Tag: Unirea Tomnatic

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 9

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga a fotbalului judetean din Timis.

AS Seceani – Avantul Periam 1-1
Progresul Ciacova – Unirea Tomnatic 1-2
ASO Deta – CSO Faget 0-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 0-2
FC Bazosu Vechi – Progresul Gataia 1-1
Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravita 0-3
CSM Lugoj II – Vointa Biled 1-3
Vointa Masloc – ACS Murani 1-0
AS Peciu Nou – Cocosul Ortisoara 1-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 8

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa a opta a sezonului 2017-2018

Avantul Periam – AS Peciu Nou 0-1
Cocosul Ortisoara – Vointa Masloc 1-1
ACS Murani – CSM Lugoj II 1-4
Vointa Biled – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Dumbravita – FC Bazosu Vechi 8-1
Progresul Gataia – Pobeda Dudestii Vechi 1-1
Timisul Sag – ASO Deta 1-4
CSO Faget – Progresul Ciacova 1-0
Unirea Tomnatic – AS Seceani 3-4

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 7

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017

Unirea Tomnatic – Avantul Periam 1-2
AS Seceani – CSO Faget 1-0
Progresul Ciacova – Timisul Sag 0-4
ASO Deta – Progresul Gataia 1-1
Pobeda Dudestii Vechi – ACS Dumbravita 0-0
FC Bazosu Vechi – Vointa Biled 3-3
Unirea Sannicolau Mare – ACS Murani 9-0
CSM Lugoj II – Cocosul Ortisoara 2-7
Vointa Masloc – AS Peciu Nou 2-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017

Avantul Periam – Vointa Masloc 0-2
AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 2-4
Cocosul Ortisoara – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Murani – FC Bazosu Vechi 2-3
Vointa Biled – Pobeda Dudestii Vechi 0-0
ACS Dumbravita – ASO Deta 5-1
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 2-3
Timisul Sag – AS Seceani 5-1
CSO Faget – Unirea Tomnatic 4-2

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 5

Rezultatele inregistrate in Liga 4 Timis – sezonul 2017-2018 – Etapa 5

CSO Faget – Avantul Periam 1-2

Unirea Tomnatic – Timisul Sag 1-2

AS Seceani – Progresul Gataia 1-0

Progresul Ciacova – ACS Dumbravita 1-1

ASO Deta – Vointa Bilede 1-2

Pobeda Dudestii Vechi – ACS Murani 5-3

FC Bazosu Vechi – Cocosul Ortisoara 1-2

Unirea Sannicolau Mare – AS Peciu Nou 5-0

CSM Lugoj II – Vointa Masloc 0-0

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Tomnatic – Steaua Rosie Varias 0-8

Avantul Periam – Tricoul 1 Iunie Timisoara 1-2

Unirea Grabat – Dacia Carpinis 2-2

Nova Mama Mia Becicherecu Mic II – Plavii Delia Sanpetru Mare 3-2

AS Seceani – Pobeda Dudestii Vechi II 4-1

Vulturii Comlosu Mare – Vointa Valcani 3-2

Spartak Gottlob – Unirea Jimbolia 0-6

Muresul Cenad – AS Carani 5-1

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Muresul Cenad – Unirea Tomnatic 2-7

AS Carani – Spartak Gottlob 3-0

Unirea Jimbolia – Vulturii Comlosu Mare 2-2

Vointa Valcani – AS Seceani 0-0

Pobeda Dudestii Vechi II – Nova Mama Mia Becicherecu Mic II 3-4

Plavii Delia Sanpetru Mare – Unirea Grabat 2-3

Dacia Carpinis – Avantul Periam 0-3

Tricoul 1 Iunie Timisoara – Steaua Rosie Varias 0-5

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 1 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Unirea Tomnatic – Dacia Carpinis 2-5

Tricoul 1 Iunie Timisoara – Plavii Delia Sanpetru Mare 3-0

Steaua Rosie Varias – Pobeda Dudestii Vechi II 2-4

Avantul Periam – Vointa Valcani 3-1

Unirea Grabat – Unirea Jimbolia 1-0

Nova Mama Mia Becicherecu Mic II – AS Carani 2-2

AS Seceani – Muresul Cenad 3-0

Vulturii Comlosu Mare – Spartak Gottlob 4-1