Tag: Unirea Tasnad

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Satu Mare – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Luceafarul Decebal – Sportul Botiz 7-1

Turul Micula – Vointa Doba 2-7

Viitorul Vetis – Schwaben Kalmandi Camin 1-2

Unirea Tasnad – Stiinta Beltiug 2-3

Talna Orasu Nou – Somesul Oar – amanat

Cetate Ardud – Olimpia II satu Mare – amanat

Recotla Dorolt sta.

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Somesul Oar – Luceafarul Decebal 1-1

Talna Orasu Nou – Olimpia II Satu Mare 0-3

Vointa Doba – Cetate Ardud 5-3

Schwaben Kalmandi Camin – Turul Micula 2-1

Stiinta Beltiug – Viitorul Vetis 2-1

Recolta Dorolt – Unirea Tasnad 8-0

Sportul Botiz sta.

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Sportul Botiz – Somesul Oar 0-6

Luceafarul Decebal – Olimpia II Satu Mare 1-0

Talna Orasu Nou – Vointa Doba 6-2

Cetate Ardud – Schwaben Kalmandi Camin 1-2

Turul Micula – Stiinta Beltiug 0-1

Viitorul Vetis – Recolta Dorolt 3-0

Unirea Tasnad sta.

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia II Satu Mare – Sportul Botiz 3-1

Vointa Doba – Luceafarul Decebal 1-4

Schwaben Kalmandi Camin – Talna Orasu Nou 1-6

Stiinta Beltiug – Cetate Ardud 2-2

Recolta Dorolt – Turul Micula 1-0

Unirea Tasnad – Viitorul Vetis 0-1

Somesul Oar sta.

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Somesul Oar – Olimpia II Satu Mare 1-1

Sportul Botiz – Vointa Doba 1-2

Schwaben Kalmandi Camin – Luceafarul Decebal 0-1

Talna Orasu Nou – Stiinta Beltiug 4-1

Recolta Dorolt – Cetate Ardud 6-0

Turul Micula – Unirea Tasnad 3-2

Gloria Moftinu Mare – Viitorul Vetis – amanat

Alte rezultate din Liga 4 Satu Mare

Seria A – Etapa 5

Vointa Lazuri – Energia Negresti 0-0

Vointa Babta – Somesul Caraseu 11-1

Somesul Odoreu – Ugocea Porumbesti 2-2

Victoria Apa – Unirea Paulesti 7-1

Arsenal Vetis – AS Livada 1-6

Dacia Mediesu Aurit – Prietenia Crucisor – amanat

Seria B – Etapa 6

Recolta Sanislau – Viitorul Lucaceni 1-1

Victoria Carei – Vulturii Santau 2-1

Crasna Moftinu Mic – Fortuna Capleni 4-1

Victoria Petresti – Frohlich Foieni 2-2

Real Andrid – Kneho Urziceni 4-0

Olimpia Domanesti – Schamagosch Ciumesti 2-4

Unirea Piscolt – Staruint Berveni 2-0

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia II Satu Mare – Gloria Moftinu Mare 3-1

Vointa Doba – Somesul Oar 1-2

Schwaben Kalmandi Camin – Sportul Botiz – amanat

Stiinta Beltiug – Luceafarul Decebal 0-3

Recolta Dorolt – Talna Orasu Nou 4-4

Unirea Tasnad – Cetate Ardud 1-0

Viitorul Vetis – Turul Micula 2-2

Alte rezultate din Liga 4 Satu Mare

Seria A – Etapa 4

Ugocea Porumbesti – Vointa Babata 5-5

Unirea Paulesti – AS Livada 1-1

Energia Negresti – Somesul Odoreu 5-0

Victoria Apa – Arsenal Vetis 5-0

Prietenia Crucisor – Vointa Lazuri 2-0

Dacia Mediesu Aurit – Somesul Caraseu 14-1

Seria B – Etapa 5

Viitorul Lucaceni – Staruinta Berveni 2-3

Vulturii Santau – Recolta Sanislau 2-0

Fortuna Capleni – Victoria Carei 6-0

Frohlich Foieni – Crasna Moftinu Mic 1-5

Kneho Urziceni – Victoria Petresti 1-2

Real Andrid – Schamagosch Ciumesti 5-1

Unirea Piscolt – Olimpia Domanesti 5-1

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Satu Mare – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Olimpia II Satu Mare – Vointa Doba 6-0

Somesul Oar – Schwaben Kalmandi Camin 5-1

Sportul Botiz – Stiinta Beltiug 0-1

Talna Orasu Nou – Unirea Tasnad 4-1

Viitorul Vetis – Cetate Ardud 2-2

Gloria Moftinu Mare – Turul Micula 0-3

Luceafarul Decebal – Recolta Dorolt – amanat

Alte rezultate din fotbalul judetean din Satu Mare

Liga 4

Seria A – Etapa 3

Energia Negresti – Prietenia Crucisor 7-0

Victoria Apa – Dacia Mediesu Aurit 3-3

Somesul Caraseu – Arsenal Vetis 1-0

Vointa Lanuri – Ugocea Porumbesti 0-1

AS Livada – Vointa Babta 5-1

Somesul Odoreu – Unirea Paulesti 1-0

Seria B – Etapa 4

Viitorul Lucaceni – Vulturii Santau 1-3

Recolta Sanislau – Fortuna Capleni 1-0

Victoria Carei – Frohlich Foieni 3-0

Crasna Moftinu Mic – Kneho Urziceni 4-0

Victoria Petresti – Schamagosch Ciumesti 2-1

Real Andrid – Unirea Piscolt 2-1

Staruinta Berveni – Olimpia Domanesti 4-2

Liga 5

Seria A – Etapa 3

Victoria Tiream – Crasna Craidorolt 3-1

AS Ghenci – Chesi Hodod 2-1

Vointa Satmarel – Olimpia Cauas 3-1

Platanul Marna – Dacia Supur – amanat

Seria B – Etapa 3

Egori Sasok Agris – Infratirea Tarna Mare 7-1

Dari Lipau – Unirea Bercu 2-2

Speranta Halmeu – Recolta Dorolt II 1-1

FC Certeze – Venus Dumbrava 6-1

Viile Satu Mare sta.

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Satu Mare “Elite”- Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2014-2015

Stiinta Beltiug – Somesul Oar 1-5

Recolta Dorolt – Sportul Botiz 3-0

Unirea Tasnad – Luceafarul Decebal 1-1

Viitorul Vetis – Talna Orasu Nou 1-0

Turul Micula – Cetate Ardud 3-2

Schwaben Kalmandi Camin – Olimpia II Satu Mare – amanat

Vointa Doba – Gloria Moftinu Mare – amanat

 

 

{2014-2015} Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Satu Mare “Elite” – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Doba – Schwaben Kalmandi Camin 3-3

Olimpia II Satu Mare – Stiinta Beltiug 4-1

Somesul Oar – Recolta Dorolt 6-0

Sportul Botiz – Unirea Tasnad 1-1

Luceafarul Decebal – Viitorul Betis 1-3

Talna Orasu Nou – Turul Micula 3-2

Gloria Moftinu Mare – Cetate Ardud 0-3

Alte rezultate din Liga Judeteana Satu Mare

Liga IV

Seria A – Etapa 2

AS Livada – Victoria Apa 6-3

Vointa Babta – Vointa Lazuri 2-3

Dacia Mediesu Aurit – Somesul Odoreu 2-1

Arsenal Vetis – Prietenia Crucisor 5-5

Unirea Paulesti – Energia Negresti 2-3

Somesul Caraseu – Ugocea Porumbesti – amanat

Seria B – Etapa 3

Vulturii Santau – Staruinta Berveni 6-1

Fortuna Capleni – Viitorul Lucaceni 3-1

Frohlich Foleni – Recolta Sanislau 0-3

Kneho Urziceni – Victoria Carei 2-0

Schamagosch Ciumesti – Crasna Moftinu Mic 1-1

Unirea Piscolt – Victoria Petresti 4-0

Olimpia Domanesti – Real Andrid 0-3

Liga V

Seria A – Etapa 2

Olimpia Cauas – Platanul Marna 2-2

Crasna Craidorolt – AS Ghenci 2-1

Dacia Supur – Vointa Satmarel 1-2

Chesi Hodod – Victoria Tiream 4-2

Seria B – Etapa 2

Viile Satu Mare – Egri Sasok Agris 4-1

Infratirea Tarna Mare – Dari Lipau 3-4

Unirea Bercu – Speranta Halmeu 2-0

FC Certeze – Recolta Dorolt II 4-3

Venus Dumbrava sta.