Tag: nova mama mia becicherecu mic

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 4 se afla echipele din zona Olteniei, Banatului, Hunedoarei si Aradului.

Echipe Seria 4 din Liga 3

CS Ineu, Stiinta Turceni, Minerul Motru, Minerul Mehedinti, Millenium Giarmata, ACSO Filiasi, UTA Batrana Doamna, National Sebis, Pandurii II Targu Jiu, ACSVM Craiova, FC Hunedoara, Nova Mama Mia Becicherecu Mic, Vulturii Lugoj.

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Ineu – Vulturii Lugoj
Ştiinţa Turceni – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu
FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni
ACSVM Craiova – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinţi
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Vulturii Lugoj – ACSO Filiaşi
Minerul Motru stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj
CS Ineu – FC Hunedoara
Minerul Motru – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Mehedinţi – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Hunedoara – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSVM Craiova – Ştiinţa Turceni
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru
Naţional Sebiş – UTA Bătrâna Doamnă
ACSO Filiaşi – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata
CS Ineu stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj
CS Ineu – ACSVM Craiova
Ştiinţa Turceni – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Motru – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă – ACSO Filiaşi
Minerul Mehedinţi – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

ACSVM Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Pandurii II Targu Jiu – CS Ineu
Naţional Sebiş – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi – Minerul Motru
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinţi
FC Hunedoara stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Hunedoara – ACSVM Craiova
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu
CS Ineu – Naţional Sebiş
Ştiinţa Turceni – ACSO Filiaşi
Minerul Motru – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara
Naţional Sebiş – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – CS Ineu
Millenium Giarmata – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi – Minerul Motru
UTA Bătrâna Doamnă – Vulturii Lugoj
ACSVM Craiova stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Vulturii Lugoj – ACSVM Craiova
FC Hunedoara – Naţional Sebiş
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CS Ineu – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni – Minerul Mehedinţi
Minerul Motru – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Pandurii II Targu Jiu – ACSVM Craiova
ACSO Filiaşi – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi – CS Ineu
UTA Bătrâna Doamnă – Ştiinţa Turceni
Minerul Motru – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Vulturii Lugoj – Pandurii II Targu Jiu
ACSVM Craiova – Naţional Sebiş
FC Hunedoara – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Mehedinţi
CS Ineu – UTA Bătrâna Doamnă
Ştiinţa Turceni – Minerul Motru
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Naţional Sebiş – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – CS Ineu
Ştiinţa Turceni – Vulturii Lugoj
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Vulturii Lugoj – Naţional Sebiş
Pandurii II Targu Jiu – ACSO Filiaşi
ACSVM Craiova – Millenium Giarmata
FC Hunedoara – UTA Bătrâna Doamnă
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Motru
CS Ineu – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Vulturii Lugoj – CS Ineu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Ştiinţa Turceni
FC Hunedoara – Minerul Motru
ACSVM Craiova – Minerul Mehedinţi
Pandurii II Targu Jiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Ineu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi – Vulturii Lugoj
Minerul Motru stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Vulturii Lugoj – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
FC Hunedoara – CS Ineu
ACSVM Craiova – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu – UTA Bătrâna Doamnă
Naţional Sebiş – Minerul Mehedinţi
ACSO Filiaşi – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara
Ştiinţa Turceni – ACSVM Craiova
Minerul Motru – Pandurii II Targu Jiu
UTA Bătrâna Doamnă – Naţional Sebiş
Minerul Mehedinţi – ACSO Filiaşi
Millenium Giarmata – Vulturii Lugoj
CS Ineu stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Vulturii Lugoj – FC Hunedoara
ACSVM Craiova – CS Ineu
Pandurii II Targu Jiu – Ştiinţa Turceni
Naţional Sebiş – Minerul Motru
ACSO Filiaşi – UTA Bătrâna Doamnă
Millenium Giarmata – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSVM Craiova
CS Ineu – Pandurii II Targu Jiu
Ştiinţa Turceni – Naţional Sebiş
Minerul Motru – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă – Millenium Giarmata
Minerul Mehedinţi – Vulturii Lugoj
FC Hunedoara stă.

Etapa a XX-a -18.04.2015

ACSVM Craiova – FC Hunedoara
Pandurii II Targu Jiu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – CS Ineu
ACSO Filiaşi – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata – Minerul Motru
Minerul Mehedinţi – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

FC Hunedoara – Pandurii II Targu Jiu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
CS Ineu – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni – Millenium Giarmata
Minerul Motru – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă
ACSVM Craiova stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

ACSVM Craiova – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – FC Hunedoara
ACSO Filiaşi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Millenium Giarmata – CS Ineu
Minerul Mehedinţi – Ştiinţa Turceni
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

ACSVM Craiova – Pandurii II Targu Jiu
FC Hunedoara – ACSO Filiaşi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
CS Ineu – Minerul Mehedinţi
Ştiinţa Turceni – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Motru
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
UTA Bătrâna Doamnă – CS Ineu
Minerul Motru – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Naţional Sebiş
ACSVM Craiova – ACSO Filiaşi
FC Hunedoara – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – UTA Bătrâna Doamnă
CS Ineu – Minerul Motru
Vulturii Lugoj – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Naţional Sebiş – Vulturii Lugoj
ACSO Filiaşi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – FC Hunedoara
Minerul Motru – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – CS Ineu
Minerul Mehedinţi stă.

Echipa clasata pe primul loc la finalul sezonului promoveaza dintre in Liga 2, in timp ce locurile 13 si 14 retrogradeaza direct. Locul 12 urmeaza sa vada daca va disputa un meci de baraj pentru mentinerea in Liga 3.

{2013-2014} Liga 3 – Seria 4 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 4 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

Vulturii Lugoj – Jiul Rovinari 2-1

FC Caransebes – FC Avrig 3-0 (oaspetii s-au retras)

FCM Resita 2012 – Nuovo Mama Mia Becicherecu Mic 0-5

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara 0-1

Muncitorul Resita – Millenium Giarmata 0-2

Stiinta Turceni sta.

Clasament Liga 3 – Seria 4 dupa 21 de etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1FC Caransebes46
2Nuova Mama Mia Becicherecu Mic43
3FC Hunedoara39
4Millenium Giarmata36
5Vulturii Lugoj29
6Pandurii II Targu Jiu28
7Stiinta Turceni19
8FCM Resita 201217
9Muncitorul Resita15
10Jiul Rovinari9
11Minerul Jilt Matasari0
12FC Avrig0

Puteti citi un review al etapei 21 din seria 4 pe Yes-Timisoara.ro

{2013-2014} Liga 3 – Seria 4 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 4 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2013-2014

FCM Resita – Muncitorul Resita 1-0

Pandurii II Targu Jiu – FC Caransebes 2-1

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj 1-0

FC Avrig – Stiinta Turceni 0-1

Mama Mia Becicherecu Mic – Jiul Rovinari 1-1

Millenium Giarmata – Minerul Jilt Matasari nu se disputa

{2013-2014} Liga 3 – Seria 4 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 4 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

FCM Resita – Pandurii II Targu Jiu 1-0

FC Caransebes – Millenium Giarmata 3-2

Vulturii Lugoj – Mama Mia Becicherecu Mic 0-0

Jiul Rovinari – FC Avrig 4-1

Muncitorul Resita – Stiinta Turceni 4-1

Minerul Matasari – FC Hunedoara nu se disputa, echipa din Matasari fiind la a doua etapa in care nu joaca si din aceasta cauza va fi probabil exclusa din campionat.

{2013-2014} Liga 3 – Seria 4 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 4 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Pandurii II Targu Jiu – Muncitorul Resita 1-1

Millenium Giarmata – FCM Resita 3-1

FC Hunedoara – FC Caransebes 0-1

FC Avrig – Vulturii Lugoj 1-3

Stiinta Turceni – Jiul Rovinari 1-1

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Matasari nu s-a disputat

{2012-2013} Rezultate baraj promovare Liga 3

Rezultatele inregistrate in cele 21 de meciuri de baraj pentru promovarea in Liga 3

Izbanda Hagilarea Mihail Kogalniceanu (Tulcea) – Conpet Ciresu (Braila) 5-6 (2-2, 3-4 dupa penaltiuri)

FC Pojorata (Suceava) – Viitorul Targu Frumos (Iasi) 2-1

Muresul Ludus (Mures) – Csikszereda Miercurea Ciuc (Harghita) 3-2

Cetatea Targu Neamt (Neamt) – Luceafarul Mihai Eminescu (Botosani) 2-1

FC Garceni (Vaslui) – Sporting Liesti (Galati) 3-5

Callatis Mangalia (Constanta) – Vointa Cocora (Ialomita) 9-1

Venus Independenta (Calarasi) – CS Corbeanca (Ilfov) 2-3

FC Bolintin Vale Malu Spart (Giurgiu) – Atletic Bradu (Arges) 0-6

FC Bals (Olt) – Sporting Rosiori de Vede (Teleorman) 1-0

FC Chitila (Bucuresti) – Gloria Cornesti (Dambovita) 0-1

FCM Campina (Prahova) – Vointa Lanuri (Buzau) 6-0

National Golesti (Vrancea) – AS Negri (Bacau) 1-2

FC Papauti (Covasna) – FC Rasnov (Brasov) 7-1

FCM Baia Mare (Maramures) – ACS Heniu Prundu Bargaului (Bistrita-Nasaud) 5-0

Somesul Caraseu (Satu Mare) – Unirea Jucu (Cluj) 0-1

CS Ineu (Arad) – Kinder Junior Oradea (Bihor) 1-0

Rapid Jibou (Salaj) – CSO Cugir (Alba) 0-4

CS Nova Mama Mia Becicherecu Mic (Timis) – Metalul Otelul Rosu (Caras-Severin) 3-0

Hidro Ramnicu Valcea (Valcea) – FC Avrig (Sibiu) 1-3

Stiinta Turceni (Gorj) – Universitatea Petrosani (Hunedoara) 2-0

Recolta Dancea (Mehedinti) – AS Podari (Dolj) 2-9

(echipele ingrosate cu albastru au obtinut promovarea in Liga 3)

{2012-2013} Rezultate etapa 32 Liga IV Timis

Liga IV Timis – Rezultate etapa 32, sezonul 2012/2013

Real Dragsina – Pobeda Dudestii Vechi 1-0

Ac Belint – Banatul Nerau 10 -3

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Dumbravita 5-0

CS Ghiroda – Avantul Bobda 6-1

Unirea Sannicolau Mare – Auto Timisoara 2-1

CFR Timisoara – FC Chisoda 2-3

AS Peciu Nou – Marcel Baban Jimbolia 1-1

Arsenal Flacara Faget – Spartak Gottlob 3-4

Timisul Sag – FC Deta 16-0

{2012-2013} Rezultate etapa 31 Liga IV Timis

Liga IV Timis – etapa 31, sezonul 2012/2013

FC Deta – Real Dragsina 0-1

Spartak Gottlob – Timisul Sag 1-2

Fc Marcel Baban Jimbolia – Arsenal Flacara Faget 1-1

FC Chisoda – AS Peciu Nou 5-4

Auto Timisoara – CFR Timisoara 2-1

Avantul Bobda – Unirea Sannicolau Mare 1-1

CS Dumbravita – CS Ghiroda 3-2

Banatul Nerau – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 0-4

Pobeda Dudestii Vechi – Ac Belint 1-1