Tag: Luceafarul Dragomiresti

{2017-2018} Liga 4 Dambovita – Etapa 17

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Brezoaele – Olimpicii Ulmi 2-0

Bradul Moroeni – Flacara Zavoiu 4-1

Unirea Ungureni – Unirea Colibasi 2-0

Petrolul Targoviste – Luceafarul Dragomiresti 2-3

AS Coada Izvorului – Vointa Piersinari 1-2

Recolta Gura Sutii – Roberto Ziduri 2-1

Spic de Grau Ghimpati – CSM Fieni 0-3

Gloria Cornesti – Viitorul I.L. Caragiale 10-0

Progresul Matasaru – Unirea Bucsani 3-1

Clasament Liga 4 Dambovita la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A.S. Recolta Gura Sutii17151150-2046p+22
2A.S.Gloria 2015 Cornesti17142198-1744p+17
3A.S. Unirea Ungureni17131348-2440p+13
4A.S. Roberto Ziduri17113348-3136p+12
5A.S. Olimpicii Ulmi17112453-2635p+8
6A.S. Vointa Piersinari1782746-3526p+2
7A.S. Unirea Bucsani1781868-4425p+1
8C.S.M Fieni1774643-4025p+1
9FC Brezoaele1781838-4025p-2
10A.S. Unirea Colibasi1772837-3423p-4
11A.C.S. Progresul Matasaru17701029-6121p-6
12A.S. Luceafarul Dragomiresti1762945-5820p-4
13A.C.S. Coada Izvorului1762935-5220p-7
14C.S. Bradul Moroeni1753932-4618p-9
15C.S. Petrolul Targoviste17521031-4717p-7
16A.S. Spic de Grau Ghimpati17301421-539p-18
17A.S. Viitorul I.L. Caragiale17211416-607p-17
18A.S. Flacara Zavoiu17211427-777p-17

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 13

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Atletic Fieni – Vointa Piersinari 3-0

Flacara Moreni – Comertul Brezoaele 3-0

Recolta Gura Sutii – Unirea Cobia 4-0

PAS Pucioasa – Progresul Matasaru 2-3

Fotbal Club Aninoasa – Libertatea Urziceanca 10-0

Avantul Produlesti – Sageata Catunu 5-1

CS Petresti – Bradul Moroeni 1-0

Avicola Tartasesti – Vointa Crevedia 2-1

Luceafarul Dragomiresti – Petrolul Targoviste 3-2

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Piersinari – Luceafarul Dragomiresti 3-2

Petrolul Targoviste – Avicola Tartasesti 1-1

Vointa Crevedia – CS Petresti 8-1

Bradul Moroeni – Avantul Produlesti 3-0

Sageata Catunu – Fotbal Club Aninoasa 2-5

Libertatea Urziceni – PAS Pucioasa 2-0

Progresul Matasaru – Recolta Gura Sutii 3-6

Unirea Cobia – Flacara Moreni 1-3

Comertul Brezoaele – Atletic Fieni 2-1

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Comertul Brezoaele – Vointa Piersinari 1-1

Atletic Fieni – Unirea Cobia 5-1

Flacara Moreni – Progresul Matasaru 5-0

Recolta Gura Sutii – Libertatea Urziceanca 3-2

PAS Pucioasa – Sageata Catunu 1-3

Fotbal Club Aninoasa – Bradul Moroeni 3-3

Avantul Produlesti – Vointa Crevedia 2-7

CS Petresti – Petrolul Targoviste 3-5

Avicola Tartasesti – Luceafarul Dragomiresti 5-0

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Piersinari – Avicola Tartasesti 2-1

Luceafarul Dragomiresti – CS Petresti 0-3

Petrolul Targoviste – Avasntul Produlesti 6-1

Vointa Crevedia – Fotbal Club Aninoasa 1-2

Bradul Moroeni – PAS Pucioasa 2-2

Sageata Catunu – Recolta Gura Sutii 2-1

Libertatea Urziceanca – Flacara Moreni 2-6

Progresul Matasaru – Atletic Finei 0-8

Unirea Cobia – Comertul Brezoaele 1-2

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Dambovita РRezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Cobia – Vointa Piersinari 4-2

Comertul Brezoaele – Progresul Matasaru 3-1

Atletic Fiei – Libertatea Urziceanca 7-0

CSM FLacara Moreni – Sageata Catunu 2-0

Recolta Gura Sutii – Bradul Moroeni 2-2

PAS Pucioasa – Vointa Crevedia 2-1

FC Aninoasa – Petrolul Targoviste 3-1

Avantul Produlesti – Luceafarul Dragomiresti 2-6

CS Petresti – Avicola Tartasesti 0-6

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Piersinari – CS Petresti 3-1

Avicola Tartasesti – Avantul Produlesti 2-2

Luceafarul Dragomiresti – FC Aninoasa 1-2

Petrolul Targoviste – PAS Pucioasa 2-2

Vointa Crevedia – Recolta Gura Sutii 3-1

Bradul Moroeni – CSM Flacara Moreni 1-0

Sageata Catunu – Atletic Fieni 2-0

Libertatea Urziceanca – Comertul Brezoaele 3-2

Progresul Matasaru – Unirea Cobia 6-2

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptea etape a sezonului 2014-2015

Progresul Matasaru – Vointa Piersinari 1-2

Unirea Cobia – Libertatea Urziceanca 1-0

Comertul Brezoaele – Sageata Catunu 2-1

Atletic Fieni – Bradul Moroeni 0-0

CSM Flacara Moreni – Vointa Crevedia 3-0

Recolta Gura Sutii – Petrolul Targoviste 2-1

PAS Pucioasa – Luceafarul Dragomiresti 2-2

Fotbal Club Aninoasa – Avicola Tartasesti 2-1

Avantul Produlesti – CS Petresti 1-0

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a sasea etape a sezonului 2014-2015

Vointa Piersinari – Avantul Produlesti 5-1

CS Petresti – Fotbal Club Aninoasa 1-2

Avicola Tartasesti – PAS Pucioasa 2-2

Luceafarul Dragomiresti – Recolta Gura Sutii 1-2

Petrolul Targoviste – CSM Flara Moreni 0-1

Vointa Crevedia – Atletic Fieni 0-0

Bradul Moroeni – Comertul Brezoaele 3-0

Sageata Catunu – Unirea Cobia 2-0

Libertatea Urziceanca – Progresul Matasaru 7-1

{2014-2015} Liga 4 Dambovita – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Libertatea Urziceanca – Vointa Piersinari 1-1

Progresul Matasaru – Sageata Catunu 2-4

Unirea Cobia – Bradul Moroeni 0-0

Comertul Brezoaele – Vointa Crevedia 4-1

Atletic Fieni – Petrolul Targoviste 3-2

CSM Flacara Moreni – Luceafarul Dragomiresti 6-1

Recolta Gura Sutii – Avicola Tartasesti 4-1

PAS Pucioasa – CS Petresti 2-1

Fotbal Club Aninoasa – Avantul Produlesti 4-0