Tag: sparta medias

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Interstar Sibiu – Progresul Terezian 2-1

Sparta Medias – Viitorul Sibiu 9-0

Paltinis Rasinari – Unirea Miercurea Sibiului 4-5

LSS Vointa Sibiu – FC Talmaciu 5-1

Continental Sibiu – Universitatea Sibiu 3-1

Unirea Ocna Sibiului – Magura Cisnadie 2-8

CS Agnita – Inter Racovita – amanat

Due FEFE Seica Mare – ASA Sibiu – amanat

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Universitatea Sibiu – Interstar Sibiu 0-8

Progresul Terezian – CS Agnita 3-3

Inter Racovita – Due Fefe Seica Mare 6-1

ASA Sibiu – Sparta Medias 2-2

Viitorul Sibiu – Unirea Ocna Sibiului 5-1

FC Talmaciu – Continental Sibiu 2-0

Unirea Miercurea Sibiului – LSS Vointa Sibiu 3-2

Magura Cisnadie – Paltinis Rasinari 5-1

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Interstar Sibiu – FC Talmaciu 2-0

CS Agnita – Universitatea Sibiu 4-0

Due Fefe Seica Mare – Progresul Terezian 5-2

Sparta Medias – Inter Racovita 6-2

Viitorul Sibiu – ASA Sibiu 1-3

LSS Vointa Sibiu – Magura Cisnadie 2-5

Continental Sibiu – Unirea Miercurea Sibiului 1-6

Unirea Ocna Sibiului – Paltinis Rasinari 1-3

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Miercurea Sibiului – Interstar Sibiu 0-0

FC Talmaciu – CS Agnita 3-0

Universitatea Sibiu – Due Fefe Seica Mare 1-1

Progresul Terezian – Sparta Medias 1-6

Inter Racovita – Viitorul Sibiu 2-1

ASA Sibiu – Unirea Ocna Sibiului 4-0

Magura Cisnadie – Continental Sibiu 3-0

Paltinis Rasinari – LSS Vointa Sibiu 1-5

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Ocna Sibiului – LSS Vointa Sibiu 0-2

Continental Sibiu – Paltinis Rasinari 3-7

Interstar Sibiu – Magura Cisnadie 1-2

CS Agnita – Unirea Miercurea Sibiului 4-1

Due FEFE Seica Mare – FC Talmaciu 0-1

Sparta Medias – Universitatea Sibiu 5-1

Viitorul Sibiu – Progresul Terezian 4-1

ASA Sibiu – Inter Racovita 1-3

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

LSS Vointa Sibiu – Continental Sibiu 1-2

Paltinis Rasinari – Interstar Sibiu 1-3

Magura Cisnadie – CS Agnita 10-0

Unirea Miercurea Sibiului – Due FEFE Seica Mare 1-4

FC Talmaciu – Sparta Medias 2-1

Universitatea Sibiu – Viitorul Sibiu 0-1

Progresul Terezian – ASA Sibiu 2-1

Inter Racovita – Unirea Ocna Sibiului 3-3

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Ocna Sibiului – Continental Sibiu 1-1

Inter Star Sibiu – LSS Vointa Sibiu 2-1

CS Agnita – Paltinis Rasinari 5-0

Due FEFE Seica Mare – Magura Cisnadie 2-5

Sparta Medias – Unirea Miercurea Sibiului 2-2

Viitorul Sibiu – FC Talmaciu 2-1

ASA Sibiu – Universitatea Sibiu 1-3

Inter Racovita – Progresul Terezian 1-1

{2014-2015} Liga 4 Sibiu – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Sibiu – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a doua etape a sezonului 2014-2015

Continental Sibiu – Interstar Sibiu 0-4

LSS Vointa Sibiu – CS Agnita 4-1

Paltinis Rasinari – Due FEFE Seica Mare 5-2

Magura Cisnadie – Sparta Medias 4-0

Unirea Miercurea Sibiului – Viitorul Sibiu 2-1

FC Talmaciu – ASA Sibiu 4-0

Universitatea Sibiu – Inter Racovita 0-3

Unirea Ocna Sibiului – Progresul Terezian 2-3