Tag: Unirea Bucsani

{2017-2018} Liga 4 Dambovita – Etapa 17

Liga 4 Dambovita – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2017-2018

FC Brezoaele – Olimpicii Ulmi 2-0

Bradul Moroeni – Flacara Zavoiu 4-1

Unirea Ungureni – Unirea Colibasi 2-0

Petrolul Targoviste – Luceafarul Dragomiresti 2-3

AS Coada Izvorului – Vointa Piersinari 1-2

Recolta Gura Sutii – Roberto Ziduri 2-1

Spic de Grau Ghimpati – CSM Fieni 0-3

Gloria Cornesti – Viitorul I.L. Caragiale 10-0

Progresul Matasaru – Unirea Bucsani 3-1

Clasament Liga 4 Dambovita la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A.S. Recolta Gura Sutii17151150-2046p+22
2A.S.Gloria 2015 Cornesti17142198-1744p+17
3A.S. Unirea Ungureni17131348-2440p+13
4A.S. Roberto Ziduri17113348-3136p+12
5A.S. Olimpicii Ulmi17112453-2635p+8
6A.S. Vointa Piersinari1782746-3526p+2
7A.S. Unirea Bucsani1781868-4425p+1
8C.S.M Fieni1774643-4025p+1
9FC Brezoaele1781838-4025p-2
10A.S. Unirea Colibasi1772837-3423p-4
11A.C.S. Progresul Matasaru17701029-6121p-6
12A.S. Luceafarul Dragomiresti1762945-5820p-4
13A.C.S. Coada Izvorului1762935-5220p-7
14C.S. Bradul Moroeni1753932-4618p-9
15C.S. Petrolul Targoviste17521031-4717p-7
16A.S. Spic de Grau Ghimpati17301421-539p-18
17A.S. Viitorul I.L. Caragiale17211416-607p-17
18A.S. Flacara Zavoiu17211427-777p-17

{2013-2014} Liga 5 Dambovita Sud – Rezultate etapa 3

Liga 5 Dambovita – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2013-2014

Viitorul Gheboaia – Sageata Catunu 2-2

Simang Bilciuresti – Vointa Salcioara 3-1

Unirea Romanesti – Publirex Ciocanesti 3-1

Sageata Branistea – Spic de Grau Ghimpati 8-2

CS Racari – Urban Titu II 2-2

Libertatea Urziceanca – Unirea Bucsani 4-1

Olimpia Marcesti – Flacara Ghinesti 3-1

Sageata Taxi Catunu – Rapid Ibrianu 1-0

{2013-2014} Liga 5 Dambovita Sud – Rezultate etapa 2

Liga 5 Dambovita – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Vointa Salcioara – Viitorul Gheboaia 1-1

Publirex Ciocanesti – Simang Bilciuresti 3-1

Spic de Grau Ghimpati – Unirea Romanesti 2-5

Urban Titu II – Sageata Branistea 5-1

Unirea Bucsani – CS Racari 5-0

Flacara Ghinesti – Libertatea Urziceanca 0-3

Rapid Ibrianu – Olimpia Marcesti 5-2

Sageata Catunu – Sageata Taxi Catunu 2-1

{2013-2014} Liga 5 Dambovita Sud – Rezultate etapa 1

Liga 5 Dambovita – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Vointa Salcioara – Sageata Catunu 5-0

Viitorul Gheboaia – Publirex Ciocanesti 1-0

Simang Bilciuresti – Spic de Grau Ghimpati 2-1

Unirea Romanesti – Urban Titu II 1-0

Sageata Branistea – Unirea Bucsani 1-1

CS Racari – Flacara Ghinesti 0-3 (la masa verde)

Libertatea Urziceanca – Rapid Ibrianu 7-1

Olimpia Marcesti – Sageata Taxi Catunu 4-2