Giga Retevoiescu – CS Rucar 6-2 (3-0 la pauza)

Clasament Liga 5 Arges Nord la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Rapid Davidesti1391351-2428p+7
2A S Cetateni1382331-2326p+8
3A S Leresti1373333-2124p+3
4A S Dragoslavele1373329-1724p0
5A S Godeni1380532-2724p+3
6A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu1364340-2622p+4
7A S Partizanul Vladesti1371536-2922p+1
8A S Vulturul Vulturesti1364334-2722p+4
9A S Cimentul Valea Mare Pravat1371532-2722p+4
10A S Flacara Boteni1351727-3016p-2
11A S Unirea Bughea de Jos1351734-4216p-5
12C S Rucar13211019-447p-8
13A S Petrolul Hirtiesti13111117-454p-14
14A S Schitu Golesti13111125-584p-17

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Energia Stolnici – Viitorul Lunca Corbului 4-1

AS Mirosi – Rafinorul Arpechim Pitesti 4-2

Speranta Cornatel – Juventus Bascov 4-3

Progresul Recea – AS Izvoru 1-3

AS Popesti – Unirea Hirsesti 3-4

Viitorul Stefan cel Mare – Recolta Slobozia 4-0

AS Caldararu – Steaua Negrasi 0-1

Viitorul Birla – Unirea Tricolor Serbanesti 3-4

Clasament Liga 5 Arges Sud la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Viitorul Lunca Corbului15113151-2336p+12
2A S Rafinorul Arpechim Pitesti15103256-2633p+9
3A S Steaua Negrasi15102346-2032p+11
4A S Energia Stolnici15101448-2231p+7
5A S Viitorul Stefan cel Mare1593348-2130p+9
6A S Recolta Slobozia1591545-2128p+4
7A S Mirosi1591534-2328p+7
8A S Izvoru1583453-3327p+3
9A S Progresul Recea1565437-3023p+2
10A S Unirea Hirsesti1553747-3318p-6
11A S Caldararu1542923-3114p-7
12A S Speranta Cornatel15401129-8812p-9
13A S Viitorul Birla1524929-6110p-14
14A S Unirea Tricolor Serbanesti15301234-649p-12
15A S Juventus Bascov15211221-667p-17
16A S Popesti15121214-535p-16

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 17 a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ratesti 13-2

CS Domnesti – Stejarii Beleti Negresti 4-1

Edilul Pitesti – Soimii Tigveni 1-0

AS Ciofrangeni – Vulturii Priboieni 1-4

Deportivo Malureni – Flacara Leordeni 2-1

AS Musatesti – Unirea Calinesti 4-3

FC Danut Coman – AS Cateasca 6-8

AS Baiculesti – AS Oarja 2-1

AS Draganu – Vointa Budeasa 0-0

Clasament Liga 5 Arges Centru la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Oarja 201117150257-1445p+18
2A S Vointa Budeasa17142179-2244p+17
3A S Baiculesti17131355-2540p+16
4A S Cateasca17123273-3039p+12
5A S Vulturii Priboieni17130462-3839p+12
6A S Draganu17111548-2834p+7
7C S Domnesti17111551-3434p+10
8A S Ciofringeni1793540-3530p+6
9C S Edilul Pitesti1791745-4428p+4
10A S Soimii Tigveni1781845-2825p-2
11A S Unirea Calinesti17611034-4719p-8
12A S Stejarii Beleti Negresti17511147-5016p-8
13A C S F C Corbi17501244-5415p-12
14A S Musatesti17311326-6310p-14
15A C S F C Danut Coman17311351-9310p-14
16A S Deportivo Malureni17221328-598p-16
17A S Flacara Leordeni17221319-648p-19
18A S Ratesti17111524-1004p-20

{2017-2018} Liga 5 Arges Centru – Etapa 11

Liga 5 Arges – Zona Centru – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Corbi – AS Ciofrangeni 1-2

Deportivo Malureni – Edilul Pitesti 2-3

AS Musatesti – CS Domnesti 1-6

FC Danut Coman – AS Ratesti 5-1

AS Baiculesti – Stejarii Beleti Negresti 1-0

AS Draganu – Soimii Tigveni 3-0

Vointa Budeasa – Vulturii Priboieni 5-1

AS Oarja 2011 – Flacara Leordeni 3-0

AS Cateasca – Unirea Calinesti 2-1

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 10

Liga 5 Arges – Zona Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Recolta Slobozia – Energia Stolnici 0-1

Unirea Hirsesti – Viitorul Lunca Corbului 2-2

AS Izvoru – Rafinorul Arpechim Pitesti 3-5

Juventus Bascov – Viitorul Birla 6-2

Steaua Negrasi – AS Mirosi 2-0

Unirea Tricolor Serbanesti – Speranta Cornatel 3-2

AS Caldararu – Progresul Recea 2-3

Viitorul Stefan cel Mare – AS Popesti 1-1

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 10

Liga 5 Arges – Zona Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Petrolul Hirtiesti – AS Leresti 1-3

AS Dragoslavele – Partizanul Vladesti 1-2

AS Godeni – Scoala de Fotbal Gica Retevoiescu 2-1

CS Rucar – AS Schitu Golesti 6-1

AS Cetateni – Rapid Davidesti 3-1

Flacara Boteni – Unirea Bughea de Jos 5-1

Vulturul Vulturesti – Cimentul Valea Mare Pravat – amanat

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 25

Rezultatele inregistrate in etapa 25 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
AS Musatesti – AS Draganu 0-2
Soimii Tigveni – Flacara Leordeni 1-1
AS Colibasi – Sporting Stanesti Corbi 4-0
Stejarii Beleti Negresti – Vointa Valea Iasului 2-0
CS Albota 2012 II – Unirea Calinesti 7-0
CS Domnesti – Vointa Budeasa 0-2
AS Cateasca – Edilul Pitesti 7-2
FC Danut Coman – AS Ciofrangeni 3-3
Deportivo Malureni – AS Oarja 2011 2-3

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 20

Rezultatele inregistrate in etapa 20 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.

AS Draganu – Edilul Pitesti 7-2
Vointa Budeasa – AS Ciofrangeni 4-1
Unirea Calinesti – AS Oarja 2011 2-3
Vointa Valea Iasului – Deportivo Malureni 0-1
Sporting Stanesti Corbi – FC Danut Coman 2-5
Flacara Leordeni – AS Cateasca 1-1
AS Musatesti – CS Domnesti 5-0
Soimii Tigveni – CS Albota 2012 II 3-0
AS Colibasi – Stejarii Beleti Negresti 10-2

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa 21 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru

AS Colibasi – AS Draganu 4-1
Stejarii Beleti Negresti – Soimii Tigveni 2-3
CS Albota 2012 II – AS Musatesti 4-1
CS Domnesti – Flacara Leordeni 3-0
AS Cateasca – Sporting Stanesti Corbi 4-1
FC Danut Coman – Vointa Valea Iasului 3-0
Deportivo Malureni – Unirea Calinesti 3-0
AS Oarja 2011 – Vointa Budeasa 3-2
AS Ciofrangeni – Edilul Pitesti 2-1

{2016-2017} Liga 5 Arges Centru – Etapa 16

Rezultatele inregistrate in etapa 16 a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Arges, zona Centru.
AS Draganu – Unirea Calinesti 2-0
Vointa Budeasa – Vointa Valea Iasului 1-0
Edilul Pitesti – Sporting Stanesti Corbi 2-4
AS Ciofrangeni – Flacara Leordeni 7-3
AS Oarja 2011 – AS Musatesti 7-2
Deportivo Malureni – Soimii Tigveni 2-2
FC Danut Coman – AS Colibasi 1-5
AS Cateasca – Stejarii Beleti Negresti 1-0
CS Domnesti – CS Albota 2012 II 1-3