Tag: olimpia satu mare

{2017-2018} Liga 2 Romania – Etapa 11

Liga 2 – Rezultatele inregistrate in cel de-al doilea esalon din Romania in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Chindia Targoviste – Sportul Snagov 1-0

Metaloglobus Bucuresti – FC Arges 1-1

Academica Clinceni – Dacia Unirea Braila 2-1

CS Balotesti – Luceafarul Oradea 2-2

CS Afumati – Foresta Suceava 2-2

Dunarea Calarasi – Stiinta Miroslava 6-0

Olimpia Satu Mare – ASU Poli Timisoara 0-2

FC Hermannstadt – Ripensia Timisoara 2-0

UTA Arad – Pandurii Targu Jiu 2-2

CS Mioveni – ASA Targu Mures 2-1

{2017-2018} Liga 2 – Etapa 10

Liga 2 – rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018 din esalonul secund romanesc.

ASA Targu Mures – Academica Clinceni 1-1

Sportul Snagov – UTA Arad 0-0

Pandurii Targu Jiu – Olimpia Satu Mare 0-1

Stiinta Miroslava – CS Afumati 0-0

Foresta Suceava – CS Balotesti 2-1

Luceafarul Oradea – Hermannstadt 0-0

Ripensia Timisoara – CS Mioveni 0-1

Dacia Unirea Braila – Metaloglobus Bucuresti 2-1

FC Arges – Chindia Targoviste 0-0

ASU Poli Timisoara – Dunarea Calarasi 0-1

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 10

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Academica Arges Pitesti – SC Bacau 2-1

Gloria Buzau – Unirea Slobozia 1-0

Farul Constanta – CS Balotesti 2-0

FCM Dorohoi – Sageata Navodari 0-2

CF Braila – ACS Berceni 3-0

FC Voluntari – Rapid CFR Suceava 2-2

Seria 2

FC Olt Slatina – Olimpia Satu Mare 2-1

Unirea Tarlungeni – FC Bihor Oradea 1-0

FC Caransebes – Metalul Resita 1-3

Fortuna Poiana Campina – CS Mioveni 3-1

Soimii Pancota – ACS Poli Timisoara 0-1

{2014-2015} Liga 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

ACS Berceni – SC Bacau 0-0

Rapid CFR Suceava – Academica Arges Pitesti 1-1

Unirea Slobozia – FC Voluntari 1-2

CS Balotesti – Gloria Buzau 3-0

Sageata Navodari – Farul Constanta 2-0

CF Braila – FCM Dorohoi 6-3

Seria 2

ACS Poli Timisoara – Olimpia Satu Mare 3-0

FC Bihor Oradea – FC Olt Slatina 0-0

Metalul Resita – Unirea Tarlungeni 2-1

CSM Ramnicu Valcea – FC Caransebes 4-1

Soimii Pancota – Fortuna Poiana Campina 2-2

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 8

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

SC Bacau – Rapid CFR Suceava 1-1

Academica Arges Pitesti – Unirea Slobozia 3-1

FC Voluntari – CS Balotesti 3-0

Gloria Buzau – Sageata Navodari 0-0

Farul Constanta – CF Braila 0-0

FCM Dorohoi – ACS Berceni 2-0

Seria 2

Olimpia Satu Mare – FC Bihor Oradea 2-1

FC Olt Slatina – Metalul Resita 4-0

Unirea Tarlungeni – CSM Ramnicu Valcea 0-0

FC Caransebes – CS Mioveni 0-1

Fortuna Poiana Campina – ACS Poli Timisoara 0-3

{2014-2015} Liga 2 – Rezultate Etapa 8

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

SC Bacau – Rapid CFR Suceava 1-1

Academica Arges Pitesti – Unirea Slobozia 3-1

FC Voluntari – CS Balotesti 3-0

Gloria Buzau – Sageata Navodari 0-0

Farul Constanta – CF Braila 0-0

FCM Dorohoi – ACS Berceni 2-0

Seria 2

Olimpia Satu Mare – FC Bihor Oradea 2-1

FC Olt Slatina – Metalul Resita 4-0

Unirea Tarlungeni – CSM Ramnicu Valcea 0-0

FC Caransebes – CS Mioveni 0-1

Fortuna Poiana Campina – ACS Poli Timisoara 0-3

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 7

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

ACS Berceni – Rapid CFR Suceava 3-2

Unirea Slobozia – SC Bacau 1-0

CS Balotesti – Academica Arges Pitesti 2-3

Sageata Navodari – FC Voluntari 0-2

CF Braila – Gloria Buzau 0-2

FCM Dorohoi – Farul Constanta 3-2

Seria 2

ACS Poli Timisoara – FC Bihor Oradea 3-0

Metalul Resita – Olimpia Satu Mare 1-0

CSM Ramnicu Valcea – FC Olt Slatina 0-0

CS Mioveni – Unirea Tarlungeni 0-1

Soimii Pancota – FC Caransebes 5-1

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 6

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Rapid CFR Suceava – Unirea Slobozia 1-1

SC Bacau – CS Balotesti 1-1

Academica Arges Pitesti – Sageata Navodari 3-0

FC Voluntari – CF Braila 4-0

Gloria Buzau – FCM Dorohoi 4-0

Farul Constanta – ACS Berceni 0-0

Seria 2

Unirea Tarlungeni – Soimii Pancota 2-1

FC Bihor Oradea – Metalul resita 1-1

Olimpia Satu Mare – CSM Ramnicu Valcea 0-0

FC Caransebes – Fortuna Poiana Campina 0-0

FC Olt Slatina – CS Mioveni 0-2

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 5

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015 in cele doua serii ale ligii secunde din Romania

[Liga 2 – Seria 1]

CS Balotesti – Rapid CFR Suceava 1-2

CF Braila – Academica Arges Pitesti 2-0

FCM Dorohoi – FC Voluntari 1-4

Farul Constanta – Gloria Buzau 4-0

Unirea Slobozia – ACS Berceni 3-3

Sageata Navodari – SC Bacau 2-1

[Liga 2 – Seria 2]

Metalul Resita – ACS Poli Timisoara 2-0

Soimii Pancota – FC Olt Slatina 0-0

Fortuna Poiana Campina – Unirea Tarlungeni 2-1

CS Mioveni – Olimpia Satu Mare 1-0

CSM Ramnicu Valcea – FC Bihor Oradea 0-0

{2014-2015} Liga 2 Romania – Rezultate Etapa 4

Liga 2 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 in cele doua serii ale ligii secunde din Romania

[Liga 2 – Seria 1]

CSM Unirea Slobozia – CS Balotesti 4-0

Rapid CFR Suceava – Sageata Navodari 2-2

SC Bacau – CF Braila 1-1

Academica Arges Pitesti – FCM Dorohoi 2-0

FC Voluntari – Farul Constanta 5-1

ACS Berceni – Gloria Buzau 4-2

[Liga 2 – Seria 2]

ACS Poli Timisoara – FC Caransebes 2-1

Metalul Resita – CSM Ramnicu Valcea 2-0

FC Bihor Oradea – CS Mioveni 0-1

Olimpia Satu Mare – Soimii Pancota 3-1

FC Olt Slatina – Fortuna Poiana Campina 1-1