Tag: liga 5 timis

{2017-2018} Liga 5 Timis – Etapa 2

Rezultatele inregistrate in cele trei serii din Liga 5 Timis in cea de-a doua etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al doilea esalon judetean din Timis

Seria 1 Timis

AS Carani – Fortuna Becicherecu Mic 0-2

Unirea Grabat – Vointa Sarafoleana 1-4

Muresul Igris – Plavii Delia Sanpetru Mare 2-3

United Bencecu de Sus – Unirea Sannicolau Mare II 0-1

Vointa Valcani – Steaua Rosie Varias 1-1

Vulturii Comlosu Mare – Vointa Sandra 1-2

Muresul Cenad – Tricoul 1 Iunie Timisoara 5-3

Dacia Carpinis – Unirea Jimbolia 4-4

Seria 2 Timis

Gloria Uivar – AS Cornesti 4-1

Ripensia Timisoara II – Unirea Banloc 8-0

Flacara Parta – AS Petroman 2-0

Atletico Liebling – CS Utvin 3-2

Unirea Cerneteaz – Camaro Fibis 4-0

Milenium Giarmata II – Rapid Sacalaz 2-1

Timisul Urseni – Unirea Ghilad 1-1

FC Jebel – Olimpia Rauti 3-0

Seria 3 Timis

AS Dudestii Noi – AS Buzias 10-0

Gloria Mosnita Noua – AS Recas 4-1

Olimpia Darova – AS Bacova 2-3

Autoliv Lugoj – AS Boldur 2-0

CS Tormac – Timisul Hitias 0-0

Atletico Gavojdia – Viitorul Stiuca 0-1

AS Costeiu – Foresta Manastiur 3-2

Viitorul Sacosu Turcesc – Avantul Topolovatu Mare 2-2

{2016-2017} Liga 5 Timis – Etapa 8

Rezultatele inregistrate in cele trei serii din Liga 5 Timis in cea de-a opta etapa a sezonului 2016-2017

Seria 1

Unirea Sannicolau Mare II – Pobeda Dudestii Vechi II 3-1

Muresul Igris – Vointa Sarafoleana 1-0

Vointa Valcani – Unirea Jimbolia 4-3

Tricoul 1 Iunie Timisoara – Unirea Grabat 3-1

AS Carani – Vointa Sandra 3-2

Dacia Carpinis – Plavii Delia 0-0

Muresul Cenad – Rapid Sacalaz 1-1

Vulturii Comlosu Mare – Unirea Tomnatic 0-5

Seria 2

Milenium Giarmata II – Gloria Uivar 5-1

Flacara Parta – CS Utvin 10-0

Unirea Cerneteaz – Gloria Remetea Mare 5-2

Fortuna Covaci – FC Jebel 4-2

ASO Deta – AS Cornesti 11-0

Timisul Urseni – Unirea Ghilad 1-5

Recolta Calacea – Ripensia Timisoara II – amanat

Atletico Liebling – Inter Foeni – amanat

Seria 3

CS Tormac – AS Micro I 5-0

AS Boldur – Viitorul Sacosu Turcesc 2-6

AS Bacova – Vointa Iosifalau 2-1

Real Dragsina – Atletico Gavojdia 0-3

Viitorul Stiuca – Avantul Topolovatu Mare 7-0

Gloria Mosnita Noua – AS Buzias 3-1

AS Recas – AS Costeiu 7-1

FC Bazosu Vechi – Autoliv Lugoj 7-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Mosnita Noua – AS Boldur 3-1

Autoliv Lugoj – Meget Remetea Mare 6-2

AS Bacova – Vulturii Lugoj 2-2

Viitorul Stiuca – Avantul Chizatau 4-1

AS Buzias – Real Dragsina 5-3

Avantul Topolovatu Mare – FC Bazosul Vechi 2-3

AS Nadrag – Vointa Gruni 5-3

Lorena Giarmata Vii – Timisul Urseni 5-0

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

ASO Deta – AS Sacalaz 3-1

Milenium Giarmata II – Unirea Cerneteaz 1-0

AS Dinias – Solventul Timisoara 2-1

AS Utvin – Flacara Parta 3-1

Inter Foeni – ACS Poli II Timisoara 2-4

Unirea Banloc – Unirea Ghilad 0-0

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Atletico Liebling 1-2

Vointa Biled sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Tomnatic – Steaua Rosie Varias 0-8

Avantul Periam – Tricoul 1 Iunie Timisoara 1-2

Unirea Grabat – Dacia Carpinis 2-2

Nova Mama Mia Becicherecu Mic II – Plavii Delia Sanpetru Mare 3-2

AS Seceani – Pobeda Dudestii Vechi II 4-1

Vulturii Comlosu Mare – Vointa Valcani 3-2

Spartak Gottlob – Unirea Jimbolia 0-6

Muresul Cenad – AS Carani 5-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 3- Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Lorena Giarmata Vii – Gloria Mosnita Noua 7-0

Timisul Urseni – AS Nadrag 6-2

Vointa Gruni – Avantul Topolovatu Mare 3-0

FC Bazosul Vechi – AS Buzias 6-1

Real Dragsina – Viitorul Stiuca 3-5

Avantul Chizatau – AS Bacova 7-3

Vulturii Lugoj – Autoliv Lugoj 4-1

Meget Remetea Mare – AS Boldur 3-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Vointa Biled 0-6

Atletico Liebling – Unirea Banloc 1-0

Unirea Ghilad – Inter Foeni 2-1

ACS Politehnica Timisoara II – AS Utvin 6-2

Flacara Parta – AS Dinias 4-1

Solventul Timisoara – Millenium Giarmata II 4-1

Unirea Cerneteaz – ASO Deta 5-2

AS Sacalaz sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Muresul Cenad – Unirea Tomnatic 2-7

AS Carani – Spartak Gottlob 3-0

Unirea Jimbolia – Vulturii Comlosu Mare 2-2

Vointa Valcani – AS Seceani 0-0

Pobeda Dudestii Vechi II – Nova Mama Mia Becicherecu Mic II 3-4

Plavii Delia Sanpetru Mare – Unirea Grabat 2-3

Dacia Carpinis – Avantul Periam 0-3

Tricoul 1 Iunie Timisoara – Steaua Rosie Varias 0-5

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Mosnita Noua – Vulturii Lugoj 1-6

Meget Remetea Mare – Avantul Chizatau 2-2

AS Boldur – Real Dragsina 0-1

Autoliv Lugoj – FC Bazosul Vechi 0-5

AS Bacova – Vointa Gruni 3-4

Viitorul Stiuca – Timisul Urseni 3-1

AS Buzias – Lorena Giarmata Vii 1-4

Avantul Topolovatu Mare – AS Nadrag 2-0

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Biled – Unirea Cerneteaz 3-1

AS Sacalaz – Solventul Timisoara 1-2

ASO Deta – ACS Politehnica Timisoara II 0-4

Millenium Giarmata II – Unirea Ghilad 2-0

AS Dinias – Atletico Liebling 5-1

AS Utvin – Agrotrifan Sanmihaiu Roman 8-0

Inter Foeni – Unirea Banloc 4-2

Flacara Parta sta.