Tag: Performanta Ighiu

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 14

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia Aiud – Energia Sasciori 4-1

ACS Surianu Sebes – Euro Spring 2-0

Cuprirom Abrud – CIL Blaj 5-1

Muresul Vintu de Jos – Performanta Ighiu 0-3

Rapid CFR Teius – CS Ocna Mures 9-1

Inter Ciugud – FC Micesti 3-0

CSO Cugir – Viitorul Santimbru 2-3

ASC Pianu 2013 – Dalia Sport Daia Romana 5-3

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 13

Liga 4 Alba РRezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CS Ocna Mures – Cuprirom Abrud 1-0

Viitorul Santimbru – Olimpia Aiud 2-1

FC Micesti – CSO Cugir 5-0

CIL Blaj – Inter Ciugud 1-1

Euro Spring – Muresul Vintu de Jos 3-0

Energia Sasciori – ACS Surianu Sebes 0-5

ASC Pianu 2013 – Rapid CFR Teius 2-3

Dalia Sport Daia Romana – Performanta Ighiu 0-4

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Alba РRezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia Aiud – FC Micesti 0-2

Muresul Vintu de Jos – Energia Sasciori 4-0

ACS Surianu Sebes – Viitorul Santimbru 1-0

Cuprirom Abrud – ASC Pianu 2013 2-2

Inter Ciugud – CS Ocna Mures 1-2

Performanta Ighiu – Euro Spring 2-2

CSO Cugir – CIL Blaj 0-4

Rapid CFR Teius – Dalia Sport Daia Romana 3-2

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CS Ocna Mures – CSO Cugir 6-0

Viitorul Santimbru – Muresul Vintu de Jos 1-2

FC Micesti – ACS Surianu Sebes 1-1

Rapid CFR Teius – Cuprirom Abrud 0-2

CIL Blaj – Olimpia Aiud 2-5

Energia Sasciori – Performanta Ighiu 1-4

ASC Pianu 2013 – Inter Ciugud 0-2

Dalia Sport Daia Romana – Euro Spring 1-1

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia Aiud – CS Ocna Mures 2-2

Muresul Vintu de Jos – FC Micesti 2-1

ACS Surianu Sebes – CIL Blaj 2-0

Cuprirom Abrud – Dalia Sport Daia Romana 6-2

Performanta Ighiu – Viitorul Santimbru 0-1

Inter Ciugud – Rapid CFR Teius 6-2

Euro Spring – Energia Sasciori 4-1

CSO Cugir – ASC Pianu 2013 1-3

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Cuprirom Abrud – Inter Ciugud 1-3

CS Ocna Mures – ACS Surianu Sebes 1-4

FC Micesti – Performanta Ighiu 0-7

CIL Blaj – Muresul Vintu de Jos 1-2

Rapid CFR Teius – CSO Cugir 5-1

Dalia Sport Daia Romana – Energia Sasciori 1-0

Viitorul Santimbru – Euro Spring 0-2

ASC Pianu 2013 – Olimpia Aiud 0-3

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 8

liga-4-alba

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia Aiud – Rapid CFR Teius 7-2

Muresul Vintu de Jos – CS Ocna Mures 3-0

ACS Surianu Sebes – ASC Pianu 2013 5-0

Dalia Sport Daia Romana – Inter Ciugud 1-2

Performanta Ighiu – CIL Blaj 9-1

CSO Cugir – Cuprirom Abrud 2-4

Euro Spring – FC Micesti 2-2

Energia Sasciori – Viitorul Santimbru 2-1

{2014-2015} Liga 4 Alba – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

FC Micesti – Energia Sasciori 3-0

Cuprirom Abrud – Olimpia Aiud 1-1

CS Ocna Mures – Performanta Ighiu 1-4

Rapid CFR Teius – ACS Surianu Sebes 2-3

CIL Blaj – Euro Spring 1-1

Inter Ciugud – CSO Cugir 5-2

Viitorul Santimbru – Dalia Sport Daia Romana 8-0

ASC Pianu 2013 – Muresul Vintu de Jos 1-6