Tag: Vointa Biled

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 4

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2017-2018 in primul esalon judetean din judetul Timis

Avantul Periam – CSM Lugoj II 3-1

Vointa Masloc – Unirea Sannicolau Mare 1-0

AS Peciu Nou – FC Bazosu Vechi 3-3

Cocosul Ortisoara – Pobeda Dudestii Vechi 3-2

ACS Murani – ASO Deta 0-1

Vointa Biled – Progresul Ciacova 4-4

ACS Dumbravita – AS Seceani 4-2

Progresul Gataia – Unirea Tomnatic 0-1

Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 2-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 26

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisisasea etapa a sezonului 2016-2017

Timisul Sag – CSM Lugoj II 2-4
Unirea Sannicolau Mare – Vointa Biled 1-2
AS Peciu Nou – AS Seceani 2-1
Unirea Banloc – ACS Dumbravita 1-5
Arsenal Flacara Faget – Pobeda Dudestii Vechi 3-5
ACS Ghiroda – Cocosul Ortisoara 2-0
ACF Baban Marcel – Avantul Periam 0-3
ACS Murani – Vointa Masloc 3-4
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 3-1

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazecisipatru din Liga 4 Timis, sezonul 2016-2017

AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 3-0
ACF Marcel Baban – Vointa Biled 0-3
ACS Ghiroda – AS Seceani 3-0
Arsenal Flacara Faget – Unirea Banloc 4-0
Timisul Sag – ACS Dumbravita 1-3
Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 0-1
Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 5-0
Progresul Gataia – Avantul Periam 1-1
ACS Murani – Progresul Ciacova 4-3

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisitreia etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Dumbravita – Unirea Sannicolau Mare 3-0
Unirea Banloc – Timisul Sag 0-1
Arsenal Flacara Faget – ACS Murani 1-2
Pobeda Dudestii Vechi – AS Peciu Nou
Vointa Biled – ACS Ghiroda 1-2
CSM Lugoj II – ACF Baban Marcel 3-0
AS Seceani – Progresul Gataia 1-0
Avantul Periam – Vointa Masloc 0-0
Cocosul Ortisoara – Progresul Ciacova 2-0

{2016-2017} Liga 4 Timis – Etapa 22

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazecisidoua etapa a sezonului 2016-2017 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – CSM Lugoj II 7-3
Progresul Gataia – Vointa Biled 3-7
Vointa Masloc – AS Seceani 1-4
Timisul Sag – Arsenal Flacara Faget 7-2
Unirea Sannicolau Mare – Unirea Banloc 5-3
AS Peciu Nou – ACS Dumbravita 1-1
ACF Baban Marcel – Pobeda Dudestii Vechi 0-3
ACS Murani – Cocosul Ortisoara 3-0
Progresul Ciacova – Avantul Periam 0-4

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si patra etapa a sezonului 2015-2016 din Liga 4 Timis

ACS Ghiroda – Marcel Baban Jimbolia 9-0

Ripensia Timisoara – ACS Poli II Timisoara 2-1

Timisul Sag – CFR Timisoara 7-1

Vointa Biled – ACS Murani 3-0

Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravitta 1-0

AS Peciu Nou – Progresul Gataia 1-2

Avantul Periam – Arsenal Flacara Faget 8-1

Pobeda Dudestii Vechi – Cocosul Ortisoara 0-1

Vointa Masloc sta.

{2015-2016} Liga 4 Timis – Etapa 1

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2015-2016

AFC Marcel Baban Jimbolia – Progresul Gataia 2-0

ACS Poli Timisoara II – Pobeda Dudestii Vechi 9-1

Unirea Sannicolau Mare – ACS Ghiroda 0-0

Timisul Sag – Ripensia Timisoara 1-8

CFR Timisoara – Avantul Periam 1-2

ACS Dumbravita – Cocosul Ortisoara 1-0

Lorena Giarmata Vii – Arsenal Flacara Faget

Vointa Biled – Vointa Masloc

AS Murani – AS Peciu Nou

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 14

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

ASO Deta – AS Sacalaz 3-1

Milenium Giarmata II – Unirea Cerneteaz 1-0

AS Dinias – Solventul Timisoara 2-1

AS Utvin – Flacara Parta 3-1

Inter Foeni – ACS Poli II Timisoara 2-4

Unirea Banloc – Unirea Ghilad 0-0

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Atletico Liebling 1-2

Vointa Biled sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 13

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Agrotrifan Sanmihaiu Roman – Vointa Biled 0-6

Atletico Liebling – Unirea Banloc 1-0

Unirea Ghilad – Inter Foeni 2-1

ACS Politehnica Timisoara II – AS Utvin 6-2

Flacara Parta – AS Dinias 4-1

Solventul Timisoara – Millenium Giarmata II 4-1

Unirea Cerneteaz – ASO Deta 5-2

AS Sacalaz sta.

{2014-2015} Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultate Etapa 10

Liga 5 Timis – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Vointa Biled – Unirea Cerneteaz 3-1

AS Sacalaz – Solventul Timisoara 1-2

ASO Deta – ACS Politehnica Timisoara II 0-4

Millenium Giarmata II – Unirea Ghilad 2-0

AS Dinias – Atletico Liebling 5-1

AS Utvin – Agrotrifan Sanmihaiu Roman 8-0

Inter Foeni – Unirea Banloc 4-2

Flacara Parta sta.