Tag: metalosport galati

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2016-2017} Liga 3 – Seria 1 – Etapa 15

Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 3, Seria 1.

Olimpia Ramnicu Sarat – Sporting Liesti 2-0

Aerostar Bacau – Olimpic Cetate Rasnov 3-1

CSM Roman – Avantul Valea Marului 4-3

Atletico Vaslui – Odorheiu Secuiesc 3-0

CSM Pascani – AFC Harman 0-1

SC Bacau – Metalosport Galati 2-2

Stiinta Miroslava – Csikszereda Miercurea Ciuc 2-1

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 2 se afla echipele din zona Galati, Braila, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Ilfov, Constanta si Bucuresti.

Echipe Seria 2 din Liga 3

Metalosport Galati, Callatis Mangalia, Delta Dobrogea Tulcea, Gloria Popesti Leordeni, Otelul II Galati, Juventus Bucuresti, CS Tunari, Metaglobus Bucuresti, Viitorul Domnesti, Dunarea Calarasi, Inainte Modelu, Viitorul Axintele, Vointa Snagov, Dinamo II Bucuresti.

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Metalosport Galaţi – Callatis 2012 Mangalia
Delta Dobrogea – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dinamo II Bucuresti

Etapa a II-a -06.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Metalosport Galaţi
Juventus Bucureşti – Delta Dobrogea
Metaglobus Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Dunărea Călăraşi – CS Tunari
Viitorul Axintele – Viitorul Domneşti
Dinamo II Bucuresti – Înainte Modelu
Callatis 2012 Mangalia – Voinţa Snagov

Etapa a III-a – 13.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Callatis 2012 Mangalia
Metalosport Galaţi – Juventus Bucureşti
Delta Dobrogea – Metaglobus Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Dunărea Călăraşi
CS Tunari – Viitorul Axintele
Viitorul Domneşti – Dinamo II Bucuresti
Înainte Modelu – Voinţa Snagov

Etapa a IV-a – 20.09.2014

Juventus Bucureşti – Gloria Popeşti Leordeni
Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galaţi
Dunărea Călăraşi – Delta Dobrogea
Viitorul Axintele – Oţelul II Galaţi
Dinamo II Bucuresti – CS Tunari
Voinţa Snagov – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – Înainte Modelu

Etapa a V-a – 27.09.2014

Juventus Bucureşti – Callatis 2012 Mangalia
Gloria Popeşti Leordeni – Metaglobus Bucuresti
Metalosport Galaţi – Dunărea Călăraşi
Delta Dobrogea – Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi – Dinamo II Bucuresti
CS Tunari – Voinţa Snagov
Viitorul Domneşti – Înainte Modelu

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucureşti
Dunărea Călăraşi – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele – Metalosport Galaţi
Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea
Voinţa Snagov – Oţelul II Galaţi
Înainte Modelu – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Domneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Metaglobus Bucuresti
Juventus Bucureşti – Dunărea Călăraşi
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Axintele
Metalosport Galaţi – Dinamo II Bucuresti
Delta Dobrogea – Voinţa Snagov
Oţelul II Galaţi – Înainte Modelu
CS Tunari – Viitorul Domneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Dunărea Călăraşi – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Axintele – Juventus Bucureşti
Dinamo II Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Voinţa Snagov – Metalosport Galaţi
Înainte Modelu – Delta Dobrogea
Viitorul Domneşti – Oţelul II Galaţi
CS Tunari – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dunărea Călăraşi
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele
Juventus Bucureşti – Dinamo II Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Voinţa Snagov
Metalosport Galaţi – Înainte Modelu
Delta Dobrogea – Viitorul Domneşti
Oţelul II Galaţi – CS Tunari

Etapa a X-a – 01.11.2014

Viitorul Axintele – Dunărea Călăraşi
Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti
Voinţa Snagov – Juventus Bucureşti
Înainte Modelu – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Domneşti – Metalosport Galaţi
CS Tunari – Delta Dobrogea
Oţelul II Galaţi – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi – Dinamo II Bucuresti
Metaglobus Bucuresti – Voinţa Snagov
Juventus Bucureşti – Înainte Modelu
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Domneşti
Metalosport Galaţi – CS Tunari
Delta Dobrogea – Oţelul II Galaţi

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Metalosport Galaţi
Delta Dobrogea – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Axintele – Voinţa Snagov
Dunărea Călăraşi – Înainte Modelu
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – CS Tunari
Gloria Popeşti Leordeni – Oţelul II Galaţi
Metalosport Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Metalosport Galaţi
Gloria Popeşti Leordeni – Delta Dobrogea
Juventus Bucureşti – Oţelul II Galaţi
Metaglobus Bucuresti – CS Tunari
Dunărea Călăraşi – Viitorul Domneşti
Viitorul Axintele – Înainte Modelu
Dinamo II Bucuresti – Voinţa Snagov

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Metalosport Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dinamo II Bucuresti
Voinţa Snagov – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Gloria Popeşti Leordeni
Juventus Bucureşti – Metalosport Galaţi
Metaglobus Bucuresti – Delta Dobrogea
Dunărea Călăraşi – Oţelul II Galaţi
Viitorul Axintele – CS Tunari
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domneşti
Voinţa Snagov – Înainte Modelu

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Gloria Popeşti Leordeni – Juventus Bucureşti
Metalosport Galaţi – Metaglobus Bucuresti
Delta Dobrogea – Dunărea Călăraşi
Oţelul II Galaţi – Viitorul Axintele
CS Tunari – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Domneşti – Voinţa Snagov
Înainte Modelu – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Callatis 2012 Mangalia – Juventus Bucureşti
Metaglobus Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Dunărea Călăraşi – Metalosport Galaţi
Viitorul Axintele – Delta Dobrogea
Dinamo II Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Voinţa Snagov – CS Tunari
Înainte Modelu – Viitorul Domneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Juventus Bucureşti – Metaglobus Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Dunărea Călăraşi
Metalosport Galaţi – Viitorul Axintele
Delta Dobrogea – Dinamo II Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Voinţa Snagov
CS Tunari – Înainte Modelu
Viitorul Domneşti – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Dunărea Călăraşi – Juventus Bucureşti
Viitorul Axintele – Gloria Popeşti Leordeni
Dinamo II Bucuresti – Metalosport Galaţi
Voinţa Snagov – Delta Dobrogea
Înainte Modelu – Oţelul II Galaţi
Viitorul Domneşti – CS Tunari

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Juventus Bucureşti – Viitorul Axintele
Gloria Popeşti Leordeni – Dinamo II Bucuresti
Metalosport Galaţi – Voinţa Snagov
Delta Dobrogea – Înainte Modelu
Oţelul II Galaţi – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – CS Tunari

Etapa a XXII-a -02.05.2015

Dunărea Călăraşi – Callatis 2012 Mangalia
Viitorul Axintele – Metaglobus Bucuresti
Dinamo II Bucuresti – Juventus Bucureşti
Voinţa Snagov – Gloria Popeşti Leordeni
Înainte Modelu – Metalosport Galaţi
Viitorul Domneşti – Delta Dobrogea
CS Tunari – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele
Metaglobus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti
Juventus Bucureşti – Voinţa Snagov
Gloria Popeşti Leordeni – Înainte Modelu
Metalosport Galaţi – Viitorul Domneşti
Delta Dobrogea – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Viitorul Axintele – Callatis 2012 Mangalia
Dinamo II Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Voinţa Snagov – Metaglobus Bucuresti
Înainte Modelu – Juventus Bucureşti
Viitorul Domneşti – Gloria Popeşti Leordeni
CS Tunari – Metalosport Galaţi
Oţelul II Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Viitorul Axintele – Dinamo II Bucuresti
Dunărea Călăraşi – Voinţa Snagov
Metaglobus Bucuresti – Înainte Modelu
Juventus Bucureşti – Viitorul Domneşti
Gloria Popeşti Leordeni – CS Tunari
Metalosport Galaţi – Oţelul II Galaţi
Callatis 2012 Mangalia – Delta Dobrogea

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Dinamo II Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Voinţa Snagov – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Metalosport Galaţi

 

Baraj Promovare Liga 3 – Sezonul 2013-2014

 

baraj-promovare-liga-3

In aceasta seara s-au jucat meciurile care au contat pentru barajul de promovare in Liga 3 din Romania. Un numar de 42 de echipe au jucat 21 de meciuri, urmand ca echipele castigatoare sa joace in sezonul 2014-2015 din Liga 3.

Meciuri baraj promovare Liga 3 2013-2014

Bradul Putna (Suceava) – Gloria II Bistrita (Bistrita-Nasaud) 2-6

(Bosancu 87′, 92 / Rosu 37′, Bruma 42′, Alexandru Pop 60′, 91′, Rus 82′, Jarda 89′)

Stadion: Stadionul 2 Iarba Piatra Neamt

Luceafarul Mihai Eminescu (Botosani) – Rapid Dumesti (Iasi) 0-2

(Brighiu 7′, Balanescu 40′)

Stadion: Stadionul comunal Pojorata

Vointa Ion Creanga (Neamt) – Sport Club II Bacau (Bacau) 3-9

Stadion: Emil Alexandrescu Iasi

FC Garceni (Vaslui) – Metalosport Galati (Galati) 1-2

Stadion: Stadionul “Unirea” Odobesti (Vrancea)

Viitorul Buzau (Buzau) – Viitorul Insuratei (Braila) 1-0

(Alexandru Iacob 25′)

Stadion: Stadionul Municipal Slobozia

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Covasna) – Selana Jaristea 0-0 (6-5 dupa penaltiuri)

Stadion: Stationul Letea Bacau

Delta Dobrogea Tulcea (Tulcea) – CFR Constanta 6-0

Stadion: Stadionul Municipal Braila

Vointa Snagov (Ilfov) – Unirea Fierbinti (Ialomita) 4-0

Stadion: Stadionul Tineretului Ioan Comsa Calarasi

Inainte Modelu (Calarasi) – Petrolul Roata Cartojani (Giurgiu) 3-1

Stadion: Stadionul Astra Ploiesti

Sporting Rosiorii de Vede (Teleorman) – Comprest Gim (Bucuresti) 1-0

Stadion: Stadionul Vointa Ghermanesti (Ilfov)

FC Aninoasa (Dambovita) – Astra 2 Ciorani (Prahova) 1-2

Stadion: Stadionul Municipal Sfantu Gheorghe

Csikszereda Miercurea Ciuc (Harghita) – ASF Zarnesti (Brasov) 2-0

Stadion: Stadionul Transil Targu Mures

Somesul Oar (Satu Mare) – CSM Sighetul Marmatiei (Maramures) 1-5

Stadion: Stadionul Municipal Zalau

CSC Sanmartin (Bihor) –  Sportul Simleu Silvaniei (Salaj) 5-3

Stadion: Stadionul Mechel Campia Turzii (Cluj)

Plaiul Iacobeni (Cluj) – CS Iernut (Mures) 1-2

Stadion: Stadionul Comunal Galda de Jos (Alba)

UTA Batrana Doamna (Arad) – Retezatul Hateg (Hunedoara) 2-0

Stadion: Stadionul Tineretului Lugoj

Magura Cisnadie (Sibiu) – Metalul Otelul Rosu 0-0 (3-4 dupa penaltiuri)

Stadion: Stadionul Minerul Motru (Gorj)

Dinicu Golescu Campulung (Arges) – Inter Markus Slatina (Olt) 1-0

Stadion: Stadionul Municipal Valcea

FC Ghiroda (Timis) – Industria Galda de Jos 2-2 (5-6 dupa penaltiuri)

Stadion: Stadionul Cetate Deva

Flacara Horezu (Valcea) – CS Filiasi (Dolj) 2-3

Stadion: Stadionul Municipal Drobeta Turnu Mehedinti

Minerul Mehedinti (Mehedinti)  – Gilortul Targu Carbunesti (Gorj) 0-0 (2-0 dupa prelungiri)

Stadion: Stadionul 1 Mai Slatina

Echipele vor merge probabil in urmatoarele serii:

Seria 1: Rapid Dumesti, Sport Club II Bacau, Metalosport II Galati

Seria 2: Viitorul Buzau, Delta Dobrogea Tulcea, Inainte Modelu,

Seria 3: Vointa Snagov, Sporting Rosiorii de Vede, CS Filiasi

Seria 4: UTA Batrana Doamna, Metalul Otelul Rosu,  Industria Galda de Jos, Minerul Mehedinti

Seria 5: CSM Sighetul Marmatiei, CSC Sanmartin, Gloria II Bistrita, CS Iernut

Seria 6: , Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, Astra II Ciorani, Csikszereda Miercurea Ciuc , Dinicu Golescu Campulung

{2013-2014} Liga 4 Galati – Rezultate etapa 6

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2013-2014

Avantul Matca – Fulgerul Smulti 2-2

Quantum Club Galati – Metalosport Galati 1-3

Avantul Valea Marului – Muncitorul Ghidigeni 2-2

Viitorul Costache Negri – Gloria Ivesti 1-1

Juventus Toflea – Bujorii Targu Bujor 9-0

Victoria Independenta – Avantul Vanatori 0-0

Unirea Branistea – Sporting Tecuci 4-1

Avantul Draganesti sta.

{2013-2014} Liga 4 Galati – Rezultate etapa 5

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2013-2014

Bujorii Targu Bujor – Sporting Tecuci 3-0

Avantul Vanatori – Unirea Branistea 1-0

Fulgerul Smulti – Victoria Independenta 3-3

Metalosport Galati – Avantul Matca 7-4

Muncitorul Ghidigeni – Quantum Club Galati 2-1

Gloria Ivesti – Avantul Valea Marului 6-3

Juventus Toflea – Avantul Draganesti 2-4

Unirea Hanu Conachi – Viitorul Costache Negri – jocul nu s-a disputat

{2013-2014} Liga 4 Galati – Rezultate etapa 4

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2013-2014

Sporting Tecuci – Avantul Vanatori 1-2

Unirea Branistea – Fulgerul Smulti 7-2

Victoria Independenta – Metalosport Galati 0-7

Avantul Matca – Muncitorul Ghidigeni 4-1

Quantum Club Galati – Gloria Ivesti 1-0

Avantul Valea Marului – Unirea Hanu Conachi 8-0

Viitorul Costache Negri – Juventus Toflea 1-1

Avantul Draganesti – Bujorii Targu Bujor 9-1

{2013-2014} Liga 4 Galati – Rezultate etapa 2

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa sezonului 2013-2014

Avantul Vanatori – Fulgerul Smulti 2-1

Sporting Tecuci – Metalosport Galati 2-3

Unirea Branistea – Muncitorul Ghidigeni 3-1

Victoria Independenta – Gloria Ivesti 0-3

Avantul Matca – Unirea Hanu Conachi 3-2

Quantum Club Galati – Juventus Toflea 5-2

Avantul Valea Marului – Avantul Draganesti 3-0

Bujorii Targu Bujor – Viitorul Costache Negri 2-4

{2013-2014} Liga 4 Galati – Rezultate etapa 1

Liga 4 Galati – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Fulgerul Smulti – Bujorii Targu Bujor 3-2

Metalosport Galati – Avantul Vanatori 7-1

Gloria Ivesti – Unirea Branistea 0-5

Unirea Hanu Conachi – Victoria Independenta 0-3

Juventus Toflea – Avantul Matca 5-2

Avantul Draganesti – Quantum Club Galati 2-2

Viitorul Costache Negri – Avantul Valea Marului 5-3

Muncitorul Ghidigeni – Sporting Tecuci – amanat