Tag: sporting pitesti

{2017-2018} Liga 4 Arges – Etapa 10

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistratea in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Victoria Buzoesti – Atletic Bradu II 2-1

Gloria Berevoiesti – AS Colibasi 0-0

AS Micesti – Unirea Bascov 1-7

AS Poiana Lacului – Olimpia Suseni 10-2

Basarabi Curtea de Arges – Inter Campulung

Real Bradu – CS Albota 2012 2-5

CS Mioveni III – Viitorul Stefanesti 4-3

DLR Pitesti – Sporting Pitesti 1-4

{2016-2017} Liga 4 Arges – Etapa 26

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 26 a sezonului 2016-2017

Vulturii Priboieni – Atletic Bradu II 3-2
CS Albota 2012 – AS Poiana Lacului 1-1
DLR Pitesti – Victoria Buzoesti 0-3
Basarabi Curtea de Arges – ACS Steaua Rosie Slobozia 2-2
AS Micesti – Young Boys Slobozia 3-0 (la masa verde)
Gloria Berevoiesti – CS Rucar 6-1
Unirea Bascov – Viitorul Stefanesti 4-2

#Nume echipaMVEIGPA
1A.C.S. UNIREA BASCOV262510128-1976p+37
2A.S. VIITORUL STEFANESTI 200726181772-3855p+16
3C.S. ATLETIC BRADU II26171876-5552p+13
4A.S. VICTORIA BUZOESTI26153869-3848p+9
5A.S. VULTURII PRIBOIENI26146680-6748p+9
6C.S. SPORTING PITESTI26145777-3447p+8
7A.S. POIANA LACULUI26143975-5545p+6
8C.S. ALBOTA 201226143988-6945p+6
9A.C.S. GLORIA BEREVOESTI261231162-5739p0
10A.C.S. STEAUA ROSIE SLOBOZIA261141173-5637p-2
11A.C.S. BASARABI CURTEA DE ARGES261011570-6331p-8
12C.S. DLR PITESTI26731663-9124p-15
13A.S. YOUNG BOYS SLOBOZIA26621830-6520p-19
14C.S. RUCAR26521951-11117p-22
15A.S. OLIMPIA SUSENI26402232-13512p-27
16A.S. MICESTI 200226222235-1288p-31

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 22

ajf-arges

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si doi a sezonului 2013-2014

Viitorul Stefanesti – AS Valea Ursului 0-0

Sporting Pitesti – AS Mirosi 2-2

CS Domnesti – DLR Pitesti 2-1

Atletic Bradu II – CS Rucar 5-2

Dinamic Curtea de Arges – Unirea Costesti 3-0

Olimpia Suseni – Victoria Buzoiesti 1-3

Viitorul Ciresu – CS Mioveni II 0-1

AS Bascov – Rapid Pitesti 3-0

Dinicu Golescu Campulung sta.

Clasament Liga 4 Arges dupa 22 de etape din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Dinamic Curtea de Arges21163273-2751p
2Dinicu Golescu Campulung20154160-1549p
3AS Valea Ursului21145258-1947p
4CS Mioveni II20133455-1942p
5AS Bascov21126354-3042p
6Viitorul Stefanesti20125346-1541p
7Victoria Buzoiesti21117349-2940p
8AS Mirosi2193951-5530p
9Atletic Bradu II21811275-6225p
10Sporting Pitesti2066846-4324p
11DLR Pitesti21551123-4320p
12Olimpia Suseni21541237-5619p
13CS Rucar21611429-7119p
14Viitorul Ciresu21531338-7618p
15CS Domnesti21421526-6414p
16Rapid Pitesti19141421-597p
17Unirea Costesti20121715-735p

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 21

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

CS Mioveni II – AS Bascov 3-0

Victoria Buzoiesti – Viitorul Ciresu 3-0

Unirea Costesti – Olimpia Suseni 0-3

CS Rucar – Dinamic Curtea de Arges 0-3

DLR Pitesti – Atletic Bradu II 0-2

AS Mirosi – CS Domnesti 6-1

AS Valea Ursului – Sporting Pitesti 2-0

Dinicu Golescu Campulung – Viitorul Stefanesti 3-0

Rapid Pitesti sta.

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 20

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci a sezonului 2013-2014

Sporting Pitesti – Dinicu Golescu Campulung 1-4

CS Domnesti – AS Valea Ursului 0-6

Atletic Bradu II – AS Mirosi 5-2

Dinamic Curtea de Arges – DLR Pitesti 4-1

Olimpia Suseni – CS Rucar 4-0

Viitorul Ciresu – Unirea Costesti 3-0

AS Bascov – Victoria Buzoiesti 0-0

Rapid Pitesti – CS Mioveni II 0-3

Viitorul Stefanesti sta.

 

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 19

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Viitorul Stefanesti – Sporting Pitesti 2-1

Dinicu Golescu Campulung – CS Domnesti 6-0

AS Valea Ursului – Atletic Bradu II 5-3

AS Mirosi – Dinamic Curtea de Arges 0-6

DLR Pitesti – Olimpia Suseni 0-0

CS Rucar – Viitorul Ciresu 2-2

Unirea Costesti – AS Bascov 0-3

Victoria Buzoiesti – Rapid Pitesti 3-0

CS Mioveni II sta.

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 18

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Domnesti – Viitorul Stefanesti 0-3

Atletic Bradu II – Dinicu Golescu Campulung 0-5

Dinamic Curtea de Arges – AS Valea Ursului 1-0

Olimpia Suseni – AS Mirosi 2-2

Viitorul Ciresu – DLR Pitesti 1-1

AS Bascov – CS Rucar 5-0

CS Mioveni II – Victoria Buzoiesti 5-0

Rapid Pitesti – Unirea Costesti – amanat

Sporting Pitesti sta.

Clasament Liga 4 Arges dupa 18 etape disputate din sezonul 2013-2014

#Nume echipaMVEIGP
1Dinicu Golescu Campulung17124147-1440p
2Dinamic Curtea de Arges17123257-2639p
3Viitorul Stefanesti17114244-1137p
4AS Valea Ursului17114245-1637p
5AS Bascov17105248-2735p
6CS Mioveni II17103448-1933p
7Victoria Buzoiesti1786340-2830p
8AS Mirosi1782741-4126p
9Sporting Pitesti1665542-3323p
10DLR Pitesti1754821-3519p
11CS Rucar17601125-5718p
12Atletic Bradu II17511160-5316p
13Viitorul Ciresu17421133-7014p
14Olimpia Suseni17331129-5312p
15CS Domnesti17321223-4511p
16Rapid Pitesti16141121-507p
17Unirea Costesti16121315-615p

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 17

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni II – Unirea Costesti 5-1

Rapid Pitesti – CS Rucar 0-3

AS Bascov – DLR Pitesti 0-0

Viitorul Ciresu – AS Mirosi 2-3

Olimpia Suseni – AS Valea Ursului 1-5

Dinamic Curtea de Arges – Dinicu Golescu Campulung 1-4

Atletic Bradu II – Viitorul Stefanesti 2-2

CS Domnesti – Sporting Pitesti 2-3

Victoria Buzoiesti sta.

{2013-2014} Liga 4 Arges – Rezultate etapa 16

Liga 4 Arges – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Sporting Pitesti – Atletic Bradu II 4-3

Viitorul Stefanesti – Dinamic Curtea de Arges 0-1

Dinicu Golescu Campulung – Olimpia Suseni 5-2

AS Valea Ursului – Viitorul Ciresu 6-0

AS Mirosi – AS Bascov 0-2

DLR Pitesti – Rapid Pitesti 3-0

CS Rucar – CS Mioveni II 1-4

Unirea Costesti – Victoria Buzoiesti 1-2

CS Domnesti sta.