Tag: Victoria Traian

{2017-2018} Liga 3 Romania – Etapa 8

Liga 3 – Rezultatele inregistrate in cele cinci serii din Liga 3 in cea de-a opta etapa a sezonului 2017-2018

Seria 1

Aerostar Bacau – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-0
Metalosport Galati – Sporting Liesti 0-11
AFC Harman – CSM Roman 1-2
Otelul Galati – KSE Targu Secuiesc 1-1
AFC Odorheiu Secuiesc – Avantul Valea Marului 2-0
CSM Focsani – CSM Pascani 2-1
Bucovina Radauti – Sanatatea Darabani 2-1

Seria 2

Axiopolis Cernavoda – Sportul Chiscani 6-0
FC Voluntari II – FCSB II 4-4
CSM Ramnicu Sarat – Spartac Bucuresti 0-2
Unirea Slobozia – CSM Oltenita 4-1
Agricola Borcea – Inainte Modelu 3-3
Victoria Traian – Metalul Buzau 1-4
SSC Farul Constanta – Delta Dobrogea 5-1

Seria 3

CS Tunari – CS Mioveni II 1-0
Flacara Moreni – Atletic Bradu 0-0
Concordia Chiajna II – Vointa Turnu Magurele 2-2
Petrolul 52 Ploiesti – FCM Alexandria 1-1
Sporting Rosiori – SC Popesti-Leodeni 1-3
FC Aninoasa – Astra II 2-2
Urban Titu – Viitorul Domnesti – anulat

Seria 4

ACSO Filiasi – CSM Lugoj 1-1
FC Hermannstadt II – Mama Mia Becicherecu Mic 3-0
Cetate Deva – ACS Ghiroda 2-0
Millenium Giarmata – Soimii Lipova 2-1
Gloria Lunca Teuz – CNP Timisoara 3-1
International Balesti – CSM Scolar Resita 1-2
CS Sirineasa – CS U Craiova II 2-0

Seria 5

Performanta Ighiu – Avantul Reghin 3-0
CFR Cluj II – Comuna Recea 1-0
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 1-1
Unirea Dej – Sparta Medias 1-2
Unirea Tasnad – CS Iernut 3-1
Viitorul Ghimbav – Sanatatea Cluj 0-2
Universitatea Cluj – FC Avrig 4-0

{2017-2018} Liga 3 – Etapa 7

Liga 3 Romania – rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2017-2018 din cel de-al treilea esalon romanesc.

Seria 1

CSM Pascani – AFC Odorheiu Secuiesc 3-2
CSM Roman – Aerostar Bacau 1-1
Bucovina Radauti – Metalosport Galati 6-0
Sanatatea Darabani – CSM Focsani 2-4
Avantul Valea Marului – Otelul Galati 1-4
KSE Targu Secuiesc – AFC Harman 2-0
Olimpic Cetate – Sporting Liesti 3-2

Seria 2

CSM Ramnicu Sarat – Axiopolis Cernavoda 0-5
Delta Dobrogea – Victoria Traian 2-1
Inainte Modelu – FC Voluntari II 2-4
FCSB II – Unirea Slobozia 1-3
Spartac Bucuresti – Farul Constanta 7-0
Metalul Buzau – Agricola Borcea 2-0
CSM Oltenita – Sportul Chiscani 1-1

Seria 3

FCM Alexandria – Concordia Chiajna II 2-1
Atletic Bradu – CS Tunari 0-2
CS Mioveni II – FC Aninoasa 2-3
Astra II – Sporting Rosiori 1-1
Vointa Turnu Magurele – Flacara Moreni 2-0
SC Popesti-Leordeni – Viitorul Domnesti 5-0
Petrolul 52 Ploiesti – Urban Titu – amanat

Seria 4

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 2-2
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz 1-4
CNP Timisoara – CSM Lugoj 0-3
Soimii Lipova – ACS Sirineasa 1-1
ACS Ghiroda – International Balesti 4-2
CSM Scolar Resita – National Sebis 1-1
CS U Craiova – Cetate Deva

Seria 5

Sanatatea Cluj – Universitatea Cluj 0-0
Unirea Alba Iulia – Unirea Dej 2-0
Sparta Medias – CFR Cluj II 3-2
Metalurgistul Cugir – Avantu Reghin 3-1
Viitorul Ghimbav – Performanta Ighiu 1-3
FC Avrig – Unirea Tasnad 1-2
Comuna Recea – Industria Galda de Jos 1-2

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Visani – Sportul Chiscani 1-8

Gloria Movila Miresii – Viitorul Ianca 1-5

Victoria Cazasu – Avantul Mircea Voda 4-2

Victoria Old-Boys Insuratei – Viitorul Insuratei 3-5

CS Faurei – Vointa Gaiseanca 3-0

Academia de Fotbal Star Braila – Victoria Traian 0-4

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Braila РRezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Traian – CS Faurei 5-0

Vointa Gaiseanca – Victoria Old-Boys Insuratei 1-7

Viitorul Insuratei – Victoria Cazasu 10-1

Avantul Mircea Voda – Gloria Movila Miresii 2-5

Viitorul Ianca – Vointa Visani 1-1

Sportul Chiscani – Pandurii Tudor Vladimirescu 0-3

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Pandurii Tudor Vladimirescu – Viitorul Ianca 1-2

Vointa Visani – Avantul Mircea Voda 3-1

Gloria Movila Miresii – Viitorul Insuratei 1-10

Victoria Cazasu – Vointa Gaiseanca 4-0

Victoria Old Boys Insuratei – Victoria Traian 1-5

CS Faurei – Academia de Fotbal Stars Braila 0-3

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Academia de Fotbal Stars Braila – Victoria Old-Boys Insuratei 3-0

Victoria Traian – Victoria Cazasu 2-0

Vointa Gaiseanca – Gloria Movila Miresii 4-5

Viitorul Insuratei – Vointa Visani 6-0

Avantul Mircea Voda – Pandurii Tudor Vladimirescu 3-4

Viitorul Ianca – Sportul Chiscani 1-2

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Sportul Chiscani – Avantul Mircea Voda 3-2

Pandurii Tudor Vladimirescu – Viitorul Insuratei 3-3

Vointa Visani – Vointa Gaiseanca 7-1

Gloria Movila Miresii – Victoria Traian 1-3

Victoria Cazasu – Academia de Fotbal Stars Braila 0-2

Victoria Old-Boys Insuratei – CS Faurei 3-1

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

CS Faurei – Victoria Cazasu 1-1

Academia de Fotbal Stars Braila – Gloria Movila Miresii 1-0

Victoria Traian – Vointa Visani 4-1

Vointa Gaiseanca – Pandurii Tudor Vladimirescu 0-5

Viitorul Insuratei – Sportul Chiscani 2-1

Avantul Mircea Voda – Viitorul Ianca 1-5

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a patra etape a sezonului 2014-2015

Viitorul Ianca – Viitorul Insuratei 1-4

Sportul Chiscani – Vointa Gaiseanca 9-0

Pandurii Tudor Vladimirescu – Victoria Traian 1-3

Vointa Visani – Academia de Fotbal Stars Braila 1-5

Gloria Movila Miresii – CS Faurei 1-6

Victoria Cazasu – Victoria Old-Boys Insuratei 3-0

{2014-2015} Liga 4 Braila – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Braila – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Victoria Old-Boys Insuratei – Gloria Movila Miresii 7-2

CS Faurei – Vointa Visani 6-2

Academia de Fotbal Stars Braila – Pandurii Tudor Vladmirescu 7-1

Victoria Traian – Sportul Chiscani 3-1

Vointa Gaiseanca – Viitorul Ianca 1-8

Viitorul Insuratei – Avantul Mircea Voda 16-1