Tag: Viitorul Birla

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Energia Stolnici – Viitorul Lunca Corbului 4-1

AS Mirosi – Rafinorul Arpechim Pitesti 4-2

Speranta Cornatel – Juventus Bascov 4-3

Progresul Recea – AS Izvoru 1-3

AS Popesti – Unirea Hirsesti 3-4

Viitorul Stefan cel Mare – Recolta Slobozia 4-0

AS Caldararu – Steaua Negrasi 0-1

Viitorul Birla – Unirea Tricolor Serbanesti 3-4

Clasament Liga 5 Arges Sud la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Viitorul Lunca Corbului15113151-2336p+12
2A S Rafinorul Arpechim Pitesti15103256-2633p+9
3A S Steaua Negrasi15102346-2032p+11
4A S Energia Stolnici15101448-2231p+7
5A S Viitorul Stefan cel Mare1593348-2130p+9
6A S Recolta Slobozia1591545-2128p+4
7A S Mirosi1591534-2328p+7
8A S Izvoru1583453-3327p+3
9A S Progresul Recea1565437-3023p+2
10A S Unirea Hirsesti1553747-3318p-6
11A S Caldararu1542923-3114p-7
12A S Speranta Cornatel15401129-8812p-9
13A S Viitorul Birla1524929-6110p-14
14A S Unirea Tricolor Serbanesti15301234-649p-12
15A S Juventus Bascov15211221-667p-17
16A S Popesti15121214-535p-16

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 10

Liga 5 Arges – Zona Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Recolta Slobozia – Energia Stolnici 0-1

Unirea Hirsesti – Viitorul Lunca Corbului 2-2

AS Izvoru – Rafinorul Arpechim Pitesti 3-5

Juventus Bascov – Viitorul Birla 6-2

Steaua Negrasi – AS Mirosi 2-0

Unirea Tricolor Serbanesti – Speranta Cornatel 3-2

AS Caldararu – Progresul Recea 2-3

Viitorul Stefan cel Mare – AS Popesti 1-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 22

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a douazeci si doua etape a sezonului 2013-2014

Energia Stolnici – Viitorul Lunca Corbului 1-4

Geoden Slobozia – Progresul Raca 3-1

Viitorul Stefan cel Mare – Speranta Cornatel 2-0

Steaua Negrasi – Viitorul Unghieni 8-0

Progresul Recea – Unirea Harsesti 4-1

AS Popesti – AS Caldararu 0-1

AS Izvoru – Viitorul Birla 2-3

Unirea Tricolor Serbanesti – Viitorul Unirea Mozaceni 4-5

Speranta Costesti – AS Slobozia 9-0

 

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 21

ajf-arges

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

AS Slobozia – Energia Stolnici 5-1

Viitorul Unirea Mozaceni – Speranta Costesti 2-4

Viitorul Birla – Unirea Tricolor Serbanesti 2-2

AS Caldararu – AS Izvoru 1-2

Unirea Harsesti – AS Popesti 2-0

Viitorul Unghieni – Progresul Recea 0-1

Speranta Cornatel – Steaua Negrasi 1-4

Progresul Raca – Viitorul Stefan cel Mare 4-2

Viitorul Lunca Corbului – Geoden Slobozia 3-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 20

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci a sezonului 2013-2014

Energia Stolnici – Geoden Slobozia 1-2

Viitorul Stefan cel Mare – Viitorul Lunca Corbului 1-2

Steaua Negrasi – Progresul Raca 2-3

Progresul Recea – Speranta Cornatel 3-2

AS Popesti – Viitorul Unghieni 5-1

AS Izvoru – Unirea Harsesti 1-2

Unirea Tricolor Serbanesti – AS Caldararu 3-1

Speranta Costesti – Viitorul Birla 0-1

AS Slobozia – Viitorul Unirea Mozaceni 1-5

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul nouasprezece a sezonului 2013-2014

Viitorul Unirea Mozaceni – Energia Stolnici 3-1

Viitorul Birla – AS Slobozia 7-2

AS Caldararu – Speranta Costesti 0-2

Unirea Harsesti – Unirea Tricolor Serbanesti 4-4

Viitorul Unghieni – AS Izvoru 0-1

Speranta Cornatel – AS Popesti 2-1

Progresul Raca – Progresul Recea 10-2

Viitorul Lunca Corbului – Steaua Negrasi 4-2

Geoden Slobozia – Viitorul Stefan cel Mare 0-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a optesprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Energia Stolnici – Viitorul Stefan cel Mare 4-1

Steaua Negrasi – Geoden Slobozia 5-2

Progresul Recea – Viitorul Lunca Corbului 2-0

AS Popesti – Progresul Raca 0-5

AS Izvoru – Speranta Cornatel 4-1

Unirea Tricolor Serbanesti – Viitorul Unghieni 2-1

Speranta Costesti – Unirea Harsesti 3-2

AS Slobozia – AS Caldararu 2-7

Viitorul Unirea Mozaceni – Viitorul Birla 1-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptesprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Viitorul Birla – Energia Stolnici 4-0

Viitorul Unirea Mozaceni – AS Caldararu 7-4

AS Slobozia – Unirea Harsesti 1-6

Speranta Costesti – Viitorul Unghieni 5-0

Unirea Tricolor Serbanesti – Speranta Cornatel 5-5

AS Izvoru – Progresul Raca 2-2

AS Popesti – Viitorul Lunca Corbului 2-2

Progresul Recea – Geoden Slobozia 3-3

Steaua Negrasi – Viitorul Stefan cel Mare 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

Energia Stolnici – Steaua Negrasi 1-2

Viitorul Stefan cel Mare – Progresul Recea 4-1

Geoden Slobozia – AS Popesti 7-1

Viitorul Lunca Corbului – AS Izvoru 4-3

Progresul Raca – Unirea Tricolor Serbanesti 7-1

Speranta Cornatel – Speranta Costesti 3-6

Viitorul Unghieni – AS Slobozia 3-3

Unirea Harsesti – Viitorul Unirea Mozaceni 5-5

AS Caldararu – Viitorul Birla 1-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Sud – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Caldararu – Energia Stolnici 5-1

Viitorul Birla – Unirea Harsesti 3-2

Viitorul Unirea Mozaceni – Viitorul Unghieni 3-1

AS Slobozia – Speranta Cornatel 0-4

Speranta Costesti – Progresul Raca 4-3

Unirea Tricolor Serbanesti – Viitorul Lunca Corbului 7-5

AS Izvoru – Geoden Slobozia 2-1

AS Popesti – Viitorul Stefan cel Mare 0-1

Progresul Recea – Steaua Negrasi 0-0