Tag: Metalurgistul Cugir

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 5 se afla echipele din zona Ardealului (Mures, Salaj, Cluj, Maramures, Alba si Bistrita-Nasaud).

Liga 3 Seria 5 – Echipe

FC Zalau, FCM Baia Mare, CS Osorhei, Metalurgistul Cugir, Industria Galda de Jos, Unirea Jucu, Ariesul Turda, CS Iernut, CSM Sighetu Marmatiei, Sanatatea Cluj, CSC Sanmartin, Unirea Dej, Avantul Reghin, Gloria Progresul Bistrita.

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Iernut – FC Zalău
Arieşul Turda – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Etapa a II-a – 06.09.2014

FCM Baia Mare – CS Iernut
CS Oşorhei – Arieşul Turda
Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – Industria Galda de Jos
Avântul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Dej – CSC Sânmartin
FC Zalău – Gloria Bistriţa

Etapa a III-a – 13.09.2014

FCM Baia Mare – FC Zalău
CS Iernut – CS Oşorhei
Arieşul Turda – Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
Industria Galda de Jos – Avântul Reghin
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej
CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

Etapa a IV-a – 20.09.2014

CS Oşorhei – FCM Baia Mare
Metalurgistul Cugir – CS Iernut
Sănătatea Cluj – Arieşul Turda
Avântul Reghin – Unirea Jucu
Unirea Dej – Industria Galda de Jos
Gloria Bistriţa – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – CSC Sânmartin

Etapa a V-a – 27.09.2014

CS Oşorhei – FC Zalău
FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir
CS Iernut – Sănătatea Cluj
Arieşul Turda – Avântul Reghin
Unirea Jucu – Unirea Dej
Industria Galda de Jos – Gloria Bistriţa
CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sânmartin

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metalurgistul Cugir – CS Oşorhei
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Avântul Reghin – CS Iernut
Unirea Dej – Arieşul Turda
Gloria Bistriţa – Unirea Jucu
CSC Sânmartin – Industria Galda de Jos
FC Zalău – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Zalău – Metalurgistul Cugir
CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Avântul Reghin
CS Iernut – Unirea Dej
Arieşul Turda – Gloria Bistriţa
Unirea Jucu – CSC Sânmartin
Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin – CS Oşorhei
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Gloria Bistriţa – CS Iernut
CSC Sânmartin – Arieşul Turda
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu
Industria Galda de Jos – FC Zalău

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FC Zalău – Sănătatea Cluj
Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin
CS Oşorhei – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Gloria Bistriţa
CS Iernut – CSC Sânmartin
Arieşul Turda – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Jucu – Industria Galda de Jos

Etapa a X-a – 01.11.2014

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa – CS Oşorhei
CSC Sânmartin – FCM Baia Mare
CSM Sighetu Marmatiei – CS Iernut
Industria Galda de Jos – Arieşul Turda
Unirea Jucu – FC Zalău

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FC Zalău – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – Unirea Dej
Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa
CS Oşorhei – CSC Sânmartin
FCM Baia Mare – CSM Sighetu Marmatiei
CS Iernut – Industria Galda de Jos
Arieşul Turda – Unirea Jucu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Unirea Dej – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Iernut
Arieşul Turda – FC Zalău

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FC Zalău – Unirea Dej
Avântul Reghin – Gloria Bistriţa
Sănătatea Cluj – CSC Sânmartin
Metalurgistul Cugir – CSM Sighetu Marmatiei
CS Oşorhei – Industria Galda de Jos
FCM Baia Mare – Unirea Jucu
CS Iernut – Arieşul Turda

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FC Zalău – CS Iernut
FCM Baia Mare – Arieşul Turda
CS Oşorhei – Unirea Jucu
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj – CSM Sighetu Marmatiei
Avântul Reghin – CSC Sânmartin
Unirea Dej – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Iernut – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Oşorhei
Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Unirea Dej
Gloria Bistriţa – FC Zalău

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Oşorhei – CS Iernut
Metalurgistul Cugir – Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Jucu
Avântul Reghin – Industria Galda de Jos
Unirea Dej – CSM Sighetu Marmatiei
Gloria Bistriţa – CSC Sânmartin

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

FCM Baia Mare – CS Oşorhei
CS Iernut – Metalurgistul Cugir
Arieşul Turda – Sănătatea Cluj
Unirea Jucu – Avântul Reghin
Industria Galda de Jos – Unirea Dej
CSM Sighetu Marmatiei – Gloria Bistriţa
CSC Sânmartin – FC Zalău

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FC Zalău – CS Oşorhei
Metalurgistul Cugir – FCM Baia Mare
Sănătatea Cluj – CS Iernut
Avântul Reghin – Arieşul Turda
Unirea Dej – Unirea Jucu
Gloria Bistriţa – Industria Galda de Jos
CSC Sânmartin – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
FCM Baia Mare – Sănătatea Cluj
CS Iernut – Avântul Reghin
Arieşul Turda – Unirea Dej
Unirea Jucu – Gloria Bistriţa
Industria Galda de Jos – CSC Sânmartin
CSM Sighetu Marmatiei – FC Zalău

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metalurgistul Cugir – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Oşorhei
Avântul Reghin – FCM Baia Mare
Unirea Dej – CS Iernut
Gloria Bistriţa – Arieşul Turda
CSC Sânmartin – Unirea Jucu
CSM Sighetu Marmatiei – Industria Galda de Jos

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj
CS Oşorhei – Avântul Reghin
FCM Baia Mare – Unirea Dej
CS Iernut – Gloria Bistriţa
Arieşul Turda – CSC Sânmartin
Unirea Jucu – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – Industria Galda de Jos

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Sănătatea Cluj – FC Zalău
Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
Unirea Dej – CS Oşorhei
Gloria Bistriţa – FCM Baia Mare
CSC Sânmartin – CS Iernut
CSM Sighetu Marmatiei – Arieşul Turda
Industria Galda de Jos – Unirea Jucu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir – Unirea Dej
CS Oşorhei – Gloria Bistriţa
FCM Baia Mare – CSC Sânmartin
CS Iernut – CSM Sighetu Marmatiei
Arieşul Turda – Industria Galda de Jos
FC Zalău – Unirea Jucu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Avântul Reghin – FC Zalău
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Gloria Bistriţa – Metalurgistul Cugir
CSC Sânmartin – CS Oşorhei
CSM Sighetu Marmatiei – FCM Baia Mare
Industria Galda de Jos – CS Iernut
Unirea Jucu – Arieşul Turda

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Avântul Reghin – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa
Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin
CS Oşorhei – CSM Sighetu Marmatiei
FCM Baia Mare – Industria Galda de Jos
CS Iernut – Unirea Jucu
FC Zalău – Arieşul Turda

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Unirea Dej – FC Zalău
Gloria Bistriţa – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CS Oşorhei
Unirea Jucu – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Iernut

{2013-2014} Liga 3 – Seria 5 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 5 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

National Sebis – FC Zalau 3-0

Ariesul Turda – Sanatatea Cluj 1-1

Unirea Dej – Soimii Pancota 1-3

CS Osorhei – FC Municipal Baia Mare 2-0

Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu 3-2

CS Ineu sta.

Clasament Liga 3 – Seria 5 dupa 21 de etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1Metalurgistul Cugir42
2Naţional Sebiş37
3Şoimii Pâncota36
4CS Ineu28
5CS Oşorhei28
6FC Municipal Baia Mare26
7FC Zalău26
8Sănătatea Cluj25
9Unirea Jucu18
10FC Arieşul 1907 Turda14
11Unirea Dej10
12FC Maramureş Universitar Baia Mare0

{2013-2014} Liga 3 – Seria 5 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 5 – Rezultatele inregistrate in runda trei a sezonului 2013-2014

Unirea Dej – Metalurgistul Cugir 1-2

CS Osorhei – Ariesul Turda 1-1

FCM Baia Mare – National sebis 1-1

Soimii Pancota – FC Zalau 2-1

Sanatatea Cluj – CS Ineu 1-1

Unirea Jucu – Maramures Universitar Baia Mare – nu se disputa

{2013-2014} Liga 3 – Seria 5 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 5 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Ariesul Turda – Unirea Jucu 2-2

FC Zalau – Sanatatea Cluj 3-0

Metalurgistul Cugir – CS Ineu 2-0

Unirea Dej – CS Osorhei 1-5

National Sebis – Soimii Pancota 1-0

FC Maramures – FCM Baia Mare 0-3 – nu s-a disputat, gazdele fiind la a doua neprezentare si vor fi din aceasta cauza exclusi din campionat.

{2013-2014} Liga 3 – Seria 5 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 5 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

CS Osorhei – Metalurgistul Cugir 2-1

CS Ineu – FC Zalau 1-1

Sanatatea CLuj – National Sebis 0-3

FCM Baia Mare – Ariesul Turda 3-0

Unirea Jucu – Unirea Dej 4-2

Soimii Pancota – FC Maramures nu s-a disputat, FC Maramures nu s-a prezentat