Tag: Sanatatea Darabani

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CS Rachiti – Prosport Vf. Campului 1-1

Luceafarul Mihai Eminescu – AS 2000 Bucecea 13-1

Inter Dorohoi – TransDor Tudora 4-3

Flacara Flamanzi – Rapid Ungureni 4-2

Sportivul Trusesti – Sanatatea Darabani 0-3

Soimii Baluseni – Bucovina Rogojesti – amanat

Viitorul Dersca si Avantul Albesti stau.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Botosani РRezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

TransDor Tudora – Flacara Flamanzi 5-0

AS Bucecea – Inter Dorohoi 1-5

CS Rachiti – Luceafarul Mihai Eminescu 2-1

Prosport Vf. Campului – Sanatatea Darabani 3-1

Rapid Ungureni – Soimii Baluseni 5-2

Bucovina Rogojesti – Viitorul Dersca 11-0

Avantul Albesti si Sportivul Trusesti stau.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Botosani РRezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Soimii Baluseni – TransDor Tudora 1-5

Flacara Flamanzi – AS Bucecea 10-0

Inter Dorohoi – CS Rachiti 3-2

Luceafarul Mihai Eminescu – Prosport Vf. Campului 1-0

Viitorul Dersca – Rapid Ungureni 1-7

Avantul Albesti – Bucovina Rogojesti 3-1

Sportivul Trusesti sta.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Bucecea – Soimii Baluseni 0-1

CS Rachiti – Flacara Flamanzi 1-1

Luceafarul Mihai Eminescu – Inter Dorohoi 3-0

Bucovina Rogojesti – Sportivul Trusesti 6-2

Rapid Ungureni – Avantul Albesti 1-0

Prosport Vf. Campului, Transdor Tudora si Sanatatea Darabani stau.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Avantul Albesti – Transdor Tudora 2-1

Viitorul Dersca – AS 2000 Bucecea 4-7

Soimii Baluseni – CS Rachiti 1-4

Flacara Flamanzi – Luceafarul Mihai Eminescu 2-1

Inter Dorohoi – Prosport Vf. Campului 5-1

Sportivul Trusesti – Rapid Ungureni 1-3

Sanatatea Darabani – Bucovina Rogojesti 3-0

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

TransDor Tudora – Sportivul Trusesti 7-1

AS 2000 Bucecea – Avantul Albesti 0-1

CS Rachiti – Viitorul Dersca 7-1

Luceafarul Mihai Eminescu – Soimii Baluseni 7-0

Inter Dorohoi – Flacara Flamanzi 4-2

Rapid Ungureni – Sanatatea Darabani 0-2

Dante Botosani si Prosport Vf. Campului stau.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Sanatatea Darabani – TransDor Tudora 0-3

Sportivul Trusesti – AS 2000 Bucecea 7-0

Viitorul Dersca – Luceafarul Mihai Eminescu 1-11

Soimii Balkuseni – Inter Dorohoi 0-4

Flacara Flamanzi – Prosport Vf. Campului 0-2

Dante Botosani – Rapid Ungureni – amanat

Bucovina Rogojesti sta.

{2014-2015} Liga 4 Botosani – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Botosani – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Bucovina Rogojesti – Rapid Ungureni 5-1

Sanatatea Darabani – CS Rachiti 3-0

Sportivul Trusesti – Luceafarul Mihai Eminescu 0-2

Avantul Albesti – Inter Dorohoi 0-0

Viitorul Dersca – Flacara Flamanzi 2-5

Soimii Balauseni – Prosport Vf. Campului 0-0

Transdor Tudora si Dante Botosani stau.