Tag: progresul ciacova

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 9

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga a fotbalului judetean din Timis.

AS Seceani – Avantul Periam 1-1
Progresul Ciacova – Unirea Tomnatic 1-2
ASO Deta – CSO Faget 0-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 0-2
FC Bazosu Vechi – Progresul Gataia 1-1
Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravita 0-3
CSM Lugoj II – Vointa Biled 1-3
Vointa Masloc – ACS Murani 1-0
AS Peciu Nou – Cocosul Ortisoara 1-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 8

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa a opta a sezonului 2017-2018

Avantul Periam – AS Peciu Nou 0-1
Cocosul Ortisoara – Vointa Masloc 1-1
ACS Murani – CSM Lugoj II 1-4
Vointa Biled – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Dumbravita – FC Bazosu Vechi 8-1
Progresul Gataia – Pobeda Dudestii Vechi 1-1
Timisul Sag – ASO Deta 1-4
CSO Faget – Progresul Ciacova 1-0
Unirea Tomnatic – AS Seceani 3-4

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 7

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017

Unirea Tomnatic – Avantul Periam 1-2
AS Seceani – CSO Faget 1-0
Progresul Ciacova – Timisul Sag 0-4
ASO Deta – Progresul Gataia 1-1
Pobeda Dudestii Vechi – ACS Dumbravita 0-0
FC Bazosu Vechi – Vointa Biled 3-3
Unirea Sannicolau Mare – ACS Murani 9-0
CSM Lugoj II – Cocosul Ortisoara 2-7
Vointa Masloc – AS Peciu Nou 2-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017

Avantul Periam – Vointa Masloc 0-2
AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 2-4
Cocosul Ortisoara – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Murani – FC Bazosu Vechi 2-3
Vointa Biled – Pobeda Dudestii Vechi 0-0
ACS Dumbravita – ASO Deta 5-1
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 2-3
Timisul Sag – AS Seceani 5-1
CSO Faget – Unirea Tomnatic 4-2

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 5

Rezultatele inregistrate in Liga 4 Timis – sezonul 2017-2018 – Etapa 5

CSO Faget – Avantul Periam 1-2

Unirea Tomnatic – Timisul Sag 1-2

AS Seceani – Progresul Gataia 1-0

Progresul Ciacova – ACS Dumbravita 1-1

ASO Deta – Vointa Bilede 1-2

Pobeda Dudestii Vechi – ACS Murani 5-3

FC Bazosu Vechi – Cocosul Ortisoara 1-2

Unirea Sannicolau Mare – AS Peciu Nou 5-0

CSM Lugoj II – Vointa Masloc 0-0

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 26

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisisasea etapa a sezonului 2016-2017

Timisul Sag – CSM Lugoj II 2-4
Unirea Sannicolau Mare – Vointa Biled 1-2
AS Peciu Nou – AS Seceani 2-1
Unirea Banloc – ACS Dumbravita 1-5
Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 3-5
ACS Ghiroda – Cocosul Ortisoara 2-0
ACF Baban Marcel – Avantul Periam 0-3
ACS Murani – Vointa Masloc 3-4
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 3-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazecisipatru din Liga 4 Timis, sezonul 2016-2017

AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 3-0
ACF Marcel Baban – Vointa Biled 0-3
ACS Ghiroda – AS Seceani 3-0
Arsenal Flacara Faget – Unirea Banloc 4-0
Timisul Sag – ACS Dumbravita 1-3
Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 0-1
Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 5-0
Progresul Gataia – Avantul Periam 1-1
ACS Murani – Progresul Ciacova 4-3

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisitreia etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Dumbravita – Unirea Sannicolau Mare 3-0
Unirea Banloc – Timisul Sag 0-1
Arsenal Flacara Faget – ACS Murani 1-2
Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou
Vointa Biled – ACS Ghiroda 1-2
CSM Lugoj II – ACF Baban Marcel 3-0
AS Seceani – Progresul Gataia 1-0
Avantul Periam – Vointa Masloc 0-0
Cocosul Ortisoara – Progresul Ciacova 2-0

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 22

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisidoua etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – CSM Lugoj II 7-3
Progresul Gataia – Vointa Biled 3-7
Vointa Masloc – AS Seceani 1-4
Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 7-2
Unirea Sannicolau Mare – Unirea Banloc 5-3
AS Peciu Nou – ACS Dumbravita 1-1
ACF Baban Marcel – Pobeda Dudestii Vechi 0-3
ACS Murani – Cocosul Ortisoara 3-0
Progresul Ciacova – Avantul Periam 0-4