Tag: lorena giarmata vii

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 1

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2015-2016

AFC Marcel Baban Jimbolia – Progresul Gataia 2-0

ACS Poli Timisoara II – Pobeda Dudestii Vechi 9-1

Unirea Sannicolau Mare – ACS Ghiroda 0-0

Timisul Sag – Ripensia Timisoara 1-8

CFR Timisoara – Avantul Periam 1-2

ACS Dumbravita – Cocosul Ortisoara 1-0

Lorena Giarmata Vii – Arsenal Flacara Faget

Vointa Biled – Vointa Masloc

AS Murani – AS Peciu Nou

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Mosnita Noua – AS Boldur 3-1

Autoliv Lugoj – Meget Remetea Mare 6-2

AS Bacova – Vulturii Lugoj 2-2

Viitorul Stiuca – Avantul Chizatau 4-1

AS Buzias – Real Dragsina 5-3

Avantul Topolovatu Mare – FC Bazosul Vechi 2-3

AS Nadrag – Vointa Gruni 5-3

Lorena Giarmata Vii – Timisul Urseni 5-0

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 3- Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Lorena Giarmata Vii – Gloria Mosnita Noua 7-0

Timisul Urseni – AS Nadrag 6-2

Vointa Gruni – Avantul Topolovatu Mare 3-0

FC Bazosul Vechi – AS Buzias 6-1

Real Dragsina – Viitorul Stiuca 3-5

Avantul Chizatau – AS Bacova 7-3

Vulturii Lugoj – Autoliv Lugoj 4-1

Meget Remetea Mare – AS Boldur 3-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Mosnita Noua – Vulturii Lugoj 1-6

Meget Remetea Mare – Avantul Chizatau 2-2

AS Boldur – Real Dragsina 0-1

Autoliv Lugoj – FC Bazosul Vechi 0-5

AS Bacova – Vointa Gruni 3-4

Viitorul Stiuca – Timisul Urseni 3-1

AS Buzias – Lorena Giarmata Vii 1-4

Avantul Topolovatu Mare – AS Nadrag 2-0

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate etapa 1

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

Autoliv Lugoj – Gloria Mosnita Noua 2-3

AS Bacova – AS Boldur 0-3

Viitorul Stiuca – Meget Remetea Mare 5-2

AS Buzias – Vulturii 2009 Lugoj 1-5

Avantul Topolovatu Mare – Avantul Chizatau 1-2

AS Nadrag – Real Dragsina 0-2

Lorena Giarmata Vii – AS Bazosul Vechi 3-0

Timisul Urseni – Vointa Gruni 0-2

{2013-2014} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate etapa 5

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2013-2014

Avantul Topolovatul Mare – Vointa Masloc 1-1

AS Boldur – Olimpia Bucovat 6-1

Remetea Ianova – Gloria Mosnita Noua 3-1

Viitorul Stiuca – AS Bacova 3-1

Vulturii Lugoj – AS Buzias 10-0

FC Cheveres – Lorena Giarmata Vii 1-2

Timisul Urseni – Avantul Chizatau 0-6

Meget Remetea Mare – FC Bazosul Vechi 0-3

{2013-2014} Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultate etapa 1

Liga 5 Timis – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Gloria Mosnita Noua – AS Masloc 1-6

Olimpia Bucovat – AS Bacova 3-4

Avantul Topolovatu Mare – AS Buzias 5-2

AS Boldur – Lorena Giarmata Vii 4-3

Remetea Ianova – Avantul Chizatau 0-4

Viitorul Stiuca – FC Bazos 0-3

Vulturii II Lugoj – Meget Remetea Mare 6-1

FC Cheveres – Timisul Urseni 4-1

{2012-2013} Rezultate etapa 24 Liga V Timis

Liga V Timis – Rezultate inregistrate in etapa 24, sezonul 2012/2013

Liga V Timis – Seria 1

AS Carani – Muresul Igris 6-1

Vointa Biled – AS Comlosu Mare 3-3

Vointa Valcani – CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic II 3-0

Vointa Sandra – Plavii Delia Sanpetru Mare 1-4

Avantul Periam – Unirea Grabati 2-4

Muresul Cenad – CS Giroc 1-1

Ieceana Iecea Mare – Glentoran Carani 4-2

Tricoul 1 Iunie Timisoara – Cocosul Ortisoara 0-1

Liga V Timis – Seria 2

Juventus Jebel – Unirea Banloc (intrerupt)

FC Parta – Inter Foeni 1-1

Unirea Ghilad – Progresul Gataia 0-1

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Unirea Cerneteaz 3-1

AS Moravita – Gloria Mosnita Noua 4-4

AS Murani – Solventul Timisoara 5-2

Viitorul Padureni – Progresul Ciacova 1-1

Dinianca Dinias – Jebel 1-1

Liga V Timis – Seria 3

Progresul Racovita – Lorena Giarmata Vii 5-0

Timisul Urseni – Olimpia Bucovat 5-3

ASU Politehnica Timisoara – AS Boldur 7-1

Fc Ictar-Budint – Avantul Chizatau 3-8

Unirea Lecusesti – AS Bacova 5-1

Gran-Plaz Liebling – Avantul Topolovatu Mare 2-2

Meget Remetea Mare – AS Nadrag 3-2